Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 4 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:20 TJ Sokol Žamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltus Vít
Hylmar Zdeněk
 
 
Majzner Aleš
Peterka Josef
 
 
     3010
2.Hylmar ZdeněkMajzner Aleš     3220
3.Ševčík AlbertPeterka Josef     3130
4.Tomáš JakubPeterka Petr     2331
5.Ševčík AlbertMajzner Aleš     3141
6.Hylmar ZdeněkPeterka Petr     3251
7.Tomáš JakubPeterka Josef     1352
8.Ševčík AlbertPeterka Petr     1353
9.Tomáš JakubMajzner Aleš     0354
10.Hylmar ZdeněkPeterka Josef     3264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hylmar Zdeněk30Majzner Aleš12
Ševčík Albert21Peterka Josef12
Tomáš Jakub03Peterka Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:22 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Studený Petr
 
 
Krupová Soňa
Kaplan Jakub
 
 
     1301
2.Vomáčková MarieKrupová Soňa     0302
3.Studený PetrKaplan Jakub     0303
4.Gregor JanRazým Daniel     3013
5.Studený PetrKrupová Soňa     0314
6.Vomáčková MarieRazým Daniel     3124
7.Gregor JanKaplan Jakub     1325
8.Studený PetrRazým Daniel     3035
9.Gregor JanKrupová Soňa     0336
10.Vomáčková MarieKaplan Jakub     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vomáčková Marie12Krupová Soňa30
Studený Petr12Kaplan Jakub30
Gregor Jan12Razým Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Č.TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16337:312TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Martin
Přichystal Adam
 
 
Kazda Kryštof
Hladil Jan
 
 
3-6-10673210
2.Chládek David ml.Kovářová Pavla-7-4-9  0311
3.Přichystal AdamKazda Kryštof8146  3021
4.Pavlíček MartinHladil Jan5-98-773231
5.Přichystal AdamKovářová Pavla333  3041
6.Chládek David ml.Sychrová Hana-28-1-8 1342
7.Pavlíček MartinKazda Kryštof96-5-11-72343
8.Přichystal AdamSychrová Hana3144  3053
9.Pavlíček MartinKovářová Pavla619  3063
10.Chládek David ml.Kazda Kryštof-2-7-1  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chládek David ml.03Kovářová Pavla12
Přichystal Adam30Kazda Kryštof21
Pavlíček Martin21Hladil Jan01
   Sychrová Hana11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TisovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:28 KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynek Lukáš
Škoda Jakub
 
 
Flídr Adam
Pohl Pavel ml.
 
 
     0301
2.Škoda JakubFlídr Adam     0302
3.Hynek LukášMikeska Martin     0303
4.Mrkosová KateřinaPohl Pavel ml.     0304
5.Hynek LukášFlídr Adam     0305
6.Škoda JakubPohl Pavel ml.     0306
7.Mrkosová KateřinaMikeska Martin     0307
8.Hynek LukášPohl Pavel ml.     0308
9.Mrkosová KateřinaFlídr Adam     0309
10.Škoda JakubMikeska Martin     3119

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škoda Jakub12Flídr Adam30
Hynek Lukáš03Mikeska Martin21
Mrkosová Kateřina03Pohl Pavel ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična TisováRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:4328:187Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Dušek Jakub
 
 
Fajfrová Michaela
Peňáz Tomáš
 
 
487  3010
2.Dušek RostislavFajfrová Michaela4-994 3120
3.Dušek JakubPeňáz Tomáš655  3030
4.Kurka MichalHyláková Lucie4118  3040
5.Dušek JakubFajfrová Michaela655  3050
6.Dušek RostislavHyláková Lucie745  3060
7.Kurka MichalPeňáz Tomáš354  3070
8.Dušek JakubHyláková Lucie855  3080
9.Kurka MichalFajfrová Michaela-6-9-5  0381
10.Dušek RostislavPeňáz Tomáš114  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Rostislav30Fajfrová Michaela12
Dušek Jakub30Peňáz Tomáš03
Kurka Michal21Hyláková Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Králík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Jiří
Kvičera Adam
 
 
Lásko Martin II.
Peterka Josef
 
 
     3010
2.Navrátil JiříLásko Martin II.     0311
3.Kvičera AdamPeterka Josef     2312
4.Kalousek JiříMacák Matěj     3022
5.Kvičera AdamLásko Martin II.     1323
6.Navrátil JiříMacák Matěj     0324
7.Kalousek JiříPeterka Josef     3134
8.Kvičera AdamMacák Matěj     3144
9.Kalousek JiříLásko Martin II.     3054
10.Navrátil JiříPeterka Josef     2355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Navrátil Jiří03Lásko Martin II.21
Kvičera Adam12Peterka Josef21
Kalousek Jiří30Macák Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Č.TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:24220:319TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Martin
Přichystal Adam
 
 
Krupová Soňa
Kaplan Jakub
 
 
-9-8-12  0301
2.Přichystal AdamKrupová Soňa-6-6-4  0302
3.Pavlíček MartinKaplan Jakub-3-2-6  0303
4.Chládek David ml.Razým Daniel-8-7-6  0304
5.Pavlíček MartinKrupová Soňa-3-3-8  0305
6.Přichystal AdamRazým Daniel483  3015
7.Chládek David ml.Kaplan Jakub-1-3-7  0316
8.Pavlíček MartinRazým Daniel4143  3026
9.Chládek David ml.Krupová Soňa-3-3-1  0327
10.Přichystal AdamKaplan Jakub-4-679-82328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Přichystal Adam12Krupová Soňa30
Pavlíček Martin12Kaplan Jakub30
Chládek David ml.03Razým Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studený Petr
Gregor Jan
 
 
Kovářová Pavla
Sychrová Hana
 
 
     3010
2.Vomáčková MarieKovářová Pavla     3120
3.Gregor JanSychrová Hana     3030
4.Studený PetrHladil Jan     2331
5.Gregor JanKazda Kryštof     3041
6.Vomáčková MarieHladil Jan     1342
7.Studený PetrSychrová Hana     3152
8.Gregor JanHladil Jan     3062
9.Studený PetrKazda Kryštof     3272
10.Vomáčková MarieSychrová Hana     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vomáčková Marie21Kovářová Pavla01
Gregor Jan30Sychrová Hana03
Studený Petr21Hladil Jan21
   Kazda Kryštof02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TisovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15 Orel Vysoké Mýto

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynek Lukáš
Mrkosová Kateřina
 
 
Fajfrová Michaela
Peňáz Tomáš
 
 
     1301
2.Škoda JakubFajfrová Michaela     3211
3.Hynek LukášPeňáz Tomáš     3021
4.Mrkosová KateřinaWO    3031
5.Hynek LukášFajfrová Michaela     0332
6.Škoda JakubWO    3042
7.Mrkosová KateřinaPeňáz Tomáš     1343
8.Hynek LukášWO    3053
9.Mrkosová KateřinaFajfrová Michaela     0354
10.Škoda JakubPeňáz Tomáš     3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škoda Jakub20Fajfrová Michaela21
Hynek Lukáš11Peňáz Tomáš12
Mrkosová Kateřina02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 10 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična TisováRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22303:334KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Dušek Jakub
 
 
Flídr Adam
Pohl Pavel ml.
 
 
-108-6-8 1301
2.Dušek RostislavPohl Pavel ml.-4587 3111
3.Kurka MichalMikeska Martin-6-398-52312
4.Dušek JakubFlídr Adam-4-8-7  0313
5.Kurka MichalPohl Pavel ml.-2-6-7  0314
6.Dušek RostislavFlídr Adam9-68-10-62315
7.Dušek JakubMikeska Martin432  3025
8.Kurka MichalFlídr Adam-6-10-9  0326
9.Dušek JakubPohl Pavel ml.-7-10-9  0327
10.Dušek RostislavMikeska Martin386  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dušek Rostislav21Pohl Pavel ml.21
Kurka Michal03Mikeska Martin12
Dušek Jakub12Flídr Adam30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy