Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Močovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180, Sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:13450:384TJ Sokol Močovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Ondřej
Dejnožka Tomáš
 
 
Šíma Roman
Tvrdík Leoš
 
 
86-510 3110
2.Novotný OndřejHoleček Martin710-5-12-132311
3.Dastych JiříŠíma Roman368  3021
4.Dejnožka TomášTvrdík Leoš55-89 3131
5.Dastych JiříHoleček Martin1075  3041
6.Novotný OndřejTvrdík Leoš-1099-7163251
7.Dejnožka Tomᚊíma Roman-1112-114-122352
8.Dastych JiříTvrdík Leoš1173  3062
9.Dejnožka TomášHoleček Martin156-58 3172
10.Novotný OndřejŠíma Roman14-9-8583282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotný Ondřej21Holeček Martin12
Dastych Jiří30Šíma Roman12
Dejnožka Tomáš21Tvrdík Leoš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28232:364TJ Klučov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
Ševčík Jiří ml.
Kurel David
 
 
-71088 3110
2.Švesták PetrChlumský Petr4-3-2-6 1311
3.Zelenka PetrŠevčík Jiří ml.-38-3-9 1312
4.Zelenka RostislavKurel David-2-3-9  0313
5.Zelenka PetrChlumský Petr-6-58-8 1314
6.Švesták PetrKurel David-4-10-7  0315
7.Zelenka RostislavŠevčík Jiří ml.-11-6-4  0316
8.Zelenka PetrKurel David-8-2-5  0317
9.Zelenka RostislavChlumský Petr-2-2-5  0318
10.Švesták PetrŠevčík Jiří ml.-6-66-10 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švesták Petr03Chlumský Petr30
Zelenka Petr03Ševčík Jiří ml.30
Zelenka Rostislav03Kurel David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK ChrašticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:622:24445:453SK Chraštice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrudka Petr
Bromský Vladimír
 
 
Vopat Lubor
Voska Lukáš
 
 
7-8-78-72301
2.Kasík Zdeněk st.Vopat Lubor-10109-10-62302
3.Bromský VladimírNěmec Václav11-8-513-92303
4.Hrudka PetrVoska Lukáš-17-4-14  0304
5.Bromský VladimírVopat Lubor-1689 3114
6.Kasík Zdeněk st.Voska Lukáš6-943 3124
7.Hrudka PetrNěmec Václav9-6-610-62325
8.Bromský VladimírVoska Lukáš6-410-673235
9.Hrudka PetrVopat Lubor-10-1171263245
10.Kasík Zdeněk st.Němec Václav4-95-10-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kasík Zdeněk st.12Vopat Lubor12
Bromský Vladimír21Němec Václav30
Hrudka Petr12Voska Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Močovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180, Sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30162:335TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Ondřej
Dejnožka Tomáš
 
 
Blažek Martin
Sysel Vojtěch
 
 
-3-4-11  0301
2.Novotný OndřejSysel Vojtěch-2-4-4  0302
3.Dejnožka TomášBerger Miroslav-6-5-4  0303
4.Rychetský PavelBlažek Martin-5-8-7  0304
5.Dejnožka TomášSysel Vojtěch-11-2-7  0305
6.Novotný OndřejBlažek Martin-6-1-1  0306
7.Rychetský PavelBerger Miroslav-7-7-3  0307
8.Dejnožka TomášBlažek Martin-8-3-7  0308
9.Rychetský PavelSysel Vojtěch-4-6-10  0309
10.Novotný OndřejBerger Miroslav-7-5-4  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novotný Ondřej03Sysel Vojtěch30
Dejnožka Tomáš03Berger Miroslav30
Rychetský Pavel03Blažek Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské JanoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŽehuňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Uhlířské JanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:28354:432TTC Žehuň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Číž Josef
Váša Jan
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-98-12-9 1301
2.Švarc PetrKvasnička Daniel ml.-4-13-6  0302
3.Číž JosefKvasnička Jan-8-698103212
4.Váša JanŠmíd Ondřej-58-1012-102313
5.Číž JosefKvasnička Daniel ml.-610-79-72314
6.Švarc PetrŠmíd Ondřej-7-8-10  0315
7.Čtveráček MartinKvasnička Jan-510-3-5 1316
8.Číž JosefŠmíd Ondřej64-9-14123226
9.Čtveráček MartinKvasnička Daniel ml.-11-7-10  0327
10.Švarc PetrKvasnička Jan-3-4-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Petr03Kvasnička Daniel ml.30
Číž Josef21Kvasnička Jan21
Váša Jan01Šmíd Ondřej21
Čtveráček Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Močovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180, Sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:19342:328TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Josef
Kořínek Miroslav
 
 
Kloz Daniel
Procházka Roman
 
 
811-6-6-92301
2.Liška JosefKloz Daniel-5-65-8 1302
3.Kořínek MiroslavProcházka Roman8-6-9-10 1303
4.Hnízdo PetrMokříž Bohuslav-5-3-6  0304
5.Kořínek MiroslavKloz Daniel-79-5-8 1305
6.Liška JosefMokříž Bohuslav895  3015
7.Hnízdo PetrProcházka Roman784  3025
8.Kořínek MiroslavMokříž Bohuslav-7-1026-82326
9.Hnízdo PetrKloz Daniel99-79 3136
10.Liška JosefProcházka RomanWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Liška Josef11Kloz Daniel21
Kořínek Miroslav03Procházka Roman11
Hnízdo Petr21Mokříž Bohuslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28297:383TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Josef st.
Bodlák Karel
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
7-7-88-72301
2.Kubišta PetrČech Jiří-6-4-4  0302
3.Řehák Josef st.Veselý Pavel-7-8-9  0303
4.Bodlák KarelBříška Jan6-8910 3113
5.Řehák Josef st.Čech Jiří-9-11-12  0314
6.Kubišta PetrBříška Jan-5-7-12  0315
7.Bodlák KarelVeselý Pavel-7-2-2  0316
8.Řehák Josef st.Bříška Jan-610-75-72317
9.Bodlák KarelČech Jiří12-8-9-9 1318
10.Kubišta PetrVeselý Pavel-5-9-9  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubišta Petr03Čech Jiří30
Řehák Josef st.03Veselý Pavel30
Bodlák Karel12Bříška Jan21
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:25345:402KST Rakovník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kasík Martin
Stočes Luděk
 
 
Kapoun Ondřej
Adamczuk Jan
 
 
10-8-88-92301
2.Teiml MarekAdamczuk Jan-3-5-6  0302
3.Kasík MartinKapoun Ondřej-616-58-62303
4.Stočes LuděkAdamczuk Janusz5106  3013
5.Kasík MartinAdamczuk Jan-6-889-62314
6.Teiml MarekAdamczuk Janusz-6-9-11  0315
7.Stočes LuděkKapoun Ondřej8-6-8-6 1316
8.Kasík MartinAdamczuk Janusz13-1338 3126
9.Stočes LuděkAdamczuk Jan-67-8-11 1327
10.Teiml MarekKapoun Ondřej-6-9-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Teiml Marek03Adamczuk Jan30
Kasík Martin12Kapoun Ondřej30
Stočes Luděk12Adamczuk Janusz12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \\\"U Čermáků\\\" Slatina 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:29284:377TJ Slavoj Obecnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schönfelder Jaroslav
Čermák Petr
 
 
Petráň Zdeněk
Hála Pavel
 
 
3-7-7-7 1301
2.Nedvěd VladimírLukeš Tomáš10-9-77-32302
3.Čermák PetrPetráň Zdeněk-11-7-8  0303
4.Schönfelder JaroslavHála Pavel-4-7-8  0304
5.Čermák PetrLukeš Tomáš-497-673214
6.Nedvěd VladimírHála Pavel-7-10-10  0315
7.Schönfelder JaroslavPetráň Zdeněk-12-5-7  0316
8.Čermák PetrHála Pavel-7-6-8  0317
9.Schönfelder JaroslavLukeš Tomáš-78-7-9 1318
10.Nedvěd VladimírPetráň Zdeněk-4-5-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nedvěd Vladimír03Lukeš Tomáš21
Čermák Petr12Petráň Zdeněk30
Schönfelder Jaroslav03Hála Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24321:354TJ Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chinh Ngo Van
Nguyen Van Vui
 
 
Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
8-5-8-9 1301
2.Větrovský PetrMüller Jiří9-7-8-9 1302
3.Nguyen Van VuiSvoboda Jaromír-7-66-8 1303
4.Novák StanislavKunc Jaroslav-5-7-4  0304
5.Nguyen Van VuiMüller Jiří3-678 3114
6.Větrovský PetrKunc Jaroslav-6-7-8  0315
7.Novák StanislavSvoboda Jaromír-10-7-8  0316
8.Chinh Ngo VanZíma Radek239  3026
9.Novák StanislavMüller Jiří7-3-10443236
10.Větrovský PetrSvoboda Jaromír99-7-6-62337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Větrovský Petr03Müller Jiří12
Nguyen Van Vui11Svoboda Jaromír30
Novák Stanislav12Kunc Jaroslav20
Chinh Ngo Van10Zíma Radek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25289:369Sokol Lány 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Jiří ml.
Kurel David
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
10-9-7-8 1301
2.Chlumský PetrBrožek Michal-8-713-6 1302
3.Ševčík Jiří ml.Moravec Petr st.-6-7-5  0303
4.Kurel DavidMoravec Ladislav ml.-57-7-4 1304
5.Ševčík Jiří ml.Brožek Michal11-9-9-4 1305
6.Chlumský PetrMoravec Ladislav ml.-6-35-6 1306
7.Kurel DavidMoravec Petr st.89-97 3116
8.Ševčík Jiří ml.Moravec Ladislav ml.-5-5-8  0317
9.Kurel DavidBrožek Michal6810  3027
10.Chlumský PetrMoravec Petr st.-5-8-4  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chlumský Petr03Brožek Michal21
Ševčík Jiří ml.03Moravec Petr st.21
Kurel David21Moravec Ladislav ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ChrašticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
budova ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:24282:379KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Roman
Voska Lukáš
 
 
Andrt Tomáš
Kos Zdeněk
 
 
5-3-7-4 1301
2.Voska LukášKos Zdeněk-311-3-5 1302
3.Němec VáclavAndrt Tomáš998  3012
4.Krejčí RomanVlček Jiří-2710-6-72313
5.Němec VáclavKos Zdeněk-3-97-7 1314
6.Voska LukášVlček Jiří-7-3-3  0315
7.Krejčí RomanAndrt Tomáš859  3025
8.Němec VáclavVlček Jiří-69-5-4 1326
9.Krejčí RomanKos Zdeněk12-76-5-92327
10.Voska LukášAndrt Tomáš-8-4-2  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Voska Lukáš03Kos Zdeněk30
Němec Václav12Andrt Tomáš12
Krejčí Roman12Vlček Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TišiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RudnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TIŠICE restaurace na hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26278:370Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Zdeněk
Jelínek Pavel
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
6-10-45-62301
2.Válek ZdeněkFrýdl Miloš-8-4-7  0302
3.Jelínek PavelBarcal Petr-6-7-8  0303
4.Prokeš FilipJelínek Vladimír-4-95-7 1304
5.Jelínek PavelFrýdl Miloš-6-5-3  0305
6.Válek ZdeněkJelínek Vladimír-87-8-5 1306
7.Prokeš FilipBarcal Petr-36-5-7 1307
8.Jelínek PavelJelínek Vladimír6910  3017
9.Prokeš FilipFrýdl Miloš-3-2-5  0318
10.Válek ZdeněkBarcal Petr811-5-8103228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Válek Zdeněk12Frýdl Miloš30
Jelínek Pavel12Barcal Petr21
Prokeš Filip03Jelínek Vladimír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:912:29311:415TJ Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hurt Miroslav
Starý Jiří
 
 
Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
-9-48-4 1301
2.Hurt MiroslavLafek Dominik9-56-8-52302
3.Skála PetrKrejčí Tomáš6-68-1-72303
4.Starý JiříŘezníček Lukáš-3-710-7 1304
5.Skála PetrLafek Dominik2-11-7-9 1305
6.Hurt MiroslavŘezníček Lukáš-5-9-12  0306
7.Starý JiříKrejčí Tomáš810-8-7-82307
8.Skála PetrŘezníček Lukáš-2-6-5  0308
9.Starý JiříLafek Dominik-4-5-1  0309
10.Hurt MiroslavKrejčí Tomáš96-4-893219

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hurt Miroslav12Lafek Dominik30
Skála Petr03Krejčí Tomáš21
Starý Jiří03Řezníček Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
\\\\\\\"U Čermáků\\\\\\\" SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:24308:361TJ Chaloupky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Marcel
Ocásek Rostislav
 
 
Novák Michal
Nguyen Ngoc Bach
 
 
884  3010
2.Matějíček MarcelNovák Michal-6-64-4 1311
3.Ocásek RostislavTschunko Zdeněk897  3021
4.Rapp JiříNguyen Ngoc Bach4-8-11-14 1322
5.Ocásek RostislavNovák Michal6-4-3-7 1323
6.Matějíček MarcelNguyen Ngoc Bach6-7-6-6 1324
7.Rapp JiříTschunko Zdeněk-611-4-6 1325
8.Ocásek RostislavNguyen Ngoc Bach-12-912-8 1326
9.Rapp JiříNovák Michal-8-6-9  0327
10.Matějíček MarcelTschunko Zdeněk-4-8-9  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějíček Marcel03Novák Michal30
Ocásek Rostislav12Tschunko Zdeněk21
Rapp Jiří03Nguyen Ngoc Bach30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 1063, MělníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23303:346TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bízek Zdeněk
Dvořák Martin
 
 
Moravec Stanislav
Mošna Petr
 
 
-104-3-2 1301
2.Bízek ZdeněkMošna Petr-98-7-9 1302
3.Dvořák MartinMoravec Stanislav-13-8-5  0303
4.Hraba MilanČížek Martin958  3013
5.Dvořák MartinMošna Petr-1093-863223
6.Bízek ZdeněkČížek Martin7911  3033
7.Braunšveig AlešMoravec Stanislav-6-10-3  0334
8.Dvořák MartinČížek Martin-8-10-8  0335
9.Braunšveig AlešMošna Petr-10-45-7 1336
10.Bízek ZdeněkMoravec Stanislav-5-8-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bízek Zdeněk12Mošna Petr21
Dvořák Martin12Moravec Stanislav30
Hraba Milan10Čížek Martin12
Braunšveig Aleš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BenešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:25281:345Stolní tenis Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kahoun Václav
Havránek Stanislav
 
 
Šturc Jiří
Dohnal Jaroslav
 
 
-8-9-6  0301
2.Havránek StanislavŠturc Jiří-4-6-10  0302
3.Kahoun VáclavHrazdíra Jiří445  3012
4.Salák AloisDohnal Jaroslav-6-6-7  0313
5.Kahoun VáclavŠturc Jiří-8-88-9 1314
6.Havránek StanislavDohnal Jaroslav-6-8-7  0315
7.Salák AloisHrazdíra Jiří-68-79-62316
8.Kahoun VáclavDohnal Jaroslav-8-76-8 1317
9.Salák AloisŠturc Jiří-6-5-4  0318
10.Havránek StanislavHrazdíra Jiří89-68 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havránek Stanislav12Šturc Jiří30
Kahoun Václav12Hrazdíra Jiří12
Salák Alois03Dohnal Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie OřechRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SK Viktrorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11389:298TJ Sokol Všetaty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubín Pavel
Bíba Jaroslav
 
 
Heřman Miroslav
Veverka Jan
 
 
885  3010
2.Urban MilanVeverka Jan3-6-8-6 1311
3.Rubín PavelVávra Aleš45-7-1063221
4.Bíba JaroslavKrolop David-77910 3131
5.Rubín PavelVeverka Jan8510  3041
6.Urban MilanKrolop David5-6-97-102342
7.Bíba JaroslavVávra Aleš-11888 3152
8.Rubín PavelKrolop David4-1026 3162
9.Bíba JaroslavHeřman Miroslav396  3072
10.Urban MilanVávra Aleš378  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Urban Milan12Veverka Jan11
Rubín Pavel30Vávra Aleš03
Bíba Jaroslav30Krolop David12
   Heřman Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecního úřadu v Nové Vsi I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27211:346TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafránek Jaroslav
Hladík Martin
 
 
Švarc Ivo
Jaderný Petr ml.
 
 
-58-6-4 1301
2.Hladík MartinŠvarc Ivo-6-3-5  0302
3.Šafránek JaroslavJaderný Petr ml.-8-9-9  0303
4.Voslař JiříVydra Milan-5-7-9  0304
5.Šafránek JaroslavŠvarc Ivo-7-5-3  0305
6.Hladík MartinVydra Milan-211-7-6 1306
7.Voslař JiříJaderný Petr ml.9138  3016
8.Šafránek JaroslavVydra Milan-6-4-6  0317
9.Voslař JiříŠvarc Ivo-2-2-3  0318
10.Hladík MartinJaderný Petr ml.-9-3-9  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hladík Martin03Švarc Ivo30
Šafránek Jaroslav03Jaderný Petr ml.21
Voslař Jiří12Vydra Milan30
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:21369:373nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-579-993210
2.Procházka RomanDurdis Petr ml.-5-7-9  0311
3.Doležal MartinZajíček Petr106-95 3121
4.Kloz DanielVeselý Pavel-68-910-112322
5.Doležal MartinDurdis Petr ml.-7-15-14  0323
6.Procházka RomanVeselý Pavel-9-1-9  0324
7.Kloz DanielZajíček Petr85-84 3134
8.Doležal MartinVeselý Pavel577  3044
9.Kloz DanielDurdis Petr ml.-7-11-7  0345
10.Procházka RomanZajíček Petr-5121-12113255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházka Roman12Durdis Petr ml.30
Doležal Martin21Zajíček Petr03
Kloz Daniel12Veselý Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:17401:360TJ Slavoj Obecnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
Rezek Jan
Krůta Václav
 
 
8-11911 3110
2.Herink JanKrůta Václav8-10-7-5 1311
3.Srch RadekAdamczuk Jan246  3021
4.Hála PavelRezek Jan-797-8-82322
5.Srch RadekKrůta Václav469  3032
6.Herink JanRezek Jan-2-910-13 1333
7.Hála PavelAdamczuk Jan-6-94783243
8.Srch RadekRezek Jan-864-10-72344
9.Hála PavelKrůta Václav-8886 3154
10.Herink JanAdamczuk Jan75-69 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Herink Jan12Krůta Václav12
Srch Radek21Adamczuk Jan03
Hála Pavel21Rezek Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:26307:384Sokol Lány 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Kunc Petr
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
-7-58-8 1301
2.Kunc PetrMoravec Petr st.-4-8-10  0302
3.Kunc JaroslavSpiegl Richard5-5-4-9 1303
4.Svoboda JaromírMoravec Petr ml.-7-3-7  0304
5.Kunc JaroslavMoravec Petr st.-6-88-7 1305
6.Kunc PetrMoravec Petr ml.877  3015
7.Svoboda JaromírSpiegl Richard-4-79-10 1316
8.Kunc JaroslavMoravec Petr ml.9-2-6-8 1317
9.Svoboda JaromírMoravec Petr st.-6-1012-6 1318
10.Kunc PetrSpiegl Richard7-86-793228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kunc Petr21Moravec Petr st.30
Kunc Jaroslav03Spiegl Richard21
Svoboda Jaromír03Moravec Petr ml.21
Tz - 19°C Tk - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21335:365KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Vlček Jiří
Přibík Jan
 
 
12-5-6-3 1301
2.Barcal PetrKos Zdeněk-106-4-10 1302
3.Frýdl MilošPřibík Jan-4-106-8 1303
4.Cacek TomášVlček Jiří-610-8-9 1304
5.Frýdl MilošKos Zdeněk1057  3014
6.Barcal PetrVlček Jiří7-698 3124
7.Cacek TomášPřibík Jan-8-7-9  0325
8.Frýdl MilošVlček Jiří-1099-893235
9.Cacek TomášKos Zdeněk787  3045
10.Barcal PetrPřibík Jan-10-9-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Barcal Petr12Kos Zdeněk12
Frýdl Miloš21Přibík Jan30
Cacek Tomáš12Vlček Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:24377:411TJ Chaloupky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Novák Michal
Tschunko Zdeněk
 
 
9-897 3110
2.Lafek DominikNguyen Ngoc Bach9-6-10-5 1311
3.Hnidka MarianNovák Michal9-7810 3121
4.Krejčí TomášTschunko Zdeněk-67-11-8 1322
5.Hnidka MarianNguyen Ngoc Bach-2-7-7  0323
6.Lafek DominikTschunko Zdeněk11-68-5-72324
7.Řezníček LukášNovák Michal-9-95583234
8.Hnidka MarianTschunko Zdeněk-86-81453244
9.Řezníček LukášNguyen Ngoc Bach-14-8-9  0345
10.Lafek DominikNovák Michal-4-88-10 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lafek Dominik03Nguyen Ngoc Bach30
Hnidka Marian21Novák Michal12
Krejčí Tomáš01Tschunko Zdeněk21
Řezníček Lukáš11   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14381:319Stolní tenis Benešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Dohnal Jaroslav
 
 
Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
-91179 3110
2.Hrazdíra JiříMošna Petr-8-9-7  0311
3.Dohnal JaroslavČebiš Luboš713-95 3121
4.Betuštiak PetrMoravec Stanislav575  3031
5.Dohnal JaroslavMošna Petr-111171 3141
6.Hrazdíra JiříMoravec Stanislav-33-13-5 1342
7.Betuštiak PetrČebiš Luboš-10948 3152
8.Dohnal JaroslavMoravec Stanislav575  3062
9.Betuštiak PetrMošna Petr9-1156 3172
10.Hrazdíra JiříČebiš Luboš7-8-9-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrazdíra Jiří03Mošna Petr12
Dohnal Jaroslav30Čebiš Luboš12
Betuštiak Petr30Moravec Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 3/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VšetatyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G. Masaryka 342, 27716 Všetaty - DVOJZÁPASY, na hlavní třidě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:27297:388TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jakub
Holeček Jiří
 
 
Vydra Milan
Wagner Jaroslav st.
 
 
-6-6-9  0301
2.Němeček JakubMotl Milan-5-5-5  0302
3.Holeček JiříVydra Milan-10-9-5  0303
4.Primáč VojtěchWagner Jaroslav st.-6-9-7  0304
5.Holeček JiříMotl Milan-12-106-10 1305
6.Němeček JakubWagner Jaroslav st.-7-6-6  0306
7.Primáč VojtěchVydra Milan109-7-993216
8.Holeček JiříWagner Jaroslav st.-3-398-72317
9.Primáč VojtěchMotl Milan11-7-5-6 1318
10.Němeček JakubVydra Milan-34109 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Němeček Jakub12Motl Milan30
Holeček Jiří03Vydra Milan12
Primáč Vojtěch12Wagner Jaroslav st.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 4/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŽehuňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20342:386nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Jiroudek Milan
 
 
Veselý Pavel
Čech Jiří
 
 
7129  3010
2.Kvasnička Daniel ml.Čech Jiří4-5-15-8 1311
3.Kvasnička JanZajíček Petr8-657 3121
4.Jiroudek MilanVeselý Pavel-4-69-6 1322
5.Kvasnička JanČech Jiří-3-5-8  0323
6.Kvasnička Daniel ml.Veselý Pavel6-410-383233
7.Jiroudek MilanZajíček Petr-8-58573243
8.Kvasnička JanVeselý Pavel98-4-4-12344
9.Jiroudek MilanČech Jiří-8-911-1 1345
10.Kvasnička Daniel ml.Zajíček Petr7812  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kvasnička Daniel ml.21Čech Jiří30
Kvasnička Jan12Zajíček Petr03
Jiroudek Milan12Veselý Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 4/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj ObecniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20333:358nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steiner Petr
Srch Radek
 
 
Moravec Ladislav ml.
Moravec Petr ml.
 
 
6-3106 3110
2.Tůma RadekBrožek Michal-6-6-7  0311
3.Srch RadekMoravec Petr ml.53-10-7123221
4.Steiner PetrMoravec Ladislav ml.-7-8-6  0322
5.Srch RadekBrožek Michal8-779 3132
6.Hála PavelMoravec Ladislav ml.-6-7-3  0333
7.Steiner PetrMoravec Petr ml.7-2611 3143
8.Srch RadekMoravec Ladislav ml.77-9-5-122344
9.Steiner PetrBrožek Michal10109  3054
10.Hála PavelMoravec Petr ml.-10-9-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tůma Radek01Brožek Michal12
Srch Radek21Moravec Petr ml.12
Steiner Petr21Moravec Ladislav ml.30
Hála Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 4/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace ChaloupkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23373:391KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacura Josef ml.
Nguyen Ngoc Bach
 
 
Pisár Jan
Mikeš Milan
 
 
-10-4-7  0301
2.Vacura Josef ml.Pisár Jan-105-107-82302
3.Nguyen Ngoc BachMikeš Milan711-7-893212
4.Novák MichalPřibík Jan-6-12-5  0313
5.Nguyen Ngoc BachPisár Jan-6894 3123
6.Vacura Josef ml.Přibík Jan-7-66883233
7.Novák MichalMikeš Milan-5-9-15  0334
8.Nguyen Ngoc BachPřibík Jan1-6-7-9 1335
9.Novák MichalPisár Jan-68-88-102336
10.Vacura Josef ml.Mikeš Milan9512  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vacura Josef ml.21Pisár Jan21
Nguyen Ngoc Bach21Mikeš Milan12
Novák Michal03Přibík Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1.stupeň Kolo: 4/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BenešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17330:355nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Šturc Jiří
 
 
Vojáček Jiří
Wagner Jaroslav st.
 
 
1411-9-5-92301
2.Dohnal JaroslavWagner Jaroslav st.-7-89-3 1302
3.Betuštiak PetrVydra Milan-5688 3112
4.Šturc JiříVojáček Jiří81214  3022
5.Betuštiak PetrWagner Jaroslav st.-2-3-2  0323
6.Dohnal JaroslavVojáček Jiří476  3033
7.Šturc JiříVydra Milan399  3043
8.Betuštiak PetrVojáček Jiří-9-126-3 1344
9.Šturc JiříWagner Jaroslav st.-3-47-2 1345
10.Dohnal JaroslavVydra Milan710-87 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dohnal Jaroslav21Wagner Jaroslav st.30
Betuštiak Petr12Vydra Milan03
Šturc Jiří21Vojáček Jiří12

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline