Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mostiště 2003 AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Němčovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HlohoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:14 SK Mostiště 2003 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Simler Jan
Turek Václav
 
 
Cipra Petr
Braborec Martin
 
 
     3110
2.Mudra Antonín
Simler Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Mudra AntonínCipra Petr     3030
4.Simler JosefBraborec Martin     3040
5.Simler JanZuska Václav     3050
6.Turek VáclavWO    3060
7.Simler JosefCipra Petr     3270
8.Simler JanBraborec Martin     3080
9.Turek VáclavZuska Václav     1381
10.Mudra AntonínWO    3091
11.Simler JanCipra Petr     30101
12.Turek VáclavBraborec Martin     31111
13.Mudra AntonínZuska Václav     03112
14.Simler JosefWO    30122
15.Turek VáclavCipra Petr     31132
16.Mudra AntonínBraborec Martin     30142
17.Simler JosefZuska Václav     03143
18.Simler JanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mudra Antonín21Cipra Petr04
Simler Josef21Braborec Martin04
Simler Jan30Zuska Václav31
Turek Václav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Kříše AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:20 TJ Baník Kříše A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Razák Petr
Šperl Jan
 
 
Havlíček Zdeněk
Bůcha Petr
 
 
     3010
2.Kratochvíl Rudolf
Krhounek Ladislav
 
 
Trunec Luboš
Vančura Jan
 
 
     3120
3.Kratochvíl RudolfHavlíček Zdeněk     3030
4.Šperl JanBůcha Petr     3140
5.Razák PetrTrunec Luboš     2341
6.Krhounek LadislavVančura Jan     3151
7.Šperl JanHavlíček Zdeněk     3161
8.Razák PetrBůcha Petr     3171
9.Krhounek LadislavTrunec Luboš     0372
10.Kratochvíl RudolfVančura Jan     3182
11.Razák PetrHavlíček Zdeněk     3192
12.Krhounek LadislavBůcha Petr     30102
13.Kratochvíl RudolfTrunec Luboš     32112
14.Šperl JanVančura Jan     31122
15.Krhounek LadislavHavlíček Zdeněk     31132
16.Kratochvíl RudolfBůcha Petr     03133
17.Šperl JanTrunec Luboš     30143
18.Razák PetrVančura Jan     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Rudolf31Havlíček Zdeněk04
Šperl Jan40Bůcha Petr13
Razák Petr31Trunec Luboš22
Krhounek Ladislav31Vančura Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DobřívVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna DobřívRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36 TJ Sokol Dobřív

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Tengler Miroslav
 
 
Krajdlová Naďa
Tomášek Pavel st.
 
 
     3210
2.Bělohlávek Eduard
Břinda Karel
 
 
Tomášek Pavel
Hájek Dušan
 
 
     0311
3.Dvořák PetrHájek Dušan     3221
4.Bělohlávek EduardTomášek Pavel st.     3031
5.Břinda KarelTomášek Pavel     0332
6.Tengler MiroslavKrajdlová Naďa     1333
7.Bělohlávek EduardHájek Dušan     3243
8.Břinda KarelTomášek Pavel st.     1344
9.Tengler MiroslavTomášek Pavel     2345
10.Dvořák PetrKrajdlová Naďa     3155
11.Břinda KarelHájek Dušan     0356
12.Tengler MiroslavTomášek Pavel st.     3266
13.Dvořák PetrTomášek Pavel     3176
14.Bělohlávek EduardKrajdlová Naďa     3086
15.Tengler MiroslavHájek Dušan     0387
16.Dvořák PetrTomášek Pavel st.     3297
17.Bělohlávek EduardTomášek Pavel     30107
18.Břinda KarelKrajdlová Naďa     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr40Hájek Dušan22
Bělohlávek Eduard40Tomášek Pavel st.13
Břinda Karel04Tomášek Pavel22
Tengler Miroslav13Krajdlová Naďa22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek BVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24518:484TJ Hrádek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Matoušová Jana
 
 
Bergmann Vladimír
Ševčík Vladimír
 
 
433  3010
2.Hobl Pavel
Rousek Petr
 
 
Halbych Jan
Páv Jan
 
 
56-82 3120
3.Hobl PavelŠevčík Vladimír3-677 3130
4.Rousek PetrBergmann Vladimír-6896 3140
5.Matoušová JanaHalbych Jan-5-7-8  0341
6.Matoušová AnetaPáv Jan752  3051
7.Rousek PetrŠevčík Vladimír749  3061
8.Matoušová JanaBergmann Vladimír77-9-2-92362
9.Matoušová AnetaHalbych Jan324  3072
10.Hobl PavelPáv Jan688  3082
11.Matoušová JanaŠevčík Vladimír7-883 3192
12.Matoušová AnetaBergmann Vladimír867  30102
13.Hobl PavelHalbych Jan11-895 31112
14.Rousek PetrPáv Jan-6-5-3  03113
15.Matoušová AnetaŠevčík Vladimír8-833 31123
16.Hobl PavelBergmann VladimírWO    03124
17.Rousek PetrHalbych JanWO    03125
18.Matoušová JanaPáv JanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hobl Pavel30Ševčík Vladimír04
Rousek Petr21Bergmann Vladimír12
Matoušová Jana12Halbych Jan12
Matoušová Aneta40Páv Jan12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51 TJ Sokol Skomelno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ríha Petr
Šmolík Vojtěch
 
 
Nový Josef
Jeremiáš Pavel
 
 
     3110
2.
 
 
Hofman Petr st.
Kahovec Ladislav
 
 
WO    0311
3.Ríha PetrNový Josef     3221
4.Šmolík VojtěchJeremiáš Pavel     1322
5.Kahovec LadislavWO    0323
6.Tomášů MartinHofman Petr st.     1324
7.Šmolík VojtěchNový Josef     2325
8.Jeremiáš PavelWO    0326
9.Tomášů MartinKahovec Ladislav     0327
10.Ríha PetrHofman Petr st.     0328
11.Nový JosefWO    0329
12.Tomášů MartinJeremiáš Pavel     03210
13.Ríha PetrKahovec Ladislav     03211
14.Šmolík VojtěchHofman Petr st.     03212
15.Tomášů MartinNový Josef     03213
16.Ríha PetrJeremiáš Pavel     23214
17.Šmolík VojtěchKahovec Ladislav     03215
18.Hofman Petr st.WO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ríha Petr13Nový Josef21
Šmolík Vojtěch04Jeremiáš Pavel30
Tomášů Martin04Kahovec Ladislav30
   Hofman Petr st.30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline