Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LíšnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:33 TJ Sokol Osek u Rokycan C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuška Miroslav
Chrz Josef
 
 
Šuster Jiří
Lepešková Irena
 
 
     0301
2.Boubín Vladimír
Boubín Vladimír st.
 
 
Krejčí Michal
Čada Ludvík
 
 
     2302
3.Boubín Vladimír st.Šuster Jiří     2303
4.Chrz JosefKrejčí Michal     1304
5.Lukáš ZdeněkLepešková Irena     2305
6.Boubín VladimírČada Ludvík     3015
7.Chrz JosefŠuster Jiří     1316
8.Lukáš ZdeněkKrejčí Michal     3126
9.Boubín VladimírLepešková Irena     2327
10.Boubín Vladimír st.Čada Ludvík     1328
11.Lukáš ZdeněkŠuster Jiří     3038
12.Boubín VladimírKrejčí Michal     0339
13.Boubín Vladimír st.Lepešková Irena     3149
14.Chrz JosefČada Ludvík     3059
15.Boubín VladimírŠuster Jiří     3169
16.Boubín Vladimír st.Krejčí Michal     3079
17.Chrz JosefLepešková Irena     3089
18.Lukáš ZdeněkČada Ludvík     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Boubín Vladimír st.22Šuster Jiří22
Chrz Josef22Krejčí Michal22
Lukáš Zdeněk22Lepešková Irena22
Boubín Vladimír22Čada Ludvík22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VolduchyVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:49561:660TJ Sokol Mirošov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda František
Charvát Radim
 
 
Kotas Pavel
Murlová Dana
 
 
-5869 3110
2.Čech Zdeněk
Danko Jakub
 
 
Vyskočil Marek
Lev Marek
 
 
-9-9-11  0311
3.Danko JakubMurlová Dana-92-9-7 1312
4.Čech ZdeněkVyskočil Marek-6-9-6  0313
5.Svoboda FrantišekKotas Pavel-566-6-102314
6.Charvát RadimLev Marek676  3024
7.Čech ZdeněkMurlová Dana-9-8-7  0325
8.Svoboda FrantišekVyskočil Marek-7-7-8  0326
9.Charvát RadimKotas Pavel-89-8-6 1327
10.Danko JakubLev Marek-8-9-10  0328
11.Svoboda FrantišekMurlová Dana7-7-6-8 1329
12.Charvát RadimVyskočil Marek-6-5-5  03210
13.Danko JakubKotas Pavel-786-8-723211
14.Čech ZdeněkLev Marek-9-878-1123212
15.Charvát RadimMurlová Dana-7-7-5  03213
16.Danko JakubVyskočil Marek8-8-9-6 13214
17.Čech ZdeněkKotas Pavel-9-8-7  03215
18.Svoboda FrantišekLev Marek-105-7-8 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Danko Jakub04Murlová Dana40
Čech Zdeněk04Vyskočil Marek40
Svoboda František04Kotas Pavel40
Charvát Radim13Lev Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 TJ Spartak Strašice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Dušan
Kořínek Jiří
 
 
Šlapák Karel
Bergman Vladimír
 
 
     3110
2.Štorkán Jaroslav
Praum Jiří
 
 
Velek František
Ševčík Vladimír
 
 
     2311
3.Praum JiříŠlapák Karel     3121
4.Janeček DušanŠevčík Vladimír     3131
5.Kořínek JiříBergman Vladimír     0332
6.Štorkán JaroslavVelek František     2333
7.Janeček DušanŠlapák Karel     3243
8.Kořínek JiříŠevčík Vladimír     1344
9.Štorkán JaroslavBergman Vladimír     2345
10.Praum JiříVelek František     1346
11.Kořínek JiříŠlapák Karel     3056
12.Štorkán JaroslavŠevčík Vladimír     3066
13.Praum JiříBergman Vladimír     0367
14.Janeček DušanVelek František     3077
15.Štorkán JaroslavŠlapák Karel     3287
16.Praum JiříŠevčík Vladimír     1388
17.Janeček DušanBergman Vladimír     2389
18.Kořínek JiříVelek František     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Praum Jiří13Šlapák Karel04
Janeček Dušan31Ševčík Vladimír22
Kořínek Jiří13Bergman Vladimír40
Štorkán Jaroslav22Velek František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:31 SK Kornatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeremiáš Pavel
Tolar Pavel
 
 
Sýkora Václav
Tuček Aleš
 
 
     3010
2.Turek Josef
Patera Michal
 
 
Žabka František
Pihrt Karel
 
 
     3120
3.Tolar PavelŽabka František     2321
4.Turek JosefPihrt Karel     0322
5.Patera MichalTuček Aleš     3032
6.Jeremiáš PavelSýkora Václav     0333
7.Turek JosefŽabka František     0334
8.Patera MichalPihrt Karel     3044
9.Jeremiáš PavelTuček Aleš     3054
10.Tolar PavelSýkora Václav     1355
11.Patera MichalŽabka František     2356
12.Jeremiáš PavelPihrt Karel     3066
13.Tolar PavelTuček Aleš     3076
14.Turek JosefSýkora Václav     0377
15.Jeremiáš PavelŽabka František     0378
16.Tolar PavelPihrt Karel     3088
17.Turek JosefTuček Aleš     1389
18.Patera MichalSýkora Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tolar Pavel22Žabka František40
Turek Josef04Pihrt Karel13
Patera Michal22Tuček Aleš13
Jeremiáš Pavel22Sýkora Václav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline