Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-DrnholecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 04. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25299:360TJ Jevišovka-Drnholec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
-8-9-8  0301
2.Synková DagmarZajíc René-5-107-9 1302
3.Krist JanHimal Tomáš-4-8-5  0303
4.Firtl RadimDamborský Bohumil7-112-6-82304
5.Krist JanZajíc René-5-3-6  0305
6.Synková DagmarDamborský Bohumil8910  3015
7.Firtl RadimKonečný Jaroslav-8-10-6  0316
8.Krist JanDamborský Bohumil-5-5-7  0317
9.Firtl RadimZajíc René10-13-64-102318
10.Synková DagmarKonečný Jaroslav8-138 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Synková Dagmar21Zajíc René30
Krist Jan03Himal Tomáš10
Firtl Radim03Damborský Bohumil21
   Konečný Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OstopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OstopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 04. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12368:319KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Adam
Voráč Pavel
 
 
Patočka Jiří
Trávníček Tomáš
 
 
-8104-6-72301
2.Zukal AdamCoufal Petr8-9810 3111
3.Polívka Martin ml.Patočka Jiří696  3021
4.Kaluža TomášTrávníček Tomáš789  3031
5.Polívka Martin ml.Coufal Petr1-88-843241
6.Zukal AdamTrávníček Tomáš5138  3051
7.Kaluža TomášPatočka Jiří7-958 3161
8.Polívka Martin ml.Trávníček Tomáš911-1011 3171
9.Kaluža TomášCoufal PetrWO    0372
10.Zukal AdamPatočka Jiří27-72 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zukal Adam30Coufal Petr02
Polívka Martin ml.30Patočka Jiří03
Kaluža Tomáš20Trávníček Tomáš03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS