Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:6250:170TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
Holubová Klaudie
Jarošová Tereza
 
 
4310  3010
2.Ďurišová KateřinaHolubová Klaudie575  3020
3.Horká RadkaJaramillo Věra272  3030
4.Růžičková LenkaJarošová Tereza-9-16-4  0331
5.Horká RadkaHolubová Klaudie58-88 3141
6.Ďurišová KateřinaJarošová Tereza6-744 3151
7.Růžičková LenkaJaramillo Věra-7584 3161
8.Horká RadkaJarošová Tereza         
9.Růžičková LenkaHolubová Klaudie         
10.Ďurišová KateřinaJaramillo Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ďurišová Kateřina20Holubová Klaudie02
Horká Radka20Jaramillo Věra02
Růžičková Lenka11Jarošová Tereza11



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6248:199TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromiaková Andrea
Lněničková Marta
 
 
Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
7-569 3110
2.Hromiaková AndreaMorová Natálie-6-69-7 1311
3.Bartošková MartaSankotová Klára787  3021
4.Lněničková MartaKárová Klára97-74 3131
5.Bartošková MartaMorová Natálie537  3041
6.Hromiaková AndreaKárová Klára9-889 3151
7.Lněničková MartaSankotová Klára766  3061
8.Bartošková MartaKárová Klára         
9.Lněničková MartaMorová Natálie         
10.Hromiaková AndreaSankotová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hromiaková Andrea11Morová Natálie11
Bartošková Marta20Sankotová Klára02
Lněničková Marta20Kárová Klára02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy