Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LíšnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37 SK Líšná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeremiáš Pavel
Tolar Pavel
 
 
Chrz Josef
Kuška Miroslav
 
 
     2301
2.Patera Michal
Turek Josef
 
 
Boubín Vladimír
Boubín Vladimír st.
 
 
     0302
3.Tolar PavelBoubín Vladimír st.     2303
4.Turek JosefChrz Josef     0304
5.Patera MichalBoubín Vladimír     3214
6.Jeremiáš PavelKuška Miroslav     3024
7.Turek JosefBoubín Vladimír st.     0325
8.Patera MichalChrz Josef     1326
9.Jeremiáš PavelBoubín Vladimír     3236
10.Tolar PavelKuška Miroslav     0337
11.Patera MichalBoubín Vladimír st.     0338
12.Jeremiáš PavelChrz Josef     3048
13.Tolar PavelBoubín Vladimír     3258
14.Turek JosefKuška Miroslav     3168
15.Jeremiáš PavelBoubín Vladimír st.     3078
16.Tolar PavelChrz Josef     1379
17.Turek JosefBoubín Vladimír     03710
18.Patera MichalKuška Miroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tolar Pavel13Boubín Vladimír st.31
Turek Josef13Chrz Josef31
Patera Michal22Boubín Vladimír13
Jeremiáš Pavel40Kuška Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29 SK Kornatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Jindřich
Žabka František
 
 
Bergman Vladimír
Šlapák Karel
 
 
     3110
2.Sýkora Václav
Tuček Aleš
 
 
Ševčík Vladimír
Velek František
 
 
     3020
3.Šustr JindřichBergman Vladimír     3130
4.Tuček AlešŠevčík Vladimír     1331
5.Sýkora VáclavŠlapák Karel     3041
6.Žabka FrantišekVelek František     0342
7.Tuček AlešBergman Vladimír     2343
8.Sýkora VáclavŠevčík Vladimír     3153
9.Žabka FrantišekŠlapák Karel     3063
10.Šustr JindřichVelek František     1364
11.Sýkora VáclavBergman Vladimír     3174
12.Žabka FrantišekŠevčík Vladimír     1375
13.Šustr JindřichŠlapák Karel     3185
14.Tuček AlešVelek František     0386
15.Žabka FrantišekBergman Vladimír     3196
16.Šustr JindřichŠevčík Vladimír     31106
17.Tuček AlešŠlapák Karel     32116
18.Sýkora VáclavVelek František     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustr Jindřich31Bergman Vladimír13
Tuček Aleš13Ševčík Vladimír22
Sýkora Václav40Šlapák Karel04
Žabka František22Velek František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov BRozhodčí:Marek Vyskočil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:Jaroslav Štorkán
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Dana murlová
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20625:519TJ Sokol Mirošov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Murlová Dana
Dostál Ondřej
 
 
Štorkán Jaroslav
Praum Jiří
 
 
312  3010
2.Vyskočil Marek
Kotas Pavel
 
 
Janeček Dušan
Kořínek Jiří
 
 
-8-86353220
3.Murlová DanaPraum Jiří7103  3030
4.Kotas PavelŠtorkán Jaroslav-699-7-62331
5.Dostál OndřejJaneček Dušan789  3041
6.Vyskočil MarekKořínek Jiří538  3051
7.Kotas PavelPraum Jiří456  3061
8.Dostál OndřejŠtorkán Jaroslav-6389 3171
9.Vyskočil MarekJaneček Dušan573  3081
10.Murlová DanaKořínek Jiří-910-510-82382
11.Dostál OndřejPraum Jiří786  3092
12.Vyskočil MarekŠtorkán Jaroslav863  30102
13.Murlová DanaJaneček Dušan-9110-5932112
14.Kotas PavelKořínek Jiří1085  30122
15.Vyskočil MarekPraum JiříWO    03123
16.Murlová DanaŠtorkán Jaroslav10-79-7732133
17.Kotas PavelJaneček Dušan-6-2-4  03134
18.Dostál OndřejKořínek Jiří-10878 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Murlová Dana31Praum Jiří03
Kotas Pavel22Štorkán Jaroslav13
Dostál Ondřej40Janeček Dušan13
Vyskočil Marek30Kořínek Jiří13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hůrky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:19 TJ Sokol Osek u Rokycan C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lepešková Irena
Šuster Jiří
 
 
Mošna Karel
Kotrla Jaroslav
 
 
-11-910173210
2.Krejčí Michal
Čada Ludvík
 
 
Šťastný Karel
Čech Pavel
 
 
     3220
3.Šuster JiříMošna Karel     3030
4.Krejčí MichalKotrla Jaroslav     1331
5.Čada LudvíkŠťastný Karel     3041
6.Lepešková IrenaČech Pavel     3051
7.Krejčí MichalMošna Karel     3061
8.Čada LudvíkKotrla Jaroslav     3071
9.Lepešková IrenaŠťastný Karel     3081
10.Šuster JiříČech Pavel     3091
11.Čada LudvíkMošna Karel     31101
12.Lepešková IrenaKotrla Jaroslav     31111
13.Šuster Jiř튝astný Karel     31121
14.Krejčí MichalČech PavelWO    03122
15.Lepešková IrenaMošna Karel     30132
16.Šuster JiříKotrla Jaroslav     31142
17.Krejčí MichalŠťastný KarelWO    03143
18.Čada LudvíkČech Pavel     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šuster Jiří40Mošna Karel04
Krejčí Michal11Kotrla Jaroslav13
Čada Ludvík40Šťastný Karel03
Lepešková Irena40Čech Pavel03
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline