Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:7374:235KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šplíchal David
Flídr Adam
 
 
Peterka Josef
Peterka Petr
 
 
247  3010
2.Flídr AdamPeterka Josef145  3020
3.Mikeska MartinPeterka Petr533  3030
4.Šplíchal DavidLásko Martin II.436  3040
5.Mikeska MartinPeterka Josef7135  3050
6.Kubíček FilipLásko Martin II.6-6-9-11 1351
7.Šplíchal DavidPeterka Petr-13627 3161
8.Mikeska MartinLásko Martin II.9913  3071
9.Šplíchal DavidPeterka Josef532  3081
10.Kubíček FilipPeterka Petr-85-99-132382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Flídr Adam10Peterka Josef03
Mikeska Martin30Peterka Petr12
Šplíchal David30Lásko Martin II.12
Kubíček Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TisovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jakub
Hynek Lukáš
 
 
Gregor Jan
Studený Petr
 
 
     0301
2.Škoda JakubVomáčková Marie     3111
3.Hynek LukášGregor Jan     1312
4.Studený PetrWO    0313
5.Hynek LukášVomáčková Marie     0314
6.Škoda JakubStudený Petr     2315
7.Gregor JanWO    0316
8.Hynek LukášStudený Petr     0317
9.Vomáčková MarieWO    0318
10.Škoda JakubGregor Jan     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škoda Jakub12Vomáčková Marie11
Hynek Lukáš03Gregor Jan20
   Studený Petr20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:Lipenský
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična TisováRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:25380:404TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
Šilarová Lucie
Přichystal Adam
 
 
-56-11-9 1301
2.Dušek RostislavMarek Lukáš87-10-5-62302
3.Kurka MichalŠilarová Lucie11-9-810-72303
4.Dušek JakubPřichystal Adam-5104-4-102304
5.Kurka MichalMarek Lukáš-19-7833214
6.Dušek RostislavPřichystal Adam-5-4-11  0315
7.Dušek JakubŠilarová Lucie-145-7-7 1316
8.Kurka MichalPřichystal Adam-1-12-11  0317
9.Dušek JakubMarek Lukáš1-96-1173227
10.Dušek RostislavŠilarová Lucie664  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dušek Rostislav12Marek Lukáš12
Kurka Michal12Šilarová Lucie21
Dušek Jakub12Přichystal Adam30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 4 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:24288:348TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Puchmeltr Michal
Faltus Vít
 
 
Krupová Soňa
Kaplan Jakub
 
 
-6-10-9  0301
2.Puchmeltr MichalKrupová Soňa-911-9663211
3.Faltus VítKaplan Jakub-5-5-10  0312
4.Ševčík AlbertŠedová Natálie-4-10-8  0313
5.Faltus VítKrupová Soňa-4-10-4  0314
6.Puchmeltr MichalŠedová Natálie785  3024
7.Ševčík AlbertKaplan Jakub-5-7-2  0325
8.Faltus VítŠedová Natálie-838-833235
9.Ševčík AlbertKrupová Soňa-2-1-2  0336
10.Puchmeltr MichalKaplan Jakub-88-8873246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Puchmeltr Michal30Krupová Soňa21
Faltus Vít12Kaplan Jakub21
Ševčík Albert03Šedová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:20 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Liebich František
 
 
Hladil Jan
Kovářová Pavla
 
 
     3110
2.Kvičera AdamKovářová Pavla     2311
3.Liebich DavidHladil Jan     2312
4.Liebich FrantišekKazda Kryštof     3122
5.Liebich DavidKovářová Pavla     3132
6.Kvičera AdamKazda Kryštof     2333
7.Liebich FrantišekHladil Jan     2334
8.Liebich DavidKazda Kryštof     3044
9.Liebich FrantišekKovářová Pavla     3254
10.Kvičera AdamHladil Jan     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kvičera Adam03Kovářová Pavla12
Liebich David21Hladil Jan30
Liebich František21Kazda Kryštof12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
Buben Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:13 TJ Sokol Sudslava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
Peterka Petr
Macák Matěj
 
 
     3010
2.Fajfrová MichaelaMacák Matěj     3020
3.Hyláková LucieLásko Martin II.     1321
4.Peňáz TomášPeterka Josef     0322
5.Hyláková LucieMacák Matěj     3032
6.Fajfrová MichaelaPeterka Josef     3042
7.Peňáz TomášLásko Martin II.     0343
8.Hyláková LuciePeterka Petr     3153
9.Peňáz TomášMacák Matěj     0354
10.Fajfrová MichaelaLásko Martin II.     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fajfrová Michaela30Macák Matěj12
Hyláková Lucie21Lásko Martin II.21
Peňáz Tomáš03Peterka Josef11
   Peterka Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična TisováRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9321:244Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Kurka Michal
 
 
Gregor Jan
Studený Petr
 
 
686  3010
2.Dušek JakubVomáčková Marie948  3020
3.Kurka MichalGregor Jan-4-8-4  0321
4.Dušek RostislavStudený Petr543  3031
5.Kurka MichalVomáčková Marie68-46 3141
6.Dušek JakubStudený Petr879  3051
7.Dušek RostislavGregor Jan4104  3061
8.Kurka MichalStudený Petr84-5-883271
9.Dušek RostislavVomáčková Marie316  3081
10.Dušek JakubGregor Jan-8-6-9  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Jakub21Vomáčková Marie03
Kurka Michal21Gregor Jan21
Dušek Rostislav30Studený Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TisovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jakub
Hynek Lukáš
 
 
Šilarová Lucie
Marek Lukáš
 
 
     0301
2.Škoda JakubPřichystal Adam     1302
3.Hynek LukášMarek Lukáš     0303
4.Šilarová LucieWO    0304
5.Hynek LukášPřichystal Adam     0305
6.Škoda JakubŠilarová Lucie     0306
7.Marek LukášWO    0307
8.Hynek Lukᚊilarová Lucie     0308
9.Přichystal AdamWO    0309
10.Škoda JakubMarek Lukáš     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škoda Jakub03Přichystal Adam20
Hynek Lukáš03Marek Lukáš20
   Šilarová Lucie20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 4 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:40Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24289:371TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Puchmeltr Michal
Faltus Vít
 
 
Kazda Kryštof
Hladil Jan
 
 
186  3010
2.Faltus VítKovářová Pavla12-13-1111103220
3.Faltus VojtěchHladil Jan-2-3-7  0321
4.Ševčík AlbertKazda Kryštof-13-5-3  0322
5.Faltus VojtěchKovářová Pavla-9-0-6  0323
6.Faltus VítKazda Kryštof125-85 3133
7.Ševčík AlbertHladil Jan-6-3-5  0334
8.Faltus VojtěchKazda Kryštof-9-4-1  0335
9.Ševčík AlbertKovářová Pavla-7-27-4 1336
10.Faltus VítHladil Jan9-98-6-122337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Faltus Vít21Kovářová Pavla21
Faltus Vojtěch03Hladil Jan30
Ševčík Albert03Kazda Kryštof21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 11 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:40Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Liebich František
 
 
Kaplan Jakub
Šedová Natálie
 
 
     3110
2.Kvičera AdamKrupová Soňa     0311
3.Liebich DavidKaplan Jakub     1312
4.Liebich FrantišekŠedová Natálie     3122
5.Liebich DavidKrupová Soňa     0323
6.Kvičera AdamŠedová Natálie     1324
7.Liebich FrantišekKaplan Jakub     0325
8.Liebich DavidŠedová Natálie     3135
9.Liebich FrantišekKrupová Soňa     0336
10.Kvičera AdamKaplan Jakub     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kvičera Adam03Krupová Soňa30
Liebich David12Kaplan Jakub30
Liebich František12Šedová Natálie12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy