Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC KlánoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:41SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp MartinJandus Martin545  3010
2.Kopecký MichaelGarček Tomáš147  3020
3.Luxemburk FilipPavlíček Matyáš294  3030
4.Šíp MartinGarček Tomáš547  30  
5.Kopecký MichaelJandus Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šíp Martin10Jandus Martin01
Kopecký Michael10Garček Tomáš01
Luxemburk Filip10Pavlíček Matyáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:ZŠ Lužiny 06Vrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:9101:125TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rek Martin AdamZacharda Jáchym-96-7-10 1301
2.Rein TomášOšmera Jan-978-8-132302
3.Ohera RichardRemunda Alexandros Matheos-1-9-2  0303
4.Rek Martin AdamOšmera Jan         
5.Rein TomášZacharda Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rek Martin Adam01Zacharda Jáchym10
Rein Tomáš01Ošmera Jan10
Ohera Richard01Remunda Alexandros Matheos10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 1 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:957:99AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nádvorník VáclavPodrazil Václav-9-8-8  0301
2.Gräf AdamSochor David-3-5-6  0302
3.Rek Dominik LukášJungwirthová Andrea-8-7-3  0303
4.Nádvorník VáclavSochor David         
5.Gräf AdamPodrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Nádvorník Václav01Podrazil Václav10
Gräf Adam01Sochor David10
Rek Dominik Lukáš01Jungwirthová Andrea10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy