Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:221:6279:176TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromiaková Andrea
Bartošková Marta
 
 
Jarošová Tereza
Holubová Klaudie
 
 
756  3010
2.Vyletová HelenaJarošová Tereza-510-67-102311
3.Bartošková MartaHolubová Klaudie443  3021
4.Hromiaková AndreaJaramillo Věra853  3031
5.Bartošková MartaJarošová Tereza817  3041
6.Vyletová HelenaJaramillo Věra441  3051
7.Hromiaková AndreaHolubová Klaudie9-9-7-10 1352
8.Bartošková MartaJaramillo Věra264  3062
9.Hromiaková AndreaJarošová Tereza         
10.Vyletová HelenaHolubová Klaudie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vyletová Helena11Jarošová Tereza11
Bartošková Marta30Holubová Klaudie11
Hromiaková Andrea11Jaramillo Věra03



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5246:162TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
943  3010
2.Horká RadkaMorová Natálie444  3020
3.Ďurišová KateřinaSankotová Klára3-11-107113230
4.Smetanová AnetaKárová Klára13-34-743240
5.Ďurišová KateřinaMorová Natálie832  3050
6.Horká RadkaKárová Klára-84125 3160
7.Smetanová AnetaSankotová Klára         
8.Ďurišová KateřinaKárová Klára         
9.Smetanová AnetaMorová Natálie         
10.Horká RadkaSankotová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horká Radka20Morová Natálie02
Ďurišová Kateřina20Sankotová Klára01
Smetanová Aneta10Kárová Klára02



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:6250:170TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
Holubová Klaudie
Jarošová Tereza
 
 
4310  3010
2.Ďurišová KateřinaHolubová Klaudie575  3020
3.Horká RadkaJaramillo Věra272  3030
4.Růžičková LenkaJarošová Tereza-9-16-4  0331
5.Horká RadkaHolubová Klaudie58-88 3141
6.Ďurišová KateřinaJarošová Tereza6-744 3151
7.Růžičková LenkaJaramillo Věra-7584 3161
8.Horká RadkaJarošová Tereza         
9.Růžičková LenkaHolubová Klaudie         
10.Ďurišová KateřinaJaramillo Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ďurišová Kateřina20Holubová Klaudie02
Horká Radka20Jaramillo Věra02
Růžičková Lenka11Jarošová Tereza11



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov z. s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6248:199TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromiaková Andrea
Lněničková Marta
 
 
Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
7-569 3110
2.Hromiaková AndreaMorová Natálie-6-69-7 1311
3.Bartošková MartaSankotová Klára787  3021
4.Lněničková MartaKárová Klára97-74 3131
5.Bartošková MartaMorová Natálie537  3041
6.Hromiaková AndreaKárová Klára9-889 3151
7.Lněničková MartaSankotová Klára766  3061
8.Bartošková MartaKárová Klára         
9.Lněničková MartaMorová Natálie         
10.Hromiaková AndreaSankotová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hromiaková Andrea11Morová Natálie11
Bartošková Marta20Sankotová Klára02
Lněničková Marta20Kárová Klára02



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov z. s.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:18377:286TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárová Klára
Morová Natálie
 
 
Holubová Klaudie
Jarošová Tereza
 
 
28-6-9-92301
2.Sankotová KláraHolubová KlaudieWO    3011
3.Morová NatálieJaramillo Věra563  3021
4.Kárová KláraJarošová Tereza-7-698-92322
5.Morová NatálieHolubová KlaudieWO    3032
6.Sankotová KláraJarošová Tereza-8-6-8  0333
7.Perglerová BarboraJaramillo Věra99-9-9-92334
8.Morová NatálieJarošová Tereza-7-10119-92335
9.Perglerová BarboraHolubová KlaudieWO    3045
10.Sankotová KláraJaramillo Věra-9-78-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sankotová Klára02Jaramillo Věra21
Morová Natálie11Jarošová Tereza30
Kárová Klára01   
Perglerová Barbora01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18305:317nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lněničková Marta
Bartošková Marta
 
 
Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
-115-9993210
2.Hromiaková AndreaĎurišová Kateřina-5-6-4  0311
3.Lněničková MartaHorká Radka-8-7-6  0312
4.Vyletová HelenaSmetanová Aneta347  3022
5.Lněničková MartaĎurišová Kateřina9113  3032
6.Hromiaková AndreaSmetanová Aneta-55712 3142
7.Vyletová HelenaHorká Radka-2-3-5  0343
8.Lněničková MartaSmetanová Aneta734  3053
9.Vyletová HelenaĎurišová Kateřina-6-9-2  0354
10.Hromiaková AndreaHorká Radka-5-778-132355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hromiaková Andrea12Ďurišová Kateřina21
Lněničková Marta21Horká Radka30
Vyletová Helena12Smetanová Aneta03

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS