Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída starší žáci Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:ZŠ Lužiny 06Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál HAMR - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:5168:139SK DDM Kotlářka Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajda JonášRedlich Michal7610  3010
2.Lanžhotský VojtěchRek Martin Adam56-77 3120
3.Luxemburk FilipRein Tomáš5-10-128-42321
4.Gajda JonášRek Martin Adam-117611 3131
5.Lanžhotský VojtěchRedlich Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gajda Jonáš20Redlich Michal01
Lanžhotský Vojtěch10Rek Martin Adam02
Luxemburk Filip01Rein Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída starší žáci Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál HAMR - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:5164:140AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulc LukášRek Dominik Lukáš938  3010
2.Šusta PetrNádvorník Václav9-9-75-92311
3.Melíšek OndřejSlavíček Jan6615  3021
4.Rulc LukášNádvorník Václav9-10-2863231
5.Šusta PetrRek Dominik Lukáš566  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rulc Lukáš20Rek Dominik Lukáš01
Šusta Petr01Nádvorník Václav11
Melíšek Ondřej10Slavíček Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída starší žáci Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál HAMR - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:40SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach MatějPodrazil Václav858  3010
2.Kaucký JakubPodrazil Vojtěch838  3020
3.Kopecký MichaelWO    3030
4.Stach MatějPodrazil Vojtěch         
5.Kaucký JakubPodrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stach Matěj10Podrazil Václav01
Kaucký Jakub10Podrazil Vojtěch01
WO10WO01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS