Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:39 TJ Sokol Sudslava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Ladislav
Šmajzr Martin
 
 
Valach Josef
Slezáková Blanka
 
 
     1301
2.Procházka Adam
Melichar Martin
 
 
Marešová Marie
Harapátová Stanislava
 
 
     3111
3.Kalousek LadislavValach Josef     0312
4.Šmajzr MartinSlezáková Blanka     3122
5.Melichar MartinValach Přemysl     3232
6.Procházka AdamMarešová Marie     0333
7.Šmajzr MartinValach Josef     3243
8.Melichar MartinSlezáková Blanka     0344
9.Procházka AdamValach Přemysl     3054
10.Kalousek LadislavMarešová Marie     1355
11.Melichar MartinValach Josef     0356
12.Procházka AdamSlezáková Blanka     3266
13.Kalousek LadislavValach Přemysl     1367
14.Šmajzr MartinMarešová Marie     3177
15.Procházka AdamValach Josef     0378
16.Kalousek LadislavSlezáková Blanka     0379
17.Šmajzr MartinValach Přemysl     13710
18.Melichar MartinMarešová Marie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalousek Ladislav04Valach Josef31
Šmajzr Martin31Slezáková Blanka22
Melichar Martin12Valach Přemysl22
Procházka Adam22Marešová Marie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lukavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16 TJ Sokol Lukavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Svoboda Miloš
 
 
Stejskal Jan
Drahoš Radek
 
 
     3010
2.Dostálek Petr
Suchomel Petr
 
 
Šimek Libor
Novák Jan
 
 
     3220
3.Svoboda MilošŠimek Libor     3030
4.Suchomel PetrNovák Jan     3240
5.Dostálek PetrStejskal Jan     2341
6.Pavel JanDrahoš Radek     3151
7.Suchomel PetrŠimek Libor     3261
8.Dostálek PetrNovák Jan     2362
9.Pavel JanStejskal Jan     3072
10.Svoboda MilošDrahoš Radek     3082
11.Dostálek PetrŠimek Libor     1383
12.Pavel JanNovák Jan     3093
13.Svoboda MilošStejskal Jan     30103
14.Suchomel PetrDrahoš Radek         
15.Pavel JanŠimek Libor         
16.Svoboda MilošNovák Jan         
17.Suchomel PetrStejskal Jan         
18.Dostálek PetrDrahoš Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš30Šimek Libor12
Suchomel Petr20Novák Jan12
Dostálek Petr03Stejskal Jan12
Pavel Jan30Drahoš Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk SkořeniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22 TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
     3010
2.Bureš Lukáš
Fangl Jiří
 
 
Bělohlávek Luboš
Ulrych Milan
 
 
     1311
3.Dušek RudolfUlrych Milan     3121
4.Bureš LukášUlrych Miloš st.     1322
5.Fangl JiříBělohlávek Luboš     2323
6.Kovář DušanViktorín Jaroslav     3033
7.Bureš LukášUlrych Milan     3143
8.Fangl JiříUlrych Miloš st.     3053
9.Kovář DušanBělohlávek Luboš     0354
10.Dušek RudolfViktorín Jaroslav     3064
11.Fangl JiříUlrych Milan     0365
12.Kovář DušanUlrych Miloš st.     3075
13.Dušek RudolfBělohlávek Luboš     3185
14.Bureš LukášViktorín Jaroslav     3295
15.Kovář DušanUlrych Milan     32105
16.Dušek RudolfUlrych Miloš st.         
17.Bureš LukášBělohlávek Luboš         
18.Fangl JiříViktorín Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Rudolf30Ulrych Milan13
Bureš Lukáš21Ulrych Miloš st.12
Fangl Jiří12Bělohlávek Luboš21
Kovář Dušan31Viktorín Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TateniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Novotný Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
     2301
2.Suchý Jaroslav
Kuběnka Radek
 
 
Nežádal Karel
Dolanský Roman
 
 
     1302
3.Knápek JaroslavDolanský Roman     3112
4.Kuběnka RadekNovotný Jiří     0313
5.Kristek PavelNežádal Karel     1314
6.Suchý JaroslavHrubeš Ladislav     3024
7.Kuběnka RadekDolanský Roman     3134
8.Kristek PavelNovotný Jiří     2335
9.Suchý JaroslavNežádal Karel     3045
10.Knápek JaroslavHrubeš Ladislav     3255
11.Kristek PavelDolanský Roman     2356
12.Suchý JaroslavNovotný Jiří     0357
13.Knápek JaroslavNežádal Karel     3067
14.Kuběnka RadekHrubeš Ladislav     3277
15.Suchý JaroslavDolanský Roman     3087
16.Knápek JaroslavNovotný Jiří     3297
17.Kuběnka RadekNežádal Karel     32107
18.Kristek PavelHrubeš Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knápek Jaroslav40Dolanský Roman13
Kuběnka Radek31Novotný Jiří31
Kristek Pavel03Nežádal Karel13
Suchý Jaroslav31Hrubeš Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Jiskra Králíky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Břetislav
Krulikovský Pavel
 
 
Pospíšil Tomáš st.
Lohynský Milan
 
 
     1301
2.Kladivo Josef
Vencl Josef ml.
 
 
Opravil Jiří
Vyšohlíd Antonín
 
 
     3011
3.Vencl Josef ml.Pospíšil Tomáš st.     2312
4.Krulikovský PavelLohynský Milan     3222
5.Kladivo JosefVyšohlíd Antonín     0323
6.Havel BřetislavOpravil Jiří     3033
7.Krulikovský PavelPospíšil Tomáš st.     2334
8.Kladivo JosefLohynský Milan     2335
9.Havel BřetislavVyšohlíd Antonín     3045
10.Vencl Josef ml.Opravil Jiří     0346
11.Kladivo JosefPospíšil Tomáš st.     0347
12.Havel BřetislavLohynský Milan     1348
13.Vencl Josef ml.Vyšohlíd Antonín     3158
14.Krulikovský PavelOpravil Jiří     3068
15.Havel BřetislavPospíšil Tomáš st.     2369
16.Vencl Josef ml.Lohynský Milan     3279
17.Krulikovský PavelVyšohlíd Antonín     3189
18.Kladivo JosefOpravil Jiří     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vencl Josef ml.22Pospíšil Tomáš st.40
Krulikovský Pavel31Lohynský Milan22
Kladivo Josef04Vyšohlíd Antonín13
Havel Břetislav22Opravil Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10 Orel Orlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Skalický Jiří
 
 
Bečka Jan
Schauer Lukáš
 
 
     3210
2.Adamec Karel st.
Bednář Libor
 
 

 
 
WO    3020
3.Skalický JiříBečka Jan     3030
4.Bednář LiborBečka Pavel     3140
5.Adamec LukášSchauer Lukáš     3050
6.Adamec Karel st.WO    3060
7.Bednář LiborBečka Jan     1361
8.Adamec LukášBečka Pavel     3071
9.Adamec Karel st.Schauer Lukáš     1372
10.Skalický JiříWO    3082
11.Adamec LukášBečka Jan     3092
12.Adamec Karel st.Bečka Pavel     31102
13.Skalický JiříSchauer Lukáš         
14.Bednář Libor         
15.Adamec Karel st.Bečka Jan         
16.Skalický JiříBečka Pavel         
17.Bednář LiborSchauer Lukáš         
18.Adamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skalický Jiří10Bečka Jan12
Bednář Libor11Bečka Pavel03
Adamec Lukáš30Schauer Lukáš11
Adamec Karel st.11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12 TJ Sokol Hnátnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Petr
Šmajzr Martin
 
 
Novák Jan
Šimek Libor
 
 
     3010
2.Procházka Adam
Melichar Martin
 
 
Drahoš Radek
Stejskal Jan
 
 
     2311
3.Šmajzr MartinŠimek Libor     3021
4.Melichar MartinStejskal Jan     3031
5.Hubálek PetrNovák Jan     3141
6.Procházka AdamDrahoš Radek     3051
7.Melichar MartinŠimek Libor     0352
8.Hubálek PetrStejskal Jan     3262
9.Procházka AdamNovák Jan     1363
10.Šmajzr MartinDrahoš Radek     3073
11.Hubálek PetrŠimek Libor     3083
12.Procházka AdamStejskal Jan     3093
13.Šmajzr MartinNovák Jan     30103
14.Melichar MartinDrahoš Radek         
15.Procházka AdamŠimek Libor         
16.Šmajzr MartinStejskal Jan         
17.Melichar MartinNovák Jan         
18.Hubálek PetrDrahoš Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmajzr Martin30Šimek Libor12
Melichar Martin11Stejskal Jan03
Hubálek Petr30Novák Jan12
Procházka Adam21Drahoš Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lukavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13 TJ Sokol Lukavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Petr
Severa Vlastimil
 
 
Valach Přemysl
Marešová Marie
 
 
     3110
2.Pavel Jan
Svoboda Miloš
 
 
Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
     3020
3.Svoboda MilošSlezáková Blanka     3130
4.Severa VlastimilValach Přemysl     2331
5.Suchomel PetrValach Josef     1332
6.Pavel JanHarapátová Stanislava     3042
7.Severa VlastimilSlezáková Blanka     3052
8.Suchomel PetrValach Přemysl     3162
9.Pavel JanValach Josef     3072
10.Svoboda MilošHarapátová Stanislava     3082
11.Suchomel PetrSlezáková Blanka     2383
12.Pavel JanValach Přemysl     3193
13.Svoboda MilošValach Josef     30103
14.Severa VlastimilHarapátová Stanislava         
15.Pavel JanSlezáková Blanka         
16.Svoboda MilošValach Přemysl         
17.Severa VlastimilValach Josef         
18.Suchomel PetrHarapátová Stanislava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš30Slezáková Blanka12
Severa Vlastimil11Valach Přemysl12
Suchomel Petr12Valach Josef12
Pavel Jan30Harapátová Stanislava02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36 TTC Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
Novotný Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
     0301
2.Bureš Lukáš
Fangl Jiří
 
 
Dolanský Roman
Nežádal Karel
 
 
     0302
3.Dušek RudolfNovotný Jiří     1303
4.Bureš LukášNežádal Karel     0304
5.Fangl JiříDolanský Roman     0305
6.Kovář DušanHrubeš Ladislav     3015
7.Bureš LukášNovotný Jiří     0316
8.Fangl JiříNežádal Karel     2317
9.Kovář DušanDolanský Roman     3127
10.Dušek RudolfHrubeš Ladislav     3037
11.Fangl JiříNovotný Jiří     2338
12.Kovář DušanNežádal Karel     3048
13.Dušek RudolfDolanský Roman     3258
14.Bureš LukášHrubeš Ladislav     3168
15.Kovář DušanNovotný Jiří     1369
16.Dušek RudolfNežádal Karel     3279
17.Bureš LukášDolanský Roman     23710
18.Fangl JiříHrubeš Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dušek Rudolf31Novotný Jiří40
Bureš Lukáš13Nežádal Karel22
Fangl Jiří03Dolanský Roman22
Kovář Dušan31Hrubeš Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sk SkořeniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TateniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Jaroslav
Kuběnka Radek
 
 
Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
     2301
2.Knápek Jaroslav
Kristek Pavel
 
 
Ulrych Milan
Bělohlávek Luboš
 
 
     1302
3.Knápek JaroslavUlrych Milan     0303
4.Kuběnka RadekUlrych Miloš st.     3213
5.Kristek PavelBělohlávek Luboš     1314
6.Suchý JaroslavViktorín Jaroslav     3024
7.Kuběnka RadekUlrych Milan     0325
8.Kristek PavelUlrych Miloš st.     3235
9.Suchý JaroslavBělohlávek Luboš     3145
10.Knápek JaroslavViktorín Jaroslav     3055
11.Kristek PavelUlrych Milan     0356
12.Suchý JaroslavUlrych Miloš st.     3066
13.Knápek JaroslavBělohlávek Luboš     1367
14.Kuběnka RadekViktorín Jaroslav     3077
15.Suchý JaroslavUlrych Milan     2378
16.Knápek JaroslavUlrych Miloš st.     3088
17.Kuběnka RadekBělohlávek Luboš     2389
18.Kristek PavelViktorín Jaroslav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knápek Jaroslav22Ulrych Milan40
Kuběnka Radek22Ulrych Miloš st.04
Kristek Pavel22Bělohlávek Luboš31
Suchý Jaroslav31Viktorín Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Sokol Žamberk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencl Josef ml.
Kladivo Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Krulikovský Pavel
Havel Břetislav
 
 
Bečka Jan
Schauer Lukáš
 
 
     2311
3.Kladivo JosefWO    3021
4.Vencl Josef ml.Schauer Lukáš     3231
5.Krulikovský PavelBečka Jan     1332
6.Havel BřetislavBečka Pavel     3142
7.Vencl Josef ml.WO    3052
8.Krulikovský PavelSchauer Lukáš     0353
9.Havel BřetislavBečka Jan     3263
10.Kladivo JosefBečka Pavel     3173
11.Krulikovský PavelWO    3083
12.Havel BřetislavSchauer Lukáš     2384
13.Kladivo JosefBečka Jan     3194
14.Vencl Josef ml.Bečka Pavel     30104
15.Havel Břetislav         
16.Kladivo JosefSchauer Lukáš         
17.Vencl Josef ml.Bečka Jan         
18.Krulikovský PavelBečka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kladivo Josef20Schauer Lukáš21
Vencl Josef ml.20Bečka Jan12
Krulikovský Pavel02Bečka Pavel03
Havel Břetislav21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32 Orel Orlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Skalický Jiří
 
 
Pospíšil Tomáš st.
Lohynský Milan
 
 
     3010
2.Adamec Karel st.
Králík Daniel
 
 
Vyšohlíd Antonín
Opravil Jiří
 
 
     1311
3.Skalický JiříPospíšil Tomáš st.     3221
4.Adamec Karel st.Lohynský Milan     3031
5.Králík DanielVyšohlíd Antonín     0332
6.Adamec LukášOpravil Jiří     3142
7.Adamec Karel st.Pospíšil Tomáš st.     3252
8.Králík DanielLohynský Milan     0353
9.Adamec LukášVyšohlíd Antonín     3063
10.Skalický JiříOpravil Jiří     0364
11.Králík DanielPospíšil Tomáš st.     0365
12.Adamec LukášLohynský Milan     3175
13.Skalický JiříVyšohlíd Antonín     0376
14.Adamec Karel st.Opravil Jiří     3286
15.Adamec LukášPospíšil Tomáš st.     3196
16.Skalický JiříLohynský Milan     2397
17.Adamec Karel st.Vyšohlíd Antonín     32107
18.Králík DanielOpravil Jiří     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Jiří13Pospíšil Tomáš st.13
Adamec Karel st.40Lohynský Milan22
Králík Daniel03Vyšohlíd Antonín22
Adamec Lukáš40Opravil Jiří12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS