Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PraceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel ŠitbořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 15:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
14:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:17413:356SK Prace

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lattenberg Richard
Hofírek Filip
 
 
Slavík Jiří
Slavík Ondřej
 
 
9-8-9-7 1301
2.Mrkvica LukášSlavík Jakub-111096 3111
3.Kuklínek MilošSlavík Ondřej-712-10343221
4.Lattenberg RichardSlavík Jiří-7-10-9  0322
5.Kuklínek MilošSlavík Jakub-11398 3132
6.Mrkvica LukášSlavík Jiří5-971 3142
7.Hofírek FilipSlavík Ondřej-10108-893252
8.Kuklínek MilošSlavík Jiří-810-54-82353
9.Hofírek FilipSlavík Jakub-46114 3163
10.Mrkvica LukášSlavík Ondřej536  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mrkvica Lukáš30Slavík Jakub03
Kuklínek Miloš21Slavík Ondřej03
Lattenberg Richard01Slavík Jiří21
Hofírek Filip20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17335:281KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Ondrovčák Ladislav
 
 
Vašíček Pavel
Kouřil Přemysl
 
 
9-78-11-82301
2.Andorko PavelKouřil Přemysl-5-234103211
3.Ondrovčák MiroslavWO    3021
4.Vybíral MatoušVašíček Pavel-5-10-4  0322
5.Ondrovčák MiroslavKouřil Přemysl911-910 3132
6.Andorko PavelVašíček Pavel-4-4-10  0333
7.Vybíral MatoušWO    3043
8.Ondrovčák MiroslavVašíček Pavel96-3-7113253
9.Vybíral MatoušKouřil Přemysl-8-9-3  0354
10.Andorko PavelWO    3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Andorko Pavel11Kouřil Přemysl12
Ondrovčák Miroslav20Vašíček Pavel21
Vybíral Matouš02   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS