Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:33 SK Slopné "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surá Kateřina
Šůstek Bohuslav
 
 
Vondráček Tomáš st.
Šanda Zbyněk
 
 
     0301
2.Váňa Václav
Škarek Ladislav
 
 
Rizovski Ivan
Maršálek Martin
 
 
     3211
3.Surá KateřinaVondráček Tomáš st.     2312
4.Šůstek BohuslavŠanda Zbyněk     3122
5.Škarek LadislavRizovski Ivan     3132
6.Váňa VáclavMaršálek Martin     3042
7.Šůstek BohuslavVondráček Tomáš st.     3252
8.Škarek LadislavŠanda Zbyněk     3162
9.Váňa VáclavRizovski Ivan     3172
10.Surá KateřinaMaršálek Martin     0373
11.Škarek LadislavVondráček Tomáš st.     3183
12.Váňa VáclavŠanda Zbyněk     1384
13.Surá KateřinaRizovski Ivan     3094
14.Šůstek BohuslavMaršálek Martin     32104
15.Váňa VáclavVondráček Tomáš st.     13105
16.Surá KateřinaŠanda Zbyněk     03106
17.Šůstek BohuslavRizovski Ivan     32116
18.Škarek LadislavMaršálek Martin     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Surá Kateřina13Vondráček Tomáš st.22
Šůstek Bohuslav40Šanda Zbyněk22
Škarek Ladislav40Rizovski Ivan04
Váňa Václav22Maršálek Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:17604:474TJ Sokol Kostelec "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Jan
Dvořák Jakub
 
 
Váňa Jakub
Tkadlecová Tereza
 
 
1068  3010
2.Jonák František
Podhajský Jakub
 
 
Kozubík Jan
Majzlík Tomáš
 
 
5126  3020
3.Podhajský JakubVáňa Jakub-12-9-4  0321
4.Vlček JanTkadlecová Tereza664  3031
5.Dvořák JakubKozubík Jan266  3041
6.Jonák FrantišekMajzlík Tomáš11-456 3151
7.Vlček JanVáňa Jakub-71059 3161
8.Dvořák JakubTkadlecová Tereza740  3071
9.Jonák FrantišekKozubík Jan7910  3081
10.Podhajský JakubMajzlík Tomáš9-88-8123291
11.Dvořák JakubVáňa Jakub657  30101
12.Jonák FrantišekTkadlecová Tereza8-9-9-1 13102
13.Podhajský JakubKozubík Jan-2-8-6  03103
14.Vlček JanMajzlík Tomáš214  30113
15.Jonák FrantišekVáňa Jakub-10-5-6  03114
16.Podhajský JakubTkadlecová Tereza-10465 31124
17.Vlček JanKozubík Jan585  30134
18.Dvořák JakubMajzlík Tomáš71010  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podhajský Jakub22Váňa Jakub22
Vlček Jan40Tkadlecová Tereza13
Dvořák Jakub40Kozubík Jan13
Jonák František22Majzlík Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST - SK Louky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hospůdka na hřišti LoukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22 KPST - SK Louky "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolomazník Radek
Veselý Petr
 
 
Gazdoš Jaroslav st.
Gazdoš Martin
 
 
     3110
2.Kolesa Václav
Teichmann Petr
 
 
Kolařík Milan st.
Malota Filip
 
 
     3020
3.Teichmann PetrGazdoš Jaroslav st.     3030
4.Veselý PetrGazdoš Martin     3040
5.Kolesa VáclavKolařík Milan st.     3150
6.Kolomazník RadekMalota Filip     1351
7.Veselý PetrGazdoš Jaroslav st.     2352
8.Kolesa VáclavGazdoš Martin     3062
9.Kolomazník RadekKolařík Milan st.     3272
10.Teichmann PetrMalota Filip     0373
11.Kolesa VáclavGazdoš Jaroslav st.     3083
12.Kolomazník RadekGazdoš Martin     3093
13.Teichmann PetrKolařík Milan st.     2394
14.Veselý PetrMalota Filip     1395
15.Kolomazník RadekGazdoš Jaroslav st.     30105
16.Teichmann PetrGazdoš Martin     31115
17.Veselý PetrKolařík Milan st.     32125
18.Kolesa VáclavMalota Filip     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Teichmann Petr22Gazdoš Jaroslav st.13
Veselý Petr22Gazdoš Martin04
Kolesa Václav40Kolařík Milan st.13
Kolomazník Radek31Malota Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 4. BB třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:31628:598KST Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Tomáš
Šedivá Martina
 
 
Plášek Hubert
Drápala Tobiáš
 
 
9-10-12-12 1301
2.Juřica Jan
Ševčík Antonín
 
 
Plášek Jonáš
Rak Petr
 
 
-5-8-7  0302
3.Juřica JanPlášek Hubert-8-64783212
4.Ševčík AntonínDrápala Tobiáš-9-7-6  0313
5.Málek TomášPlášek Jonáš496  3023
6.Šedivá MartinaRak Petr755  3033
7.Ševčík AntonínPlášek Hubert1299  3043
8.Málek TomášDrápala Tobiáš9-8-51143253
9.Šedivá MartinaPlášek Jonáš-6-7-6  0354
10.Juřica JanRak Petr8-9-169103264
11.Málek TomášPlášek Hubert4510  3074
12.Šedivá MartinaDrápala Tobiáš7-6109 3184
13.Juřica JanPlášek Jonáš-9-9-7  0385
14.Ševčík AntonínRak Petr5-77-873295
15.Šedivá MartinaPlášek Hubert75-89 31105
16.Juřica JanDrápala Tobiáš-4-7-8  03106
17.Ševčík AntonínPlášek Jonáš-9-8-9  03107
18.Málek TomášRak Petr337  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juřica Jan22Plášek Hubert04
Ševčík Antonín22Drápala Tobiáš22
Málek Tomáš40Plášek Jonáš31
Šedivá Martina31Rak Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy