Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Němčovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:20 TJ Sokol Skomelno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Josef
Jeremiáš Pavel
 
 
Cipra Petr
Zuska Václav
 
 
     1301
2.Kahovec Ladislav
Hofman Petr st.
 
 
Braborec Martin
Krev Zbyněk
 
 
     3011
3.Hofman Petr st.Braborec Martin     3021
4.Jeremiáš PavelZuska Václav     2322
5.Kahovec LadislavCipra Petr     0323
6.Nový JosefKrev Zbyněk     3033
7.Jeremiáš PavelBraborec Martin     3043
8.Kahovec LadislavZuska Václav     3053
9.Nový JosefCipra Petr     0354
10.Hofman Petr st.Krev Zbyněk     3064
11.Kahovec LadislavBraborec Martin     3074
12.Nový JosefZuska Václav     2375
13.Hofman Petr st.Cipra Petr     1376
14.Jeremiáš PavelKrev Zbyněk     3086
15.Nový JosefBraborec Martin     3096
16.Hofman Petr st.Zuska Václav     32106
17.Jeremiáš PavelCipra Petr     30116
18.Kahovec LadislavKrev Zbyněk     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr st.31Braborec Martin04
Jeremiáš Pavel31Zuska Václav22
Kahovec Ladislav31Cipra Petr31
Nový Josef22Krev Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26 TJ Spartak Strašice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Vladimír
Bergmann Vladimír
 
 
Čada Jan
Ríha Petr
 
 
     1301
2.Páv Jan
Halbych Jan
 
 
Tomášů Martin
Šmolík Vojtěch
 
 
     2302
3.Bergmann VladimírČada Jan     3212
4.Ševčík VladimírŠmolík Vojtěch     3022
5.Páv JanRíha Petr     3232
6.Halbych JanTomášů Martin     3142
7.Ševčík VladimírČada Jan     1343
8.Páv JanŠmolík Vojtěch     3153
9.Halbych JanRíha Petr     3163
10.Bergmann VladimírTomášů Martin     3073
11.Páv JanČada Jan     0374
12.Halbych JanŠmolík Vojtěch     3284
13.Bergmann VladimírRíha Petr     3094
14.Ševčík VladimírTomášů Martin     30104
15.Halbych JanČada Jan     23105
16.Bergmann VladimírŠmolík Vojtěch     31115
17.Ševčík VladimírRíha Petr     30125
18.Páv JanTomášů Martin     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bergmann Vladimír40Čada Jan31
Ševčík Vladimír31Šmolík Vojtěch04
Páv Jan31Ríha Petr04
Halbych Jan31Tomášů Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48 TJ Hrádek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomášek Pavel st.
Krajdlová Naďa
 
 
Hobl Pavel
Oplová Renáta
 
 
     1301
2.Hájek Dušan
Tomášek Pavel
 
 
Matoušová Jana
Matoušová Aneta
 
 
     0302
3.Hájek DušanOplová Renáta     2303
4.Krajdlová NaďaMatoušová Aneta     0304
5.Tomášek Pavel st.Matoušová Jana     1305
6.Tomášek PavelHobl Pavel     3215
7.Krajdlová NaďaOplová Renáta     3125
8.Tomášek Pavel st.Matoušová Aneta     0326
9.Tomášek PavelMatoušová Jana     0327
10.Hájek DušanHobl Pavel     2328
11.Tomášek Pavel st.Oplová Renáta     3038
12.Tomášek PavelMatoušová Aneta     0339
13.Hájek DušanMatoušová Jana     23310
14.Krajdlová NaďaHobl Pavel     03311
15.Tomášek PavelOplová Renáta     03312
16.Hájek DušanMatoušová Aneta     03313
17.Krajdlová NaďaMatoušová Jana     13314
18.Tomášek Pavel st.Hobl Pavel     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Dušan04Oplová Renáta22
Krajdlová Naďa13Matoušová Aneta40
Tomášek Pavel st.13Matoušová Jana40
Tomášek Pavel13Hobl Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DobřívRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:35 TJ Sokol Dobřív

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Zdeněk
Bůcha Petr
 
 
Dvořák Petr
Tengler Miroslav
 
 
     2301
2.Trunec Luboš
Vančura Jan
 
 
Bělohlávek Eduard
Břinda Karel
 
 
     3011
3.Havlíček ZdeněkTengler Miroslav     0312
4.Bůcha PetrDvořák Petr     1313
5.Vančura JanBělohlávek Eduard     1314
6.Trunec LubošBřinda Karel     3024
7.Bůcha PetrTengler Miroslav     2325
8.Vančura JanDvořák Petr     0326
9.Trunec LubošBělohlávek Eduard     1327
10.Havlíček ZdeněkBřinda Karel     3037
11.Vančura JanTengler Miroslav     1338
12.Trunec LubošDvořák Petr     1339
13.Havlíček ZdeněkBělohlávek Eduard     03310
14.Bůcha PetrBřinda Karel     30410
15.Trunec LubošTengler MiroslavWO    30510
16.Havlíček ZdeněkDvořák Petr     32610
17.Bůcha PetrBělohlávek Eduard     03611
18.Vančura JanBřinda Karel     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Zdeněk22Tengler Miroslav30
Bůcha Petr13Dvořák Petr31
Vančura Jan13Bělohlávek Eduard40
Trunec Luboš12Břinda Karel04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mostiště 2003 AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Kříše ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HlohoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 SK Mostiště 2003 A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Simler Jan
Turek Václav
 
 
Razák Petr
Šperl Jan
 
 
     3010
2.Mudra Antonín
Simler Josef
 
 
Krhounek Ladislav
Kratochvíl Rudolf
 
 
     3120
3.Mudra AntonínKratochvíl Rudolf     3130
4.Simler JosefKrhounek Ladislav     3240
5.Simler JanRazák Petr     0341
6.Turek VáclavŠperl Jan     1342
7.Simler JosefKratochvíl Rudolf     1343
8.Simler JanKrhounek Ladislav     3053
9.Turek VáclavRazák Petr     1354
10.Mudra AntonínŠperl Jan     3064
11.Simler JanKratochvíl Rudolf     2365
12.Turek VáclavKrhounek Ladislav     3275
13.Mudra AntonínRazák Petr     3185
14.Simler JosefŠperl Jan     1386
15.Turek VáclavKratochvíl Rudolf     3096
16.Mudra AntonínKrhounek Ladislav     30106
17.Simler JosefRazák Petr     13107
18.Simler JanŠperl Jan     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mudra Antonín40Kratochvíl Rudolf22
Simler Josef13Krhounek Ladislav04
Simler Jan13Razák Petr31
Turek Václav22Šperl Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline