Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek BVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:SK Němčovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:15559:400TJ Hrádek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Matoušová Jana
 
 
Zuska Václav
Braborec Martin
 
 
659  3010
2.Oplová Renáta
Hobl Pavel
 
 
Cipra Petr
Krev Zbyněk
 
 
-668-893220
3.Matoušová JanaZuska Václav394  3030
4.Hobl PavelCipra Petr-10-3-4  0331
5.Oplová RenátaBraborec Martin6-955 3141
6.Matoušová AnetaKrev Zbyněk585  3051
7.Hobl PavelZuska Václav-6-4-2  0352
8.Oplová RenátaCipra Petr974  3062
9.Matoušová AnetaBraborec Martin132  3072
10.Matoušová JanaKrev Zbyněk846  3082
11.Oplová RenátaZuska Václav6710  3092
12.Matoušová AnetaCipra Petr641  30102
13.Matoušová JanaBraborec Martin427  30112
14.Mudra JakubKrev Zbyněk-11-7-6  03113
15.Matoušová AnetaZuska Václav359  30123
16.Matoušová JanaCipra Petr254  30133
17.Mudra JakubBraborec Martin-6-4-10  03134
18.Oplová RenátaKrev Zbyněk793  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušová Jana40Zuska Václav13
Hobl Pavel02Cipra Petr13
Oplová Renáta40Braborec Martin13
Matoušová Aneta40Krev Zbyněk13
Mudra Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DobřívRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:38 TJ Sokol Dobřív

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Jan
Ríha Petr
 
 
Protiva Miroslav
Břinda Karel
 
 
     3010
2.
 
 
Tengler Miroslav
Dvořák Petr
 
 
WO    0311
3.Čada JanTengler Miroslav     3221
4.Ríha PetrBělohlávek Eduard     0322
5.Šmolík VojtěchDvořák Petr     3232
6.Protiva MiroslavWO    0333
7.Ríha PetrTengler Miroslav     0334
8.Šmolík VojtěchBělohlávek Eduard     3244
9.Dvořák PetrWO    0345
10.Čada JanProtiva Miroslav     3055
11.Šmolík VojtěchTengler Miroslav     1356
12.Bělohlávek EduardWO    0357
13.Čada JanDvořák Petr     1358
14.Ríha PetrProtiva Miroslav     3068
15.Tengler MiroslavWO    0369
16.Čada JanBělohlávek Eduard     3279
17.Ríha PetrDvořák Petr     03710
18.Šmolík VojtěchProtiva Miroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čada Jan31Tengler Miroslav21
Ríha Petr13Bělohlávek Eduard12
Šmolík Vojtěch31Dvořák Petr21
   Protiva Miroslav03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Kříše ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37 TJ Baník Kříše A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Josef
Jeremiáš Pavel
 
 
Razák Petr
Šperl Jan
 
 
     1301
2.Hofman Petr st.
Kahovec Ladislav
 
 
Krhounek Ladislav
Kratochvíl Rudolf
 
 
     3111
3.Hofman Petr st.Šperl Jan     3121
4.Kahovec LadislavKrhounek Ladislav     3131
5.Nový JosefRazák Petr     2332
6.Jeremiáš PavelKratochvíl Rudolf     3042
7.Kahovec LadislavŠperl Jan     0343
8.Nový JosefKrhounek Ladislav     1344
9.Jeremiáš PavelRazák Petr     0345
10.Hofman Petr st.Kratochvíl Rudolf     3055
11.Nový JosefŠperl Jan     1356
12.Jeremiáš PavelKrhounek Ladislav     1357
13.Hofman Petr st.Razák Petr     0358
14.Kahovec LadislavKratochvíl Rudolf     3068
15.Jeremiáš PavelŠperl Jan     2369
16.Hofman Petr st.Krhounek Ladislav     23610
17.Kahovec LadislavRazák Petr     13611
18.Nový JosefKratochvíl Rudolf     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr st.22Šperl Jan31
Kahovec Ladislav22Krhounek Ladislav31
Nový Josef13Razák Petr40
Jeremiáš Pavel13Kratochvíl Rudolf04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mostiště 2003 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halbych Jan
Páv Jan
 
 
Simler Josef
Mudra Antonín
 
 
     3010
2.Bergmann Vladimír
Havel Miroslav st.
 
 
Simler Jan
Turek Václav
 
 
     3120
3.Halbych JanMudra Antonín     1321
4.Páv JanSimler Josef     3031
5.Havel Miroslav st.Simler Jan     0332
6.Bergmann VladimírTurek Václav     1333
7.Páv JanMudra Antonín     3243
8.Havel Miroslav st.Simler Josef     3053
9.Bergmann VladimírSimler Jan     0354
10.Halbych JanTurek Václav     3064
11.Havel Miroslav st.Mudra Antonín     0365
12.Bergmann VladimírSimler Josef     3075
13.Halbych JanSimler Jan     0376
14.Páv JanTurek Václav     3286
15.Bergmann VladimírMudra Antonín     0387
16.Halbych JanSimler Josef     2388
17.Páv JanSimler Jan     0389
18.Havel Miroslav st.Turek Václav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halbych Jan13Mudra Antonín31
Páv Jan31Simler Josef13
Havel Miroslav st.22Simler Jan40
Bergmann Vladimír13Turek Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28 TJ Sokol Těně C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajdlová Naďa
Tomášek Pavel st.
 
 
Bůcha Petr
Havlíček Zdeněk
 
 
     3110
2.Hájek Dušan
Tomášek Pavel
 
 
Bůcha Adam
Vančura Jan
 
 
     3020
3.Hájek DušanHavlíček Zdeněk     0321
4.Tomášek Pavel st.Bůcha Petr     3231
5.Tomášek PavelBůcha Adam     3041
6.Krajdlová NaďaVančura Jan     2342
7.Tomášek Pavel st.Havlíček Zdeněk     1343
8.Tomášek PavelBůcha Petr     2344
9.Krajdlová NaďaBůcha Adam     3054
10.Hájek DušanVančura Jan     3164
11.Tomášek PavelHavlíček Zdeněk     1365
12.Krajdlová NaďaBůcha Petr     3075
13.Hájek DušanBůcha Adam     3085
14.Tomášek Pavel st.Vančura Jan     2386
15.Krajdlová NaďaHavlíček Zdeněk     3096
16.Hájek DušanBůcha Petr     0397
17.Tomášek Pavel st.Bůcha Adam     30107
18.Tomášek PavelVančura Jan     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Dušan22Havlíček Zdeněk31
Tomášek Pavel st.22Bůcha Petr22
Tomášek Pavel13Bůcha Adam04
Krajdlová Naďa31Vančura Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline