Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 S Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk EVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 4 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 TJ Sokol Nekoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Josef
Cvik Vojtěch
 
 
Beneš Jan
Lehký Jiří
 
 
     2301
2.Šafář Jiří
Faltejsek Bohumír
 
 
Tauchman Matěj
Ježek Jakub
 
 
     0302
3.Šafář JiříTauchman Matěj     3012
4.Šindelář JosefJežek Jakub     3122
5.Faltejsek BohumírBeneš Jan     1323
6.Cvik VojtěchLehký Jiří     1324
7.Šindelář JosefTauchman Matěj     3034
8.Faltejsek BohumírJežek Jakub     0335
9.Cvik VojtěchBeneš Jan     2336
10.Šafář JiříLehký Jiří     3246
11.Faltejsek BohumírTauchman Matěj     0347
12.Cvik VojtěchJežek Jakub     0348
13.Šafář JiříBeneš Jan     1349
14.Šindelář JosefLehký Jiří     3159
15.Cvik VojtěchTauchman Matěj     03510
16.Šafář JiříJežek Jakub     31610
17.Šindelář JosefBeneš Jan     30710
18.Faltejsek BohumírLehký Jiří     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šafář Jiří31Tauchman Matěj22
Šindelář Josef40Ježek Jakub22
Faltejsek Bohumír04Beneš Jan31
Cvik Vojtěch04Lehký Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 S Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Ledříček BartošoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Bartošovice v O/hRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18 SK Ledříček Bartošovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňážek Jan
Havlín Miloš
 
 
Černohous Petr
Filip František
 
 
     3110
2.Drahorád Radek
Mackowiak Marek
 
 
Leicht Jan
Motyčka Václav
 
 
     3120
3.Havlín MilošČernohous Petr     3230
4.Drahorád RadekFilip František     3040
5.Mackowiak MarekMotyčka Václav     3050
6.Kňážek JanLeicht Jan     1351
7.Drahorád RadekČernohous Petr     3261
8.Mackowiak MarekFilip František     3071
9.Kňážek JanMotyčka Václav     3081
10.Havlín MilošLeicht Jan     1382
11.Mackowiak MarekČernohous Petr     3192
12.Kňážek JanFilip František     31102
13.Havlín MilošMotyčka Václav     30112
14.Drahorád RadekLeicht Jan     13113
15.Kňážek JanČernohous Petr     31123
16.Havlín MilošFilip František     30133
17.Drahorád RadekMotyčka Václav     30143
18.Mackowiak MarekLeicht Jan     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlín Miloš31Černohous Petr04
Drahorád Radek31Filip František04
Mackowiak Marek40Motyčka Václav04
Kňážek Jan31Leicht Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 S Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lukavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Dolní DobroučRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:52 TJ Sokol Lukavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Radim
Havlíček Vlastimil
 
 
Kos Jiří
Štrunc Jaroslav
 
 
     0301
2.Felgr Lukáš
Kubíček Pavel ml.
 
 
Severa Vlastimil
Dostálek Petr
 
 
     0302
3.Fišer RadimKos Jiří     0303
4.Felgr LukášDostálek Petr     0304
5.Havlíček VlastimilŠtrunc Jaroslav     0305
6.Kubíček Pavel ml.Severa Vlastimil     0306
7.Felgr LukášKos Jiří     0307
8.Havlíček VlastimilDostálek Petr     0308
9.Kubíček Pavel ml.Štrunc Jaroslav     3118
10.Fišer RadimSevera Vlastimil     1319
11.Havlíček VlastimilKos Jiří     03110
12.Kubíček Pavel ml.Dostálek Petr     13111
13.Fišer RadimŠtrunc Jaroslav     03112
14.Felgr LukášSevera Vlastimil     03113
15.Kubíček Pavel ml.Kos Jiří     03114
16.Fišer RadimDostálek Petr     03115
17.Felgr Lukᚊtrunc Jaroslav     13116
18.Havlíček VlastimilSevera Vlastimil     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišer Radim04Kos Jiří40
Felgr Lukáš04Dostálek Petr40
Havlíček Vlastimil04Štrunc Jaroslav31
Kubíček Pavel ml.13Severa Vlastimil40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 S Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hnátnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29 TJ Sokol Hnátnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmajzr Martin
Babák Jan
 
 
Diblík Milan
Diblík Martin
 
 
     3110
2.Kubelka Jan
Kroul Jiří
 
 
Kaška Zdeněk
Čamr Frasntišek
 
 
     2311
3.Šmajzr MartinDiblík Milan     3121
4.Kubelka JanDiblík Martin     0322
5.Babák JanČamr Frasntišek     3032
6.Kroul JiříKaška Zdeněk     3142
7.Kubelka JanDiblík Milan     3152
8.Babák JanDiblík Martin     0353
9.Kroul JiříČamr Frasntišek     3263
10.Šmajzr MartinKaška Zdeněk     3073
11.Babák JanDiblík Milan     0374
12.Kroul JiříDiblík Martin     1375
13.Šmajzr MartinČamr Frasntišek     3085
14.Kubelka JanKaška Zdeněk     3095
15.Kroul JiříDiblík Milan     0396
16.Šmajzr MartinDiblík Martin     30106
17.Kubelka JanČamr Frasntišek     23107
18.Babák JanKaška Zdeněk     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmajzr Martin40Diblík Milan22
Kubelka Jan22Diblík Martin31
Babák Jan22Čamr Frasntišek13
Kroul Jiří22Kaška Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 S Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Heřmanice v Čechách čp.91, KD Horní Heřmanice ,Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:31 TJ Sokol Horní Heřmanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dařílek Pavel
Hřebíček Ota
 
 
Mlčuch Jiří
Láryš Jaromír
 
 
     2301
2.Karn Jiří
Kristek Jiří
 
 
Chum Jiří
Feranec Karel st.
 
 
     3111
3.Dařílek PavelMlčuch Jiří     3121
4.Karn JiříLáryš Jaromír     2322
5.Kristek JiříChum Jiří     3232
6.Hřebíček OtaFeranec Karel st.     3042
7.Karn JiříMlčuch Jiří     1343
8.Kristek JiříLáryš Jaromír     3253
9.Hřebíček OtaChum Jiří     3163
10.Dařílek PavelFeranec Karel st.     3073
11.Kristek JiříMlčuch Jiří     0374
12.Hřebíček OtaLáryš Jaromír     2375
13.Dařílek PavelChum Jiří     3085
14.Karn JiříFeranec Karel st.     3095
15.Hřebíček OtaMlčuch Jiří     2396
16.Dařílek PavelLáryš Jaromír     32106
17.Karn JiříChum Jiří     31116
18.Kristek JiříFeranec Karel st.     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dařílek Pavel40Mlčuch Jiří31
Karn Jiří22Láryš Jaromír22
Kristek Jiří22Chum Jiří04
Hřebíček Ota22Feranec Karel st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS