Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice AVrchní
rozhodčí:
Procházka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lukavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:35 TJ Sokol Lukavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Adam
Melichar Martin
 
 
Suchomel Petr
Dostálek Petr
 
 
     3210
2.Šmajzr Martin
Babák Jan
 
 
Pavel Jan
Svoboda Miloš
 
 
     0311
3.Babák JanPavel Jan     0312
4.Šmajzr MartinSvoboda Miloš     2313
5.Melichar MartinSuchomel Petr     0314
6.Procházka AdamDostálek Petr     3124
7.Šmajzr MartinPavel Jan     1325
8.Melichar MartinSvoboda Miloš     0326
9.Procházka AdamSuchomel Petr     3136
10.Babák JanDostálek Petr     0337
11.Melichar MartinPavel Jan     0338
12.Procházka AdamSvoboda Miloš     3048
13.Babák JanSuchomel Petr     0349
14.Šmajzr MartinDostálek Petr     3159
15.Procházka AdamPavel Jan     03510
16.Babák JanSvoboda Miloš         
17.Šmajzr MartinSuchomel Petr         
18.Melichar MartinDostálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Jan03Pavel Jan40
Šmajzr Martin12Svoboda Miloš21
Melichar Martin03Suchomel Petr21
Procházka Adam31Dostálek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26 TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Lukáš
Fangl Jiří
 
 
Kristek Pavel
Knápek Jaroslav
 
 
     3010
2.Kovář Dušan
Kovářová Jana nejml.
 
 
Kuběnka Radek
Suchý Jaroslav
 
 
     0311
3.Fangl JiříSuchý Jaroslav     1312
4.Bureš LukášKuběnka Radek     3222
5.Kovářová Jana nejml.Kristek Pavel     1323
6.Kovář DušanKnápek Jaroslav     3133
7.Bureš LukášSuchý Jaroslav     3143
8.Kovářová Jana nejml.Kuběnka Radek     0344
9.Kovář DušanKristek Pavel     3154
10.Fangl JiříKnápek Jaroslav     3064
11.Kovářová Jana nejml.Suchý Jaroslav     0365
12.Kovář DušanKuběnka Radek     3275
13.Fangl JiříKristek Pavel     3285
14.Bureš LukášKnápek Jaroslav     3095
15.Kovář DušanSuchý Jaroslav     32105
16.Fangl JiříKuběnka Radek     23  
17.Bureš LukášKristek Pavel         
18.Kovářová Jana nejml.Knápek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fangl Jiří21Suchý Jaroslav22
Bureš Lukáš30Kuběnka Radek12
Kovářová Jana nejml.03Kristek Pavel12
Kovář Dušan40Knápek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36499:586Orel Orlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Břetislav
Krulikovský Pavel
 
 
Adamec Lukáš
Skalický Jiří
 
 
-6-5-8  0301
2.Kladivo Josef
Puchmeltr Michal
 
 
Adamec Karel st.
Doskočil Martin
 
 
8-97-6-82302
3.Puchmeltr MichalAdamec Lukáš-9-6-7  0303
4.Krulikovský PavelAdamec Karel st.-79-13973213
5.Kladivo JosefSkalický Jiří10912  3023
6.Havel BřetislavDoskočil Martin-8-13-6  0324
7.Krulikovský PavelAdamec Lukáš-7-69-5 1325
8.Kladivo JosefAdamec Karel st.-7-7-9  0326
9.Havel BřetislavSkalický Jiří312-13-593236
10.Puchmeltr MichalDoskočil Martin-8-610893246
11.Kladivo JosefAdamec Lukáš-5-7-4  0347
12.Havel BřetislavAdamec Karel st.-1-212-9 1348
13.Puchmeltr MichalSkalický Jiří1054  3058
14.Krulikovský PavelDoskočil Martin6-7-6-7 1359
15.Havel BřetislavAdamec Lukáš-89-6-10 13510
16.Puchmeltr MichalAdamec Karel st.         
17.Krulikovský PavelSkalický Jiří         
18.Kladivo JosefDoskočil Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Puchmeltr Michal21Adamec Lukáš40
Krulikovský Pavel12Adamec Karel st.21
Kladivo Josef12Skalický Jiří03
Havel Břetislav13Doskočil Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZŠ MoravskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16 TJ Jiskra Králíky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlava Karel
Pospíšil Tomáš st.
 
 
Stejskal Jan
Bělský Jiří
 
 
     3010
2.Opravil Jiří
Lohynský Milan
 
 
Bečka Jan
Schauer Lukáš
 
 
     3220
3.Pospíšil Tomáš st.Bečka Jan     3030
4.Opravil JiříSchauer Lukáš     3140
5.Lohynský MilanStejskal Jan     1341
6.Hlava KarelBělský Jiří     3151
7.Opravil JiříBečka Jan     3261
8.Lohynský MilanSchauer Lukáš     1362
9.Hlava KarelStejskal Jan     3172
10.Pospíšil Tomáš st.Bělský Jiří     3182
11.Lohynský MilanBečka Jan     3192
12.Hlava KarelSchauer Lukáš     31102
13.Pospíšil Tomáš st.Stejskal Jan         
14.Opravil JiříBělský Jiří         
15.Hlava KarelBečka Jan         
16.Pospíšil Tomáš st.Schauer Lukáš         
17.Opravil JiříStejskal Jan         
18.Lohynský MilanBělský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Tomáš st.20Bečka Jan03
Opravil Jiří20Schauer Lukáš12
Lohynský Milan12Stejskal Jan11
Hlava Karel30Bělský Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk SkořeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hospoda SkořeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22 Sk Skořenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Milan
Bělohlávek Luboš
 
 
Novotný Jiří
Hrubeš Ladislav
 
 
     3110
2.Ulrych Miloš st.
Viktorín Jaroslav
 
 
Dolanský Roman
Nežádal Karel
 
 
     3220
3.Ulrych Miloš st.Nežádal Karel     1321
4.Viktorín JaroslavNovotný Jiří     1322
5.Bělohlávek LubošHrubeš Ladislav     3032
6.Ulrych MilanDolanský Roman     3042
7.Viktorín JaroslavNežádal Karel     1343
8.Bělohlávek LubošNovotný Jiří     0344
9.Ulrych MilanHrubeš Ladislav     3054
10.Ulrych Miloš st.Dolanský Roman     3064
11.Bělohlávek LubošNežádal Karel     3274
12.Ulrych MilanNovotný Jiří     3284
13.Ulrych Miloš st.Hrubeš Ladislav     3094
14.Viktorín JaroslavDolanský Roman     1395
15.Ulrych MilanNežádal Karel     30105
16.Ulrych Miloš st.Novotný Jiří         
17.Viktorín JaroslavHrubeš Ladislav         
18.Bělohlávek LubošDolanský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulrych Miloš st.21Nežádal Karel22
Viktorín Jaroslav03Novotný Jiří21
Bělohlávek Luboš21Hrubeš Ladislav03
Ulrych Milan40Dolanský Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 Orel Vysoké Mýto C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Libor
Novák Jan
 
 
Harapátová Stanislava
Marešová Marie
 
 
     3110
2.Baťa Roman
Stejskal Jan
 
 
Valach Přemysl
Valach Josef
 
 
     3120
3.Baťa RomanValach Přemysl     3230
4.Novák JanValach Josef     3040
5.Stejskal JanMarešová Marie     0341
6.Šimek LiborHarapátová Stanislava     3151
7.Novák JanValach Přemysl     3061
8.Stejskal JanValach Josef     0362
9.Šimek LiborMarešová Marie     3072
10.Baťa RomanHarapátová Stanislava     3082
11.Stejskal JanValach Přemysl     2383
12.Šimek LiborValach Josef     1384
13.Baťa RomanMarešová Marie     3094
14.Novák JanHarapátová Stanislava     31104
15.Šimek LiborValach Přemysl         
16.Baťa RomanValach Josef         
17.Novák JanMarešová Marie         
18.Stejskal JanHarapátová Stanislava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baťa Roman30Valach Přemysl12
Novák Jan30Valach Josef21
Stejskal Jan03Marešová Marie12
Šimek Libor21Harapátová Stanislava03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS