Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 3LM 2018/19 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:Morávková Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Tomečková Anna
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37701:651TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Šmíd Miroslav
Stárek Karel st.
 
 
8-10-7633210
2.Prokeš Michal
Jamný Petr
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
117-7-1063220
3.Prokeš MichalŠtěpánek Aleš-5-10-15  0321
4.Morávek ZdeněkJícha David-9-8-4  0322
5.Jamný PetrŠmíd Miroslav95-7-8-92323
6.Morávek RadimStárek Karel st.-11568 3133
7.Morávek ZdeněkŠtěpánek Aleš9-93-1093243
8.Jamný PetrJícha David-9-8-8  0344
9.Morávek RadimŠmíd Miroslav-88106 3154
10.Prokeš MichalStárek Karel st.975  3064
11.Jamný PetrŠtěpánek Aleš3-10-9-10 1365
12.Morávek RadimJícha David-4-6-7  0366
13.Prokeš MichalŠmíd Miroslav-7746 3176
14.Morávek ZdeněkStárek Karel st.-7-113-5 1377
15.Morávek RadimŠtěpánek Aleš-9510-663287
16.Prokeš MichalJícha David8-96-3-82388
17.Morávek ZdeněkŠmíd Miroslav5-1046 3198
18.Obrdlík ŠtěpánStárek Karel st.-8545 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokeš Michal22Štěpánek Aleš22
Morávek Zdeněk22Jícha David40
Jamný Petr03Šmíd Miroslav13
Morávek Radim31Stárek Karel st.13
Obrdlík Štěpán10   
Střídání Obrdlík Štěpán za Jamný Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 3LM 2018/19 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:Riedl Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ŘíčanyRozhodčí:Stárek Karel ml.
Datum dle rozpisu12. 05. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:45443:649TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Stárek Karel st.
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
-3-5-4  0301
2.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Prokeš Michal
Jamný Petr
 
 
-9123-14103211
3.Jícha DavidMorávek Zdeněk579  3021
4.Pokorný RomanProkeš Michal-1-4-4  0322
5.Stárek Karel st.Morávek Radim-9-5-5  0323
6.Štěpánek AlešObrdlík Štěpán10-1139 3133
7.Pokorný RomanMorávek Zdeněk-12-3-10  0334
8.Stárek Karel st.Prokeš Michal-9-589-92335
9.Štěpánek AlešMorávek Radim7-3-8-4 1336
10.Jícha DavidObrdlík Štěpán-11-94843246
11.Stárek Karel st.Morávek Zdeněk-11-7-9  0347
12.Štěpánek AlešProkeš Michal-9956 3157
13.Jícha DavidMorávek Radim-11-5-10  0358
14.Pokorný RomanObrdlík Štěpán-5-4-5  0359
15.Štěpánek AlešMorávek Zdeněk-7-6WO  03510
16.Jícha DavidProkeš MichalWO    03511
17.Pokorný RomanMorávek RadimWO    03512
18.Stárek Karel st.Obrdlík ŠtěpánWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha David21Morávek Zdeněk31
Pokorný Roman03Prokeš Michal21
Stárek Karel st.03Morávek Radim30
Štěpánek Aleš22Obrdlík Štěpán12
WO03WO30

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS