Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "D"Vrchní
rozhodčí:
Rohlena Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33610:625SK Slopné "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášek Hubert
Drápala Tobiáš
 
 
Šůstek Bohuslav
Surá Kateřina
 
 
-7885 3110
2.Plášek Jonáš
Rak Petr
 
 
Váňa Václav
Belžík Rostislav
 
 
7-53-11-122311
3.Plášek Jonᚊůstek Bohuslav-9-8-6  0312
4.Plášek HubertSurá Kateřina-8-10-10  0313
5.Rak PetrVáňa Václav-5-7-9  0314
6.Petráš MichalBelžík Rostislav-58-97-72315
7.Plášek HubertŠůstek Bohuslav-86-5-6 1316
8.Rak PetrSurá Kateřina-5-78-7 1317
9.Petráš MichalVáňa Václav-4-6-6  0318
10.Plášek JonášBelžík Rostislav657  3028
11.Rak PetrŠůstek Bohuslav-12-7-4  0329
12.Drápala TobiášSurá Kateřina789  3039
13.Plášek JonášVáňa Václav-14876 3149
14.Plášek HubertBelžík Rostislav10813  3059
15.Drápala Tobiᚊůstek Bohuslav91011  3069
16.Plášek JonášSurá Kateřina311-119 3179
17.Plášek HubertVáňa Václav-7-912-8 13710
18.Rak PetrBelžík Rostislav7118  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plášek Jonáš31Šůstek Bohuslav31
Plášek Hubert13Surá Kateřina22
Rak Petr13Váňa Václav31
Petráš Michal02Belžík Rostislav13
Drápala Tobiáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spytihněv 216, 76364Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32 ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráček Tomáš st.
Bednařík Robert
 
 
Dvořák Jakub
Mysliveček Jan
 
 
     3210
2.Rizovski Ivan
Maršálek Martin
 
 
Vlček Jan
Jonák František
 
 
     3220
3.Vondráček Tomáš st.Mysliveček Jan     3030
4.Maršálek MartinDvořák Jakub     1331
5.Bednařík RobertVlček Jan     0332
6.Rizovski IvanJonák František     3042
7.Maršálek MartinMysliveček Jan     3052
8.Bednařík RobertDvořák Jakub     0353
9.Rizovski IvanVlček Jan     0354
10.Vondráček Tomáš st.Jonák František     3064
11.Bednařík RobertMysliveček Jan     3074
12.Rizovski IvanDvořák Jakub     0375
13.Vondráček Tomáš st.Vlček Jan     3285
14.Maršálek MartinJonák František     3095
15.Rizovski IvanMysliveček Jan     32105
16.Vondráček Tomáš st.Dvořák Jakub     03106
17.Maršálek MartinVlček Jan     13107
18.Bednařík RobertJonák František     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondráček Tomáš st.31Mysliveček Jan04
Maršálek Martin22Dvořák Jakub40
Bednařík Robert13Vlček Jan31
Rizovski Ivan22Jonák František13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 TJ Sokol Šarovy "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Jakub
Trunkát Evžen
 
 
Lišaník Josef ml.
Úředníček Petr
 
 
     0301
2.Tkadlecová Tereza
Petrů Daniel
 
 

 
 
WO    3011
3.Váňa JakubLišaník Josef ml.     0312
4.Trunkát EvženSoukup Radek     2313
5.Tkadlecová TerezaÚředníček Petr     1314
6.Petrů DanielWO    3024
7.Trunkát EvženLišaník Josef ml.     0325
8.Tkadlecová TerezaSoukup Radek     2326
9.Petrů DanielÚředníček Petr     0327
10.Váňa JakubWO    3037
11.Tkadlecová TerezaLišaník Josef ml.     2338
12.Petrů DanielSoukup Radek     3248
13.Váňa JakubÚředníček Petr     1349
14.Trunkát EvženWO    3059
15.Petrů DanielLišaník Josef ml.     23510
16.Váňa JakubSoukup Radek     31610
17.Majzlík TomášÚředníček Petr     03611
18.Tkadlecová TerezaWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Váňa Jakub12Lišaník Josef ml.40
Trunkát Evžen02Soukup Radek22
Tkadlecová Tereza03Úředníček Petr40
Petrů Daniel12   
Majzlík Tomáš01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 16:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Jaroslav st.
Gazdoš Martin
 
 
Málek Tomáš
Dufek Filip
 
 
     1301
2.Kolařík Milan st.
Malota Filip
 
 
Březina Radovan
Ďulák Michal
 
 
     3011
3.Kolařík Milan st.Málek Tomáš     0312
4.Malota FilipBřezina Radovan     3122
5.Gazdoš Jaroslav st.Dufek Filip     2323
6.Gazdoš MartinĎulák Michal     2324
7.Malota FilipMálek Tomáš     0325
8.Gazdoš Jaroslav st.Březina Radovan     3035
9.Gazdoš MartinDufek Filip     2336
10.Kolařík Milan st.Ďulák Michal     3046
11.Gazdoš Jaroslav st.Málek Tomáš     0347
12.Gazdoš MartinBřezina Radovan     1348
13.Kolařík Milan st.Dufek Filip     2349
14.Malota FilipĎulák Michal     3059
15.Gazdoš MartinMálek Tomáš     03510
16.Kolařík Milan st.Březina Radovan     31610
17.Malota FilipDufek Filip     32710
18.Gazdoš Jaroslav st.Ďulák Michal     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolařík Milan st.22Málek Tomáš40
Malota Filip31Březina Radovan13
Gazdoš Jaroslav st.22Dufek Filip31
Gazdoš Martin04Ďulák Michal13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy