Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Martin II.
Peterka Josef
 
 
Kaplan Jakub
Krupová Soňa
 
 
     0301
2.Peterka PetrKrupová Soňa     0302
3.Lásko Martin II.Kaplan Jakub     0303
4.Peterka JosefRazým Daniel     3013
5.Lásko Martin II.Krupová Soňa     0314
6.Peterka PetrRazým Daniel     2315
7.Peterka JosefKaplan Jakub     0316
8.Lásko Martin II.Razým Daniel     0317
9.Peterka JosefKrupová Soňa     0318
10.Peterka PetrKaplan Jakub     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Peterka Petr03Krupová Soňa30
Lásko Martin II.03Kaplan Jakub30
Peterka Josef12Razým Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25 Orel Vysoké Mýto

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltus Vít
Hylmar Zdeněk
 
 
Mrkosová Kateřina
Hynek Lukáš
 
 
     1301
2.Faltus VítŠkoda Jakub     3211
3.Faltus VojtěchMrkosová Kateřina     0312
4.Hylmar ZdeněkHynek Lukáš     1313
5.Faltus VojtěchŠkoda Jakub     0314
6.Faltus VítHynek Lukáš     3024
7.Hylmar ZdeněkMrkosová Kateřina     1325
8.Faltus VojtěchHynek Lukáš     0326
9.Hylmar ZdeněkŠkoda Jakub     2327
10.Faltus VítMrkosová Kateřina     3237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Faltus Vít30Škoda Jakub21
Faltus Vojtěch03Mrkosová Kateřina21
Hylmar Zdeněk03Hynek Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:25 Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Liebich František
 
 
Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
     0301
2.Kalousek JiříKurka Michal     3211
3.Liebich FrantišekDušek Jakub     0312
4.Liebich DavidDušek Rostislav     2313
5.Liebich FrantišekKurka Michal     0314
6.Kalousek JiříDušek Rostislav     0315
7.Liebich DavidDušek Jakub     3225
8.Liebich FrantišekDušek Rostislav     0326
9.Liebich DavidKurka Michal     3036
10.Kalousek JiříDušek Jakub     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalousek Jiří12Kurka Michal12
Liebich František03Dušek Jakub21
Liebich David21Dušek Rostislav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:22 KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Studený Petr
 
 
Flídr Adam
Šplíchal David
 
 
     3210
2.Gregor JanFlídr Adam     0311
3.Studený PetrŠplíchal David     3221
4.Mikeska MartinWO    0322
5.Studený PetrFlídr Adam     0323
6.Gregor JanMikeska Martin     3033
7.Šplíchal DavidWO    0334
8.Studený PetrMikeska Martin     2335
9.Flídr Adam     0336
10.Gregor JanŠplíchal David     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gregor Jan21Flídr Adam30
Studený Petr12Šplíchal David02
01Mikeska Martin11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3354:177TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilarová Lucie
Najmanová Markéta
 
 
Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
699  3010
2.Marek LukášFajfrová Michaela-9-58983220
3.Šilarová LucieHyláková Lucie389  3030
4.Najmanová MarkétaWO    3040
5.Šilarová LucieFajfrová Michaela101-86 3150
6.Marek LukášWO    3060
7.Najmanová MarkétaHyláková Lucie4103  3070
8.Šilarová LucieWO    3080
9.Najmanová MarkétaFajfrová Michaela986  3090
10.Marek LukášHyláková Lucie648  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marek Lukáš20Fajfrová Michaela03
Šilarová Lucie20Hyláková Lucie03
Najmanová Markéta20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30 TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majzner Aleš
Peterka Petr
 
 
Hladil Jan
Kazda Kryštof
 
 
     0301
2.Peterka JosefHladil Jan     1302
3.Majzner AlešKovářová Pavla     0303
4.Peterka PetrKazda Kryštof     1304
5.Majzner AlešHladil Jan     0305
6.Peterka JosefKazda Kryštof     0306
7.Peterka PetrKovářová Pavla     2307
8.Majzner AlešKazda Kryštof     0308
9.Peterka PetrHladil Jan     0309
10.Peterka JosefKovářová Pavla     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Peterka Josef03Hladil Jan30
Majzner Aleš03Kovářová Pavla30
Peterka Petr03Kazda Kryštof30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9 Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Liebich František
 
 
Hynek Lukáš
Škoda Jakub
 
 
     3210
2.Kalousek JiříŠkoda Jakub     0311
3.Liebich DavidMrkosová Kateřina     3021
4.Liebich FrantišekHynek Lukáš     3031
5.Liebich DavidŠkoda Jakub     3041
6.Kalousek JiříHynek Lukáš     3051
7.Liebich FrantišekMrkosová Kateřina     3061
8.Liebich DavidHynek Lukáš     3171
9.Liebich FrantišekŠkoda Jakub     3181
10.Kalousek JiříMrkosová Kateřina     3291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kalousek Jiří21Škoda Jakub12
Liebich David30Mrkosová Kateřina03
Liebich František30Hynek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:40Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27 Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltus Vít
Hylmar Zdeněk
 
 
Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
     0301
2.Faltus VítKurka Michal     3011
3.Faltus VojtěchDušek Jakub     0312
4.Hylmar ZdeněkDušek Rostislav     0313
5.Faltus VojtěchKurka Michal     0314
6.Faltus VítDušek Rostislav     0315
7.Hylmar ZdeněkDušek Jakub     0316
8.Faltus VojtěchDušek Rostislav     0317
9.Hylmar ZdeněkKurka Michal     1318
10.Faltus VítDušek Jakub     1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Faltus Vít12Kurka Michal21
Faltus Vojtěch03Dušek Jakub30
Hylmar Zdeněk03Dušek Rostislav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14325:291TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilarová Lucie
Najmanová Markéta
 
 
Flídr Adam
Mikeska Martin
 
 
7-4-9-8 1301
2.Marek LukášFlídr Adam-8-5-5  0302
3.Najmanová MarkétaMikeska Martin-88104 3112
4.Šilarová LucieŠplíchal David6-651 3122
5.Najmanová MarkétaFlídr Adam-8-59-11 1323
6.Marek Lukᚊplíchal David879  3033
7.Šilarová LucieMikeska Martin6213  3043
8.Najmanová MarkétaŠplíchal David786  3053
9.Šilarová LucieFlídr Adam-8-6-9  0354
10.Marek LukášMikeska Martin784  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marek Lukáš21Flídr Adam30
Najmanová Markéta21Mikeska Martin03
Šilarová Lucie21Šplíchal David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 12 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 04. 2019 10:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:10 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Studený Petr
 
 
Hyláková Lucie
Fajfrová Michaela
 
 
     3010
2.Gregor JanFajfrová Michaela     3020
3.Studený PetrHyláková Lucie     3130
4.         
5.Studený PetrFajfrová Michaela     2331
6.Gregor JanWO    3041
7.Hyláková LucieWO    0342
8.Studený PetrWO    3052
9.Fajfrová MichaelaWO    0353
10.Gregor JanHyláková Lucie     3063

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gregor Jan20Fajfrová Michaela11
Studený Petr11Hyláková Lucie02
WO22WO22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy