Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29 SK Slopné "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Václav
Škarek Ladislav
 
 
Váňa Jakub
Tkadlecová Tereza
 
 
     3110
2.Šůstek Bohuslav
Belžík Rostislav
 
 
Trunkát Evžen
Petrů Daniel
 
 
     3220
3.Belžík RostislavTrunkát Evžen     3130
4.Škarek LadislavTkadlecová Tereza     3040
5.Šůstek BohuslavPetrů Daniel     3050
6.Váňa VáclavVáňa Jakub     0351
7.Škarek LadislavTrunkát Evžen     3061
8.Šůstek BohuslavTkadlecová Tereza     3071
9.Váňa VáclavPetrů Daniel     3181
10.Belžík RostislavVáňa Jakub     0382
11.Šůstek BohuslavMajzlík Tomáš     3092
12.Váňa VáclavTkadlecová Tereza     1393
13.Belžík RostislavPetrů Daniel     0394
14.Škarek LadislavVáňa Jakub     2395
15.Váňa VáclavMajzlík Tomáš     31105
16.Belžík RostislavTkadlecová Tereza     03106
17.Škarek LadislavPetrů Daniel     32116
18.Šůstek BohuslavVáňa Jakub     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Belžík Rostislav13Trunkát Evžen02
Škarek Ladislav31Tkadlecová Tereza22
Šůstek Bohuslav31Petrů Daniel13
Váňa Václav22Váňa Jakub40
   Majzlík Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14668:449TJ Sokol Šarovy "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiss Jaromír
Úředníček Petr
 
 
Gazdoš Jaroslav st.
Gazdoš Martin
 
 
9-86-1253210
2.Panoš Radovan
Večeřa Miroslav
 
 
Vrzala Jakub
Ordáň David
 
 
144  3020
3.Úředníček PetrGazdoš Jaroslav st.738  3030
4.Večeřa MiroslavGazdoš Martin-9543 3140
5.Panoš RadovanOrdáň David464  3050
6.Weiss JaromírVrzala Jakub-15-64883260
7.Večeřa MiroslavGazdoš Jaroslav st.-4-12112-72361
8.Panoš RadovanGazdoš Martin216  3071
9.Weiss JaromírOrdáň David7114  3081
10.Úředníček PetrVrzala Jakub7-758 3191
11.Panoš RadovanGazdoš Jaroslav st.-7378 31101
12.Weiss JaromírGazdoš Martin945  30111
13.Úředníček PetrOrdáň David658  30121
14.Večeřa MiroslavVrzala Jakub867  30131
15.Weiss JaromírGazdoš Jaroslav st.-7-5-9  03132
16.Úředníček PetrGazdoš Martin564  30142
17.Večeřa MiroslavOrdáň David7-687 31152
18.Panoš RadovanVrzala Jakub328  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Úředníček Petr40Gazdoš Jaroslav st.22
Večeřa Miroslav31Gazdoš Martin04
Panoš Radovan40Ordáň David04
Weiss Jaromír31Vrzala Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST - SK Louky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zlín-Louky, hospůdka u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 KPST - SK Louky "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabrhelík Jiří
Teichmann Petr
 
 
Rohlena Ivo
Droščák Jan ml.
 
 
     0301
2.Kolomazník Radek
Veselý Petr
 
 
Plášek Hubert
Rak Petr
 
 
     3011
3.Teichmann PetrRohlena Ivo     0312
4.Kolomazník AntonínDroščák Jan ml.     3122
5.Kolomazník RadekPlášek Hubert     3032
6.Gabrhelík JiříRak Petr     3042
7.Kolomazník AntonínRohlena Ivo     1343
8.Kolomazník RadekDroščák Jan ml.     0344
9.Gabrhelík JiříPlášek Hubert     3254
10.Teichmann PetrRak Petr     3064
11.Kolomazník RadekRohlena Ivo     3274
12.Gabrhelík JiříDroščák Jan ml.     3284
13.Teichmann PetrPlášek Hubert     3194
14.Veselý PetrRak Petr     30104
15.Gabrhelík JiříRohlena Ivo     13105
16.Teichmann PetrDroščák Jan ml.     32115
17.Veselý PetrPlášek Hubert     23116
18.Kolomazník RadekRak Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Teichmann Petr31Rohlena Ivo31
Kolomazník Antonín11Droščák Jan ml.13
Kolomazník Radek31Plášek Hubert13
Gabrhelík Jiří31Rak Petr04
Veselý Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Málek Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:44594:693ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Filip
Ďulák Michal
 
 
Nováček Karel
Vondráček Tomáš st.
 
 
8-6-79-62301
2.Málek Tomáš
Ždánský Vojtěch
 
 
Rizovski Ivan
Maršálek Martin
 
 
-10-10-8  0302
3.Ždánský VojtěchNováček Karel9-896 3112
4.Dufek FilipVondráček Tomáš st.-4-7-7  0313
5.Málek TomášRizovski Ivan9106  3023
6.Ďulák MichalMaršálek Martin-7-7-8  0324
7.Dufek FilipNováček Karel-6-10106-42325
8.Málek TomášVondráček Tomáš st.6-9-8-11 1326
9.Ďulák MichalRizovski Ivan10-7-5-6 1327
10.Ždánský VojtěchMaršálek Martin46-86 3137
11.Málek TomášNováček Karel-8579 3147
12.Ďulák MichalVondráček Tomáš st.7-10-7-6 1348
13.Ždánský VojtěchRizovski Ivan10-7-10-2 1349
14.Dufek FilipMaršálek Martin118-2-3-623410
15.Ďulák MichalNováček Karel-7-10-3  03411
16.Ždánský VojtěchVondráček Tomáš st.-5-7-7  03412
17.Dufek FilipRizovski Ivan-86-9-7 13413
18.Málek TomášMaršálek Martin6-48-41032513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ždánský Vojtěch22Nováček Karel22
Dufek Filip04Vondráček Tomáš st.40
Málek Tomáš31Rizovski Ivan31
Ďulák Michal04Maršálek Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy