Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:27 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Jaroslav st.
Gazdoš Martin
 
 
Polášek Daniel
Hlavicová Dagmara
 
 
     3010
2.Pešica Daniel
Ordáň David
 
 
Dvořák Jakub
Vlček Jan
 
 
     0311
3.Gazdoš Jaroslav st.Vlček Jan     0312
4.Gazdoš MartinHlavicová Dagmara     3022
5.Ordáň DavidDvořák Jakub     0323
6.Pešica DanielPolášek Daniel     3033
7.Gazdoš MartinVlček Jan     0334
8.Ordáň DavidHlavicová Dagmara     3044
9.Pešica DanielDvořák Jakub     0345
10.Gazdoš Jaroslav st.Polášek Daniel     3055
11.Ordáň DavidVlček Jan     0356
12.Pešica DanielHlavicová Dagmara     3066
13.Gazdoš Jaroslav st.Dvořák Jakub     2367
14.Gazdoš MartinPolášek Daniel     3077
15.Pešica DanielVlček Jan     0378
16.Gazdoš Jaroslav st.Hlavicová Dagmara     3088
17.Gazdoš MartinDvořák Jakub     0389
18.Ordáň DavidPolášek Daniel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gazdoš Jaroslav st.22Vlček Jan40
Gazdoš Martin22Hlavicová Dagmara04
Ordáň David22Dvořák Jakub40
Pešica Daniel22Polášek Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "D"Vrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:46450:637TJ Sokol Šarovy "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášek Jonáš
Droščák Jan ml.
 
 
Weiss Jaromír
Úředníček Petr
 
 
10-73-4-92301
2.Plášek Hubert
Rak Petr
 
 
Panoš Radovan
Zikmund Marek
 
 
-2-1018-6 1302
3.Plášek JonášWeiss Jaromír8-10813 3112
4.Plášek HubertÚředníček Petr-5-8-6  0313
5.Droščák Jan ml.Panoš Radovan-5-7-6  0314
6.Rak PetrZikmund Marek-7-8-4  0315
7.Plášek HubertWeiss Jaromír-5-8-6  0316
8.Droščák Jan ml.Úředníček Petr-3-8-5  0317
9.Rak PetrPanoš Radovan-2-5-3  0318
10.Plášek JonášZikmund Marek864  3028
11.Droščák Jan ml.Weiss Jaromír767  3038
12.Rak PetrÚředníček Petr-5-5-7  0339
13.Plášek JonášPanoš Radovan-713-6-6 13310
14.Plášek HubertZikmund Marek-89-8-3 13311
15.Rak PetrWeiss Jaromír-8-8-4  03312
16.Plášek JonášÚředníček Petr-5-6-7  03313
17.Plášek HubertPanoš Radovan-1-2-2  03314
18.Droščák Jan ml.Zikmund Marek9-6-6-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plášek Jonáš22Weiss Jaromír22
Plášek Hubert04Úředníček Petr40
Droščák Jan ml.13Panoš Radovan40
Rak Petr04Zikmund Marek31
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spytihněv 216, 76364Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rizovski Ivan
Bednařík Robert
 
 
Kolomazník Radek
Veselý Petr
 
 
     2301
2.Maršálek Martin
Vondráček Tomáš st.
 
 
Teichmann Petr
Gabrhelík Jiří
 
 
     3011
3.Rizovski IvanTeichmann Petr     2312
4.Bednařík RobertKolomazník Antonín     2313
5.Maršálek MartinKolomazník Radek     3223
6.Vondráček Tomáš st.Gabrhelík Jiří     3033
7.Bednařík RobertTeichmann Petr     0334
8.Maršálek MartinKolomazník Antonín     2335
9.Vondráček Tomáš st.Kolomazník Radek     3045
10.Rizovski IvanGabrhelík Jiří     2346
11.Maršálek MartinTeichmann Petr     3156
12.Vondráček Tomáš st.Kolomazník Antonín     3066
13.Rizovski IvanKolomazník Radek     0367
14.Bednařík RobertGabrhelík Jiří     3177
15.Vondráček Tomáš st.Teichmann Petr     3187
16.Rizovski IvanKolomazník Antonín     3297
17.Bednařík RobertKolomazník Radek     1398
18.Maršálek MartinGabrhelík Jiří     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rizovski Ivan13Teichmann Petr22
Bednařík Robert13Kolomazník Antonín22
Maršálek Martin22Kolomazník Radek22
Vondráček Tomáš st.40Gabrhelík Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48 KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkadlecová Tereza
Majzlík Tomáš
 
 
Šerý Ondřej
Kudělka Matyáš
 
 
     0301
2.Trunkát Evžen
Váňa Jakub
 
 
Málek Tomáš
Dufek Filip
 
 
     3111
3.Petrů DanielŠerý Ondřej     0312
4.Tkadlecová TerezaKudělka Matyáš     0313
5.Váňa JakubMálek Tomáš     0314
6.Majzlík TomášDufek Filip     1315
7.Tkadlecová TerezaŠerý Ondřej     0316
8.Váňa JakubKudělka Matyáš     2317
9.Majzlík TomášMálek Tomáš     0318
10.Petrů DanielDufek Filip     3028
11.Váňa JakubŠerý Ondřej     0329
12.Majzlík TomášKudělka Matyáš     03210
13.Petrů DanielMálek Tomáš     03211
14.Trunkát EvženDufek Filip     23212
15.Majzlík Tomᚊerý Ondřej     03213
16.Petrů DanielKudělka Matyáš     13214
17.Trunkát EvženMálek Tomáš     13215
18.Váňa JakubDufek Filip     32315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrů Daniel13Šerý Ondřej40
Tkadlecová Tereza02Kudělka Matyáš40
Váňa Jakub13Málek Tomáš40
Majzlík Tomáš04Dufek Filip22
Trunkát Evžen02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy