Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK LíšnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VolduchyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25 SK Líšná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrz Josef
Kuška Miroslav
 
 
Ernest Tomáš
Danko Jakub
 
 
     3010
2.Boubín Vladimír
Boubín Vladimír st.
 
 
Charvát Radim
Svoboda František
 
 
     3020
3.Boubín Vladimír st.Ernest Tomáš     3030
4.Chrz JosefDanko Jakub     3040
5.Kuška MiroslavCharvát Radim     1341
6.Boubín VladimírSvoboda František     3151
7.Chrz JosefErnest Tomáš     3061
8.Kuška MiroslavDanko Jakub     3271
9.Boubín VladimírCharvát Radim     0372
10.Boubín Vladimír st.Svoboda František     2373
11.Kuška MiroslavErnest Tomáš     3183
12.Boubín VladimírDanko Jakub     2384
13.Boubín Vladimír st.Charvát Radim     3094
14.Chrz JosefSvoboda František     32104
15.Boubín VladimírErnest Tomáš     31114
16.Boubín Vladimír st.Danko Jakub     30124
17.Chrz JosefCharvát Radim     23125
18.Kuška MiroslavSvoboda FrantišekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boubín Vladimír st.31Ernest Tomáš04
Chrz Josef31Danko Jakub13
Kuška Miroslav21Charvát Radim31
Boubín Vladimír22Svoboda František12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hůrky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:21 TJ Sokol Holoubkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Dušan
Kořínek Jiří
 
 
Praum Jindřich
Kotrla Jaroslav
 
 
     3010
2.Praum Jiří
Štorkán Jaroslav
 
 
Čech Pavel
Šťastný Karel
 
 
     1311
3.Praum JiříPraum Jindřich     3121
4.Janeček DušanKotrla Jaroslav     3131
5.Kořínek Jiř튝astný Karel     0332
6.Štorkán JaroslavČech Pavel     3042
7.Janeček DušanPraum Jindřich     3052
8.Kořínek JiříKotrla Jaroslav     3262
9.Štorkán JaroslavŠťastný Karel     3072
10.Praum JiříČech Pavel     0373
11.Kořínek JiříPraum Jindřich     3083
12.Štorkán JaroslavKotrla Jaroslav     3093
13.Praum Jiř튝astný Karel     0394
14.Janeček DušanČech Pavel     30104
15.Štorkán JaroslavPraum Jindřich     30114
16.Praum JiříKotrla Jaroslav     32124
17.Janeček DušanŠťastný Karel     30134
18.Kořínek JiříČech Pavel     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Praum Jiří22Praum Jindřich04
Janeček Dušan40Kotrla Jaroslav04
Kořínek Jiří22Šťastný Karel22
Štorkán Jaroslav40Čech Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40 SK Kornatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Michal
Lepešková Irena
 
 
Žabka František
Pihrt Karel
 
 
     2301
2.Šuster Jiří
Tomášů Jiří
 
 
Sýkora Václav
Šustr Jindřich
 
 
     0302
3.Krejčí MichalPihrt Karel     3112
4.Šuster JiříŽabka František     0313
5.Tomášů JiříSýkora Václav     0314
6.Lepešková IrenaŠustr Jindřich     2315
7.Šuster JiříPihrt Karel     3225
8.Tomášů JiříŽabka František     1326
9.Lepešková IrenaSýkora Václav     3036
10.Krejčí MichalŠustr Jindřich     3246
11.Tomášů JiříPihrt Karel     3256
12.Lepešková IrenaŽabka František     3166
13.Krejčí MichalSýkora Václav     1367
14.Šuster JiříŠustr Jindřich     2368
15.Lepešková IrenaPihrt Karel     3278
16.Krejčí MichalŽabka František     3088
17.Šuster JiříSýkora Václav     1389
18.Tomášů JiříŠustr Jindřich     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Michal31Pihrt Karel04
Šuster Jiří13Žabka František22
Tomášů Jiří13Sýkora Václav31
Lepešková Irena31Šustr Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54332:637TJ Sokol Mirošov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kružliak Martin
Velek Jiří
 
 
Murlová Dana
Dostál Ondřej
 
 
-4-4-5  0301
2.Šlapák Karel
Bergman Vladimír
 
 
Lev Marek
Vyskočil Marek
 
 
-3-8-8  0302
3.Kružliak MartinVyskočil Marek-12-65-4 1303
4.Velek JiříMurlová Dana-3-8-2  0304
5.Bergman AdamLev Marek-4-1-2  0305
6.Šlapák KarelDostál Ondřej-5-4-7  0306
7.Velek JiříVyskočil Marek-6-5-6  0307
8.Bergman AdamMurlová Dana-4-9-6  0308
9.Šlapák KarelLev Marek8-7-4-8 1309
10.Kružliak MartinDostál Ondřej-3-4-5  03010
11.Bergman AdamVyskočil Marek-1-1-1  03011
12.Šlapák KarelMurlová Dana-8-2-4  03012
13.Kružliak MartinLev Marek-14-5-6  03013
14.Velek JiříDostál Ondřej-2-8-4  03014
15.Šlapák KarelHubáček Jan-9-412-8 13015
16.Kružliak MartinMurlová Dana-127-7-8 13016
17.Velek JiříLev Marek-6-8-3  03017
18.Bergman AdamDostál Ondřej-1-2-4  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kružliak Martin04Vyskočil Marek30
Velek Jiří04Murlová Dana40
Bergman Adam04Lev Marek40
Šlapák Karel04Dostál Ondřej40
   Hubáček Jan10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS