Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LíšnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hůrky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16 SK Líšná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrz Josef
Lukáš Zdeněk
 
 
Kotrla Jaroslav
Praum František
 
 
     3010
2.Boubín Vladimír
Boubín Vladimír st.
 
 
Šťastný Karel
Čech Pavel
 
 
     3220
3.Boubín Vladimír st.Kotrla Jaroslav     3030
4.Chrz JosefPraum Jindřich     3040
5.Lukáš ZdeněkŠťastný Karel     3150
6.Boubín VladimírČech Pavel     3160
7.Chrz JosefKotrla Jaroslav     3170
8.Lukáš ZdeněkPraum Jindřich     3080
9.Boubín VladimírŠťastný Karel     3290
10.Boubín Vladimír st.Čech Pavel     31100
11.Lukáš ZdeněkKotrla Jaroslav     23101
12.Boubín VladimírPraum Jindřich     30111
13.Boubín Vladimír st.Šťastný Karel     30121
14.Chrz JosefČech Pavel     31131
15.Boubín VladimírKotrla Jaroslav     31141
16.Boubín Vladimír st.Praum Jindřich     30151
17.Chrz JosefŠťastný Karel     30161
18.Lukáš ZdeněkČech Pavel     03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boubín Vladimír st.40Kotrla Jaroslav13
Chrz Josef40Praum Jindřich04
Lukáš Zdeněk22Šťastný Karel04
Boubín Vladimír40Čech Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VolduchyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41 TJ Sokol Osek u Rokycan C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Radim
Ernest Tomáš
 
 
Šuster Jiří
Tománek Václav
 
 
     0301
2.Čech Zdeněk
Danko Jakub
 
 
Krejčí Michal
Čada Ludvík
 
 
     2302
3.Čech ZdeněkKrejčí Michal     0303
4.Danko JakubŠuster Jiří     3113
5.Charvát RadimTománek Václav     1314
6.Ernest TomášČada Ludvík     0315
7.Danko JakubKrejčí Michal     1316
8.Charvát RadimŠuster Jiří     3026
9.Ernest TomášTománek Václav     0327
10.Čech ZdeněkČada Ludvík     3237
11.Charvát RadimKrejčí Michal     1338
12.Ernest Tomᚊuster Jiří     0339
13.Čech ZdeněkTománek Václav     3149
14.Danko JakubČada Ludvík     3259
15.Ernest TomášKrejčí Michal     03510
16.Čech ZdeněkŠuster Jiří     03511
17.Danko JakubTománek Václav     31611
18.Charvát RadimČada Ludvík     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čech Zdeněk22Krejčí Michal40
Danko Jakub31Šuster Jiří22
Charvát Radim22Tománek Václav22
Ernest Tomáš04Čada Ludvík13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice BRozhodčí:Jiří Ludín
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:Milan Kraidl
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Jan Hubáček
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:37733:713TJ Sokol Mirošov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Murlová Dana
Dostál Ondřej
 
 
Tuček Aleš
Sýkora Václav
 
 
-98912 3110
2.Kotas Pavel
Lev Marek
 
 
Žabka František
Šustr Jindřich
 
 
-799-783220
3.Kotas PavelŽabka František7-8-6793230
4.Murlová DanaŠustr Jindřich8-8-5-7 1331
5.Dostál OndřejTuček Aleš3106  3041
6.Lev MarekSýkora Václav10-26-793251
7.Murlová DanaŽabka František-910-4-12 1352
8.Dostál OndřejŠustr Jindřich6-95-8-72353
9.Lev MarekTuček Aleš4-10610 3163
10.Kotas PavelSýkora Václav-64-10-9 1364
11.Dostál OndřejŽabka František46-11-9113274
12.Lev MarekŠustr Jindřich-113-89-22375
13.Kotas PavelTuček Aleš-7864 3185
14.Murlová DanaSýkora Václav-119-6-11 1386
15.Lev MarekŽabka František51-11-9-22387
16.Kotas PavelŠustr Jindřich-38-3-2 1388
17.Murlová DanaTuček Aleš96-98 3198
18.Dostál OndřejSýkora Václav56-88 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotas Pavel22Žabka František22
Murlová Dana13Šustr Jindřich40
Dostál Ondřej31Tuček Aleš04
Lev Marek22Sýkora Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SkomelnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeremiáš Pavel
Tolar Pavel
 
 
Velek František
Ševčík Vladimír
 
 
     2301
2.Turek Josef
Patera Michal
 
 
Bergman Vladimír
Šlapák Karel
 
 
     3111
3.Tolar PavelVelek František     0312
4.Turek JosefŠevčík Vladimír     0313
5.Patera MichalBergman Vladimír     2314
6.Jeremiáš PavelŠlapák Karel     3024
7.Turek JosefVelek František     1325
8.Patera MichalŠevčík Vladimír     0326
9.Jeremiáš PavelBergman Vladimír     3136
10.Tolar PavelŠlapák Karel     3046
11.Patera MichalVelek František     3256
12.Jeremiáš PavelŠevčík Vladimír     3166
13.Tolar PavelBergman Vladimír     3176
14.Turek JosefŠlapák Karel     3186
15.Jeremiáš PavelVelek František     0387
16.Tolar PavelŠevčík Vladimír     0388
17.Turek JosefBergman Vladimír     0389
18.Patera MichalŠlapák Karel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tolar Pavel22Velek František31
Turek Josef13Ševčík Vladimír31
Patera Michal22Bergman Vladimír22
Jeremiáš Pavel31Šlapák Karel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline