Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov BVrchní
rozhodčí:
Štorkán Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK LíšnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:53 SK Líšná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Jiří
Praum Jiří
 
 
Boubín Vladimír
Boubín Vladimír st.
 
 
     1301
2.Pavlovič Pavel
Zajíček Michal
 
 
Chrz Josef
Lukáš Zdeněk
 
 
     1302
3.Pavlovič PavelBoubín Vladimír st.     0303
4.Zajíček MichalChrz Josef     0304
5.Praum JiříBoubín Vladimír     0305
6.Kořínek JiříLukáš Zdeněk     3215
7.Zajíček MichalBoubín Vladimír st.     0316
8.Praum JiříChrz Josef     0317
9.Kořínek JiříBoubín Vladimír     0318
10.Pavlovič PavelLukáš Zdeněk     0319
11.Praum JiříBoubín Vladimír st.     23110
12.Kořínek JiříChrz Josef     13111
13.Pavlovič PavelBoubín Vladimír     03112
14.Zajíček MichalLukáš Zdeněk     03113
15.Kořínek JiříBoubín Vladimír st.     23114
16.Pavlovič PavelChrz Josef     03115
17.Zajíček MichalBoubín Vladimír     03116
18.Praum JiříLukáš Zdeněk     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlovič Pavel04Boubín Vladimír st.40
Zajíček Michal04Chrz Josef40
Praum Jiří04Boubín Vladimír40
Kořínek Jiří13Lukáš Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VolduchyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18 SK Kornatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Václav
Tuček Aleš
 
 
Charvát Radim
Svoboda František
 
 
     3010
2.Žabka František
Šustr Jindřich
 
 
Danko Jakub
Čech Zdeněk
 
 
     3020
3.Šustr JindřichDanko Jakub     1321
4.Tuček AlešCharvát Radim     3131
5.Sýkora VáclavČech Zdeněk     3041
6.Žabka FrantišekSvoboda František     3051
7.Tuček AlešDanko Jakub     2352
8.Sýkora VáclavCharvát Radim     3062
9.Žabka FrantišekČech Zdeněk     3172
10.Šustr JindřichSvoboda František     3182
11.Sýkora VáclavDanko Jakub     3092
12.Žabka FrantišekCharvát Radim     30102
13.Šustr JindřichČech Zdeněk     13103
14.Tuček AlešSvoboda František     13104
15.Žabka FrantišekDanko Jakub     31114
16.Šustr JindřichCharvát Radim     30124
17.Tuček AlešČech Zdeněk     30134
18.Sýkora VáclavSvoboda František     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustr Jindřich22Danko Jakub22
Tuček Aleš22Charvát Radim04
Sýkora Václav40Čech Zdeněk13
Žabka František40Svoboda František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hůrky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeremiáš Pavel
Tolar Pavel
 
 
Mošna Karel
Štochl Marek
 
 
     3010
2.Turek Josef
 
 
Čech Pavel
Šťastný Karel
 
 
WO    0311
3.Tolar PavelMošna Karel     3021
4.Jeremiáš PavelŠtochl Marek     3131
5.Turek JosefČech Pavel     0332
6.Šťastný KarelWO    0333
7.Jeremiáš PavelMošna Karel     3043
8.Turek JosefŠtochl Marek     0344
9.Čech PavelWO    0345
10.Tolar PavelŠťastný Karel     3255
11.Turek JosefMošna Karel     2356
12.Štochl MarekWO    0357
13.Tolar PavelČech Pavel     3267
14.Jeremiáš PavelŠťastný Karel     3277
15.Mošna KarelWO    0378
16.Tolar PavelŠtochl Marek     3088
17.Jeremiáš PavelČech Pavel     3098
18.Turek JosefŠťastný Karel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tolar Pavel40Mošna Karel12
Jeremiáš Pavel40Štochl Marek12
Turek Josef04Čech Pavel12
   Šťastný Karel12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29 TJ Spartak Strašice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velek František
Velek Jiří
 
 
Tománek Václav
Šuster Jiří
 
 
     3210
2.Bergman Vladimír
Šlapák Karel
 
 
Krejčí Michal
Čada Ludvík
 
 
     3220
3.Ševčík VladimírKrejčí Michal     3030
4.Bergman VladimírČada Ludvík     2331
5.Velek FrantišekŠuster Jiří     3041
6.Šlapák KarelTománek Václav     3051
7.Bergman VladimírKrejčí Michal     3261
8.Velek FrantišekČada Ludvík     3071
9.Šlapák KarelŠuster Jiří     0372
10.Ševčík VladimírTománek Václav     3082
11.Velek JiříKrejčí Michal     1383
12.Šlapák KarelČada Ludvík     1384
13.Ševčík VladimírŠuster Jiří     3294
14.Bergman VladimírTománek Václav     30104
15.Šlapák KarelKrejčí Michal     03105
16.Bergman AdamČada Ludvík     03106
17.Bergman VladimírŠuster Jiří     30116
18.Velek JiříTománek Václav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Vladimír30Krejčí Michal22
Bergman Vladimír31Čada Ludvík31
Velek František20Šuster Jiří13
Šlapák Karel13Tománek Václav13
Velek Jiří02   
Bergman Adam01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline