Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31 TJ Sokol Mysločovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Jaroslav st.
Gazdoš Martin
 
 
Váňa Václav
Škarek Ladislav
 
 
     1301
2.Kolařík Milan st.
Malota Filip
 
 
Šůstek Bohuslav
Surá Kateřina
 
 
     3111
3.Gazdoš Jaroslav st.Šůstek Bohuslav     0312
4.Kolařík Milan st.Surá Kateřina     3022
5.Malota FilipVáňa Václav     3132
6.Gazdoš MartinŠkarek Ladislav     0333
7.Kolařík Milan st.Šůstek Bohuslav     0334
8.Malota FilipSurá Kateřina     3044
9.Gazdoš MartinVáňa Václav     2345
10.Gazdoš Jaroslav st.Škarek Ladislav     1346
11.Malota FilipŠůstek Bohuslav     0347
12.Gazda ZdeněkSurá Kateřina     3157
13.Gazdoš Jaroslav st.Váňa Václav     3067
14.Kolařík Milan st.Škarek Ladislav     3177
15.Gazda ZdeněkŠůstek Bohuslav     3187
16.Gazdoš Jaroslav st.Surá Kateřina     3097
17.Kolařík Milan st.Váňa Václav     32107
18.Malota FilipŠkarek Ladislav     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gazdoš Jaroslav st.22Šůstek Bohuslav31
Kolařík Milan st.31Surá Kateřina04
Malota Filip22Váňa Václav13
Gazdoš Martin02Škarek Ladislav31
Gazda Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "D"Vrchní
rozhodčí:
Rohlena Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:36520:481TJ Sokol Kostelec "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášek Jonáš
Plášek Hubert
 
 
Juránek Radim
Vlček Jan
 
 
94-7-3-32301
2.Rak Petr
Petráš Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Plášek HubertJuránek Radim-5-7114-62312
4.Rak PetrVlček Jan-4-8-6  0313
5.Petráš MichalJonák František-4-4-4  0314
6.Plášek JonášWO    3024
7.Rak PetrJuránek Radim-7-48-6 1325
8.Petráš MichalVlček Jan-8-7-2  0326
9.Plášek JonášJonák František945  3036
10.Plášek HubertWO    3046
11.Petráš MichalJuránek Radim-4-4-4  0347
12.Plášek JonášVlček Jan94-5-9-72348
13.Plášek HubertJonák František-8-8-12  0349
14.Rak PetrWO    3059
15.Plášek JonášJuránek Radim9-8-8-9 13510
16.Plášek HubertVlček Jan-7-86-7 13511
17.Rak PetrJonák František-9-4-5  03512
18.Petráš MichalWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plášek Hubert03Juránek Radim40
Rak Petr03Vlček Jan40
Petráš Michal03Jonák František31
Plášek Jonáš12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19603:489TJ Sokol Šarovy "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Radek
Večeřa Miroslav
 
 
Vondráček Tomáš st.
Kotásek Richard
 
 
108-67 3110
2.Úředníček Petr
Lišaník Josef ml.
 
 
Rizovski Ivan
Bednařík Robert
 
 
5810  3020
3.Soukup RadekVondráček Tomáš st.59-94 3130
4.Večeřa MiroslavKotásek Richard488  3040
5.Úředníček PetrRizovski Ivan4510  3050
6.Lišaník Josef ml.Bednařík Robert664  3060
7.Večeřa MiroslavVondráček Tomáš st.-5-6-6  0361
8.Úředníček PetrKotásek Richard2510  3071
9.Lišaník Josef ml.Rizovski Ivan1495  3081
10.Soukup RadekBednařík Robert-8-6-7  0382
11.Úředníček PetrVondráček Tomáš st.310-9-8-42383
12.Lišaník Josef ml.Kotásek Richard5105  3093
13.Soukup RadekRizovski Ivan858  30103
14.Večeřa MiroslavBednařík Robert55-35 31113
15.Lišaník Josef ml.Vondráček Tomáš st.-7-10-7  03114
16.Soukup RadekKotásek Richard-7574 31124
17.Večeřa MiroslavRizovski Ivan-78-7-8 13125
18.Úředníček PetrBednařík Robert569  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Radek31Vondráček Tomáš st.31
Večeřa Miroslav22Kotásek Richard04
Úředníček Petr31Rizovski Ivan13
Lišaník Josef ml.31Bednařík Robert13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST - SK Louky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46 KPST - SK Louky "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Jakub
Petrů Daniel
 
 
Kolomazník Radek
Veselý Petr
 
 
     1301
2.Tkadlecová Tereza
Majzlík Tomáš
 
 
Kolomazník Antonín
Kolesa Václav
 
 
     0302
3.Tkadlecová TerezaKolomazník Antonín     1303
4.Majzlík TomášVeselý Petr     0304
5.Váňa JakubKolomazník Radek     3214
6.Petrů DanielKolesa Václav     0315
7.Majzlík TomášKolomazník Antonín     1316
8.Váňa JakubVeselý Petr     3026
9.Petrů DanielKolomazník Radek     1327
10.Tkadlecová TerezaKolesa Václav     2328
11.Váňa JakubKolomazník Antonín     0329
12.Petrů DanielVeselý Petr     3039
13.Tkadlecová TerezaKolomazník Radek     03310
14.Švach ŠtěpánKolesa Václav     03311
15.Petrů DanielKolomazník Antonín     03312
16.Tkadlecová TerezaVeselý Petr     13313
17.Švach ŠtěpánKolomazník Radek     03314
18.Váňa JakubKolesa Václav     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tkadlecová Tereza04Kolomazník Antonín40
Majzlík Tomáš02Veselý Petr22
Váňa Jakub31Kolomazník Radek31
Petrů Daniel13Kolesa Václav31
Švach Štěpán02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy