Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:67:20208:280SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Barbora
Téglová Tatiana
 
 
Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
-610-8-9 1301
2.Krčmářová MagdalénaHranická Jana-7-4-10  0302
3.Hnátková BarboraBajgerová Kristýna-7-12-3  0303
4.Téglová TatianaBezděčíková Lenka-5-6-9  0304
5.Hnátková BarboraHranická Jana1345  3014
6.Krčmářová MagdalénaBezděčíková Lenka-3-1-4  0315
7.Téglová TatianaBajgerová Kristýna-10-49923225
8.Hnátková BarboraBezděčíková Lenka-1-5-12  0326
9.Téglová TatianaHranická Jana         
10.Krčmářová MagdalénaBajgerová Kristýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krčmářová Magdaléna02Hranická Jana11
Hnátková Barbora12Bajgerová Kristýna11
Téglová Tatiana11Bezděčíková Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:610:21268:310TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrychová Hana
Adamíková Dagmar
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
-8-77-11 1301
2.Křivánková DanaHavlíčková Michaela-7-6-7  0302
3.Ulrychová HanaBlatná Alena11-57-473212
4.Brázdová MarieHrdličková Tereza-7-7-9  0313
5.Ulrychová HanaHavlíčková Michaela105-97 3123
6.Křivánková DanaHrdličková Tereza-6-9-3  0324
7.Brázdová MarieBlatná Alena-7-7-3  0325
8.Ulrychová HanaHrdličková Tereza1561  3035
9.Brázdová MarieHavlíčková Michaela-9-8-10  0336
10.Křivánková DanaBlatná Alena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Křivánková Dana02Havlíčková Michaela21
Ulrychová Hana30Blatná Alena11
Brázdová Marie03Hrdličková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 12:25 Začátek
utkání
12:25Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:21376:392SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
-3897 3110
2.Blatná AlenaHranická Jana6-8611 3120
3.Hrdličková TerezaBajgerová Kristýna-111277 3130
4.Havlíčková MichaelaBezděčíková Lenka-5-53-10 1331
5.Hrdličková TerezaHranická Jana-8-9-10  0332
6.Blatná AlenaBezděčíková Lenka-8-510-7 1333
7.Havlíčková MichaelaBajgerová Kristýna68-7-6-92334
8.Hrdličková TerezaBezděčíková Lenka-3-41010-72335
9.Havlíčková MichaelaHranická Jana8610  3045
10.Blatná AlenaBajgerová Kristýna-5-994-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena12Hranická Jana12
Hrdličková Tereza12Bajgerová Kristýna21
Havlíčková Michaela12Bezděčíková Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 12:25 Začátek
utkání
12:25Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:23359:373TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Barbora
Téglová Tatiana
 
 
Ulrychová Hana
Křivánková Dana
 
 
9-9-126-72301
2.Holíková KristýnaUlrychová Hana-7-2-4  0302
3.Téglová TatianaAdamíková Dagmar-98-13873212
4.Hnátková BarboraBrázdová Marie-10-9-6  0313
5.Téglová TatianaUlrychová Hana-1010-9-8 1314
6.Holíková KristýnaBrázdová Marie6-779 3124
7.Hnátková BarboraAdamíková Dagmar5-698 3134
8.Téglová TatianaBrázdová Marie5-913 3144
9.Hnátková BarboraUlrychová Hana10-9-4-5 1345
10.Holíková KristýnaAdamíková Dagmar-9-9-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holíková Kristýna12Ulrychová Hana30
Téglová Tatiana21Adamíková Dagmar12
Hnátková Barbora12Brázdová Marie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 15:15 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:9284:218SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
Ulrychová Hana
Křivánková Dana
 
 
785  3010
2.Bajgerová KristýnaUlrychová Hana-6-9-6  0311
3.Bezděčíková LenkaAdamíková Dagmar97-94 3121
4.Hranická JanaBrázdová Marie734  3031
5.Bezděčíková LenkaUlrychová Hana495  3041
6.Bajgerová KristýnaBrázdová Marie9-6-7923251
7.Hranická JanaAdamíková Dagmar-954-4-82352
8.Bezděčíková LenkaBrázdová Marie783  3062
9.Hranická JanaUlrychová Hana-6-6-6  03  
10.Bajgerová KristýnaAdamíková Dagmar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bajgerová Kristýna11Ulrychová Hana11
Bezděčíková Lenka30Adamíková Dagmar11
Hranická Jana11Brázdová Marie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 15:15 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:21263:313TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Barbora
Téglová Tatiana
 
 
Blatná Alena
Hrdličková Tereza
 
 
-8-28-6 1301
2.Holíková KristýnaHavlíčková Michaela-3-5-3  0302
3.Téglová TatianaBlatná Alena93-9-563212
4.Hnátková BarboraHrdličková Tereza-9-8-7  0313
5.Téglová TatianaHavlíčková Michaela13-810 3123
6.Holíková KristýnaHrdličková Tereza-8-6-7  0324
7.Krčmářová MagdalénaBlatná Alena-9-59-5 1325
8.Téglová TatianaHrdličková Tereza5911  3035
9.Krčmářová MagdalénaHavlíčková Michaela8-6-3-6 1336
10.Holíková KristýnaHalasová Ludmila-8-1-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holíková Kristýna02Havlíčková Michaela21
Téglová Tatiana30Blatná Alena11
Hnátková Barbora01Hrdličková Tereza21
Krčmářová Magdaléna02   

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS