Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:23 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Vomáčková Marie
 
 
Přichystal Adam
Najmanová Markéta
 
 
     0301
2.Gregor JanChládek David ml.     3011
3.Vomáčková MariePřichystal Adam     0312
4.Studený PetrNajmanová Markéta     0313
5.Vomáčková MarieChládek David ml.     3123
6.Gregor JanNajmanová Markéta     0324
7.Studený PetrPřichystal Adam     0325
8.Vomáčková MarieNajmanová Markéta     0326
9.Studený PetrChládek David ml.     3136
10.Gregor JanPřichystal Adam     2337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gregor Jan12Chládek David ml.03
Vomáčková Marie12Přichystal Adam30
Studený Petr12Najmanová Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16 Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Kalousek Jiří
 
 
Faltus Vít
Hylmar Zdeněk
 
 
     2301
2.Liebich FrantišekCviková Veronika     0302
3.Liebich DavidHylmar Zdeněk     3012
4.Kalousek JiříFaltus Vít     0313
5.Liebich DavidCviková Veronika     3123
6.Liebich FrantišekFaltus Vít     0324
7.Kalousek JiříHylmar Zdeněk     3034
8.Liebich DavidFaltus Vít     3244
9.Kalousek JiříCviková Veronika     3054
10.Liebich FrantišekHylmar Zdeněk     3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Liebich František12Cviková Veronika12
Liebich David30Hylmar Zdeněk03
Kalousek Jiří21Faltus Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Natálie
Krupová Soňa
 
 
Kazda Kryštof
Sychrová Hana
 
 
     3010
2.Kaplan JakubKazda Kryštof     3120
3.Krupová SoňaKovářová Pavla     3030
4.Šedová NatálieSychrová Hana     3140
5.Krupová SoňaKazda Kryštof     3050
6.Kaplan JakubSychrová Hana     3060
7.Šedová NatálieKovářová Pavla     3170
8.Krupová SoňaSychrová Hana     3080
9.Šedová NatálieKazda Kryštof     2381
10.Kaplan JakubKovářová Pavla     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaplan Jakub30Kazda Kryštof12
Krupová Soňa30Kovářová Pavla03
Šedová Natálie21Sychrová Hana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28 Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkosová Kateřina
Škoda Jakub
 
 
Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
     0301
2.Hynek LukášDušek Rostislav     1302
3.Škoda JakubDušek Jakub     1303
4.Mrkosová KateřinaKurka Michal     1304
5.Škoda JakubDušek Rostislav     0305
6.Hynek LukášKurka Michal     1306
7.Mrkosová KateřinaDušek Jakub     1307
8.Škoda JakubKurka Michal     3117
9.Mrkosová KateřinaDušek Rostislav     0318
10.Hynek LukášDušek Jakub     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hynek Lukáš03Dušek Rostislav30
Škoda Jakub12Dušek Jakub30
Mrkosová Kateřina03Kurka Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2352:154KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohl Pavel ml.
Šplíchal David
 
 
Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
677  3010
2.Flídr AdamFajfrová Michaela634  3020
3.Pohl Pavel ml.Hyláková Lucie976  3030
4.Šplíchal DavidWO    3040
5.Pohl Pavel ml.Fajfrová Michaela697  3050
6.Flídr AdamWO    3060
7.Šplíchal DavidHyláková Lucie36-94 3170
8.Pohl Pavel ml.WO    3080
9.Šplíchal DavidFajfrová Michaela467  3090
10.Flídr AdamHyláková Lucie6-9136 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Flídr Adam20Fajfrová Michaela03
Pohl Pavel ml.20Hyláková Lucie03
Šplíchal David20   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy