Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Němčovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:339:14 SK Nevid B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Jan
Ríha Petr
 
 
Braborec Martin
Cipra Petr
 
 
     3010
2.
 
 

 
 
         
3.Čada JanZuska Václav     3020
4.Ríha PetrCipra Petr     3230
5.Šmolík VojtěchBraborec Martin     3040
6.         
7.Ríha PetrZuska Václav     3150
8.Šmolík VojtěchCipra Petr     3160
9.Braborec Martin     0361
10.Čada JanWO    3071
11.Šmolík VojtěchZuska Václav     3081
12.Cipra PetrWO    0382
13.Čada JanBraborec Martin     3092
14.Ríha PetrWO    30102
15.Zuska VáclavWO    03103
16.Čada JanCipra Petr     30113
17.Ríha PetrBraborec Martin     31123
18.Šmolík VojtěchWO    30133

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čada Jan30Zuska Václav03
Ríha Petr30Cipra Petr03
Šmolík Vojtěch30Braborec Martin13
01   
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:43 TJ Hrádek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeremiáš Pavel
Nový Josef
 
 
Matoušová Aneta
Matoušová Jana
 
 
     1301
2.Hofman Petr st.
Kahovec Ladislav
 
 
Rousek Petr
Oplová Renáta
 
 
     3111
3.Hofman Petr st.Oplová Renáta     3221
4.Kahovec LadislavRousek Petr     0322
5.Nový JosefMatoušová Aneta     0323
6.Jeremiáš PavelMatoušová Jana     0324
7.Kahovec LadislavOplová Renáta     3234
8.Nový JosefRousek Petr     1335
9.Jeremiáš PavelMatoušová Aneta     2336
10.Hofman Petr st.Matoušová Jana     3246
11.Nový JosefOplová Renáta     3256
12.Jeremiáš PavelRousek Petr     3266
13.Hofman Petr st.Matoušová Aneta     0367
14.Kahovec LadislavMatoušová Jana     0368
15.Jeremiáš PavelOplová Renáta     0369
16.Hofman Petr st.Rousek Petr     3279
17.Kahovec LadislavMatoušová Aneta     03710
18.Nový JosefMatoušová JanaWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr st.31Oplová Renáta13
Kahovec Ladislav13Rousek Petr22
Nový Josef12Matoušová Aneta40
Jeremiáš Pavel13Matoušová Jana21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DobřívVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna DobřívRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Tengler Miroslav
 
 
Halbych Jan
Páv Jan
 
 
     1301
2.Bělohlávek Eduard
Protiva Miroslav
 
 
Bergmann Vladimír
Havel Miroslav st.
 
 
     1302
3.Dvořák PetrHalbych Jan     1303
4.Bělohlávek EduardPáv Jan     3113
5.Protiva MiroslavHavel Miroslav st.     0314
6.Tengler MiroslavBergmann Vladimír     2315
7.Bělohlávek EduardHalbych Jan     3225
8.Protiva MiroslavPáv Jan     1326
9.Tengler MiroslavHavel Miroslav st.     1327
10.Dvořák PetrBergmann Vladimír     3237
11.Protiva MiroslavHalbych Jan     0338
12.Tengler MiroslavPáv Jan     3048
13.Dvořák PetrHavel Miroslav st.     3258
14.Bělohlávek EduardBergmann Vladimír     3268
15.Tengler MiroslavHalbych Jan     3078
16.Dvořák PetrPáv Jan     3088
17.Bělohlávek EduardHavel Miroslav st.     3198
18.Protiva MiroslavBergmann Vladimír     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Petr31Halbych Jan22
Bělohlávek Eduard40Páv Jan13
Protiva Miroslav04Havel Miroslav st.22
Tengler Miroslav22Bergmann Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Kříše ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:42 TJ Baník Kříše A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomášek Pavel st.
Tomášek Pavel
 
 
Šperl Jan
Razák Petr
 
 
     1301
2.Hájek Dušan
Voříšek Radek
 
 
Krhounek Ladislav
Kratochvíl Rudolf
 
 
     2302
3.Voříšek RadekKrhounek Ladislav     1303
4.Hájek DušanŠperl Jan     2304
5.Tomášek Pavel st.Razák Petr     0305
6.Tomášek PavelKratochvíl Rudolf     3115
7.Hájek DušanKrhounek Ladislav     3025
8.Tomášek Pavel st.Šperl Jan     0326
9.Tomášek PavelRazák Petr     2327
10.Voříšek RadekKratochvíl Rudolf     3137
11.Tomášek Pavel st.Krhounek Ladislav     3147
12.Tomášek PavelŠperl Jan     0348
13.Voříšek RadekRazák Petr     1349
14.Hájek DušanKratochvíl Rudolf     3259
15.Tomášek PavelKrhounek Ladislav     23510
16.Voříšek RadekŠperl Jan     23511
17.Hájek DušanRazák Petr     13512
18.Tomášek Pavel st.Kratochvíl Rudolf     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voříšek Radek13Krhounek Ladislav22
Hájek Dušan22Šperl Jan40
Tomášek Pavel st.22Razák Petr40
Tomášek Pavel13Kratochvíl Rudolf04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mostiště 2003 ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:36 SK Mostiště 2003 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Zdeněk
Bůcha Petr
 
 
Mudra Antonín
Simler Josef
 
 
     3210
2.Trunec Luboš
Vančura Jan
 
 
Turek Václav
Simler Jan
 
 
     2311
3.Havlíček ZdeněkMudra Antonín     2312
4.Bůcha PetrSimler Josef     3022
5.Vančura JanSimler Jan     2323
6.Trunec LubošTurek Václav     3133
7.Bůcha PetrMudra Antonín     2334
8.Vančura JanSimler Josef     1335
9.Trunec LubošSimler Jan     1336
10.Havlíček ZdeněkTurek Václav     3046
11.Vančura JanMudra Antonín     2347
12.Trunec LubošSimler Josef     3157
13.Havlíček ZdeněkSimler Jan     0358
14.Bůcha PetrTurek Václav     3168
15.Trunec LubošMudra Antonín     2369
16.Havlíček ZdeněkSimler Josef     3079
17.Bůcha PetrSimler Jan     3189
18.Vančura JanTurek Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Zdeněk22Mudra Antonín40
Bůcha Petr31Simler Josef13
Vančura Jan04Simler Jan31
Trunec Luboš22Turek Václav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline