Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:27 SK Slopné "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škarek Ladislav
Váňa Václav
 
 
Rohlena Ivo
Plášek Hubert
 
 
     1301
2.Surá Kateřina
Šůstek Bohuslav
 
 
Plášek Jonáš
Droščák Jan ml.
 
 
     0302
3.Surá KateřinaRohlena Ivo     0303
4.Škarek LadislavPlášek Jonáš     3013
5.Šůstek BohuslavPlášek Hubert     3023
6.Váňa VáclavDroščák Jan ml.     3233
7.Škarek LadislavRohlena Ivo     3143
8.Šůstek BohuslavPlášek Jonáš     3153
9.Váňa VáclavPlášek Hubert     3063
10.Surá KateřinaDroščák Jan ml.     3073
11.Šůstek BohuslavRohlena Ivo     1374
12.Váňa VáclavPlášek Jonáš     0375
13.Surá KateřinaPlášek Hubert     3185
14.Škarek LadislavDroščák Jan ml.     3195
15.Váňa VáclavRohlena Ivo     0396
16.Surá KateřinaPlášek Jonáš     0397
17.Škarek LadislavPlášek Hubert     30107
18.Šůstek BohuslavDroščák Jan ml.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Surá Kateřina22Rohlena Ivo31
Škarek Ladislav40Plášek Jonáš22
Šůstek Bohuslav31Plášek Hubert04
Váňa Václav22Droščák Jan ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47371:607ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jakub
Surá Lucie
 
 
Vondráček Tomáš st.
Šanda Zbyněk
 
 
-5-3-9  0301
2.Jonák František
Podhajský Jakub
 
 
Rizovski Ivan
Maršálek Martin
 
 
-7-11-7  0302
3.Surá LucieVondráček Tomáš st.-0-0-1  0303
4.Jonák FrantišekŠanda Zbyněk98-7-6-12304
5.Podhajský JakubRizovski Ivan-7-4-3  0305
6.Dvořák JakubMaršálek Martin773  3015
7.Jonák FrantišekVondráček Tomáš st.-7-5-3  0316
8.Podhajský JakubŠanda Zbyněk-10-6-5  0317
9.Dvořák JakubRizovski Ivan848  3027
10.Surá LucieMaršálek Martin-1-0-7  0328
11.Podhajský JakubVondráček Tomáš st.-3-3-4  0329
12.Dvořák JakubŠanda Zbyněk-54-8653239
13.Surá LucieRizovski Ivan-4-0-1  03310
14.Jonák FrantišekMaršálek Martin-9-10-4  03311
15.Dvořák JakubVondráček Tomáš st.7-23-2-723312
16.Surá LucieŠanda Zbyněk-3-4-4  03313
17.Jonák FrantišekRizovski Ivan-47-6-8 13314
18.Podhajský JakubMaršálek Martin-1-3-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Surá Lucie04Vondráček Tomáš st.40
Jonák František04Šanda Zbyněk31
Podhajský Jakub04Rizovski Ivan31
Dvořák Jakub31Maršálek Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17642:469TJ Sokol Šarovy "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiss Jaromír
Úředníček Petr
 
 
Váňa Jakub
Trunkát Evžen
 
 
1088  3010
2.Soukup Radek
Balšán Matěj
 
 
Švach Štěpán
Chlud Jan
 
 
-7896 3120
3.Soukup RadekVáňa Jakub66-8-7-72321
4.Balšán MatějŠvach Štěpán342  3031
5.Úředníček PetrTrunkát Evžen655  3041
6.Weiss JaromírChlud Jan778  3051
7.Balšán MatějVáňa Jakub-5-910-4 1352
8.Úředníček PetrŠvach Štěpán343  3062
9.Weiss JaromírTrunkát Evžen424  3072
10.Soukup RadekChlud Jan476  3082
11.Úředníček PetrVáňa Jakub-876-873292
12.Weiss JaromírŠvach Štěpán554  30102
13.Soukup RadekTrunkát Evžen9-98-9-723103
14.Balšán MatějChlud Jan889  30113
15.Weiss JaromírVáňa Jakub-99-571032123
16.Soukup RadekŠvach Štěpán473  30133
17.Balšán MatějTrunkát Evžen-8-4-8  03134
18.Úředníček PetrChlud Jan434  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Radek22Váňa Jakub22
Balšán Matěj22Švach Štěpán04
Úředníček Petr40Trunkát Evžen22
Weiss Jaromír40Chlud Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
Málek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17642:487KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudělka Matyáš
Ovesný Vratislav
 
 
Gazdoš Jaroslav st.
Gazdoš Martin
 
 
544  3010
2.Málek Tomáš
Šedivá Martina
 
 
Kolařík Milan st.
Malota Filip
 
 
958  3020
3.Kudělka MatyášGazdoš Jaroslav st.651  3030
4.Ovesný VratislavGazdoš Martin279  3040
5.Málek TomášKolařík Milan st.-1098-7-32341
6.Šedivá MartinaMalota Filip-68-1-3 1342
7.Ovesný VratislavGazdoš Jaroslav st.1157  3052
8.Málek TomášGazdoš Martin654  3062
9.Šedivá MartinaKolařík Milan st.-4-5-11  0363
10.Kudělka MatyášMalota Filip484  3073
11.Málek TomášGazdoš Jaroslav st.1055  3083
12.Šedivá MartinaGazdoš Martin-9106-933293
13.Kudělka MatyášKolařík Milan st.11-9-57232103
14.Ovesný VratislavMalota Filip1061  30113
15.Šedivá MartinaGazdoš Jaroslav st.-810-88-923114
16.Kudělka MatyášGazdoš Martin294  30124
17.Ovesný VratislavKolařík Milan st.7510  30134
18.Málek TomášMalota Filip-9949 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudělka Matyáš40Gazdoš Jaroslav st.13
Ovesný Vratislav40Gazdoš Martin04
Málek Tomáš31Kolařík Milan st.22
Šedivá Martina13Malota Filip13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy