Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:13 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Vomáčková Marie
 
 
Macák Matěj
Peterka Petr
 
 
     2301
2.Gregor JanMacák Matěj     3011
3.Vomáčková MarieLásko Martin II.     3021
4.Studený PetrPeterka Petr     3031
5.Vomáčková MarieMacák Matěj     0332
6.Gregor JanPeterka Petr     3042
7.Studený PetrLásko Martin II.     3152
8.Vomáčková MariePeterka Petr     0353
9.Studený PetrMacák Matěj     0354
10.Gregor JanLásko Martin II.     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gregor Jan30Macák Matěj21
Vomáčková Marie12Lásko Martin II.03
Studený Petr21Peterka Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Adam
Šplíchal David
 
 
Puchmeltr Michal
Faltus Vít
 
 
     1301
2.Kubíček FilipPuchmeltr Michal     0302
3.Flídr AdamFaltus Vít     3012
4.Šplíchal DavidHylmar Zdeněk     3022
5.Flídr AdamPuchmeltr Michal     1323
6.Kubíček FilipHylmar Zdeněk     3233
7.Šplíchal DavidFaltus Vít     3143
8.Flídr AdamHylmar Zdeněk     3053
9.Šplíchal DavidPuchmeltr Michal     0354
10.Kubíček FilipFaltus Vít     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubíček Filip12Puchmeltr Michal30
Flídr Adam21Faltus Vít12
Šplíchal David21Hylmar Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
Buben Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14 TJ Sokol Sudslava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
Liebich František
Liebich David
 
 
     3010
2.Fajfrová MichaelaLiebich František     3020
3.Hyláková LucieLiebich David     3130
4.Peňáz TomášKvičera Adam     0331
5.Hyláková LucieLiebich František     1332
6.Fajfrová MichaelaKvičera Adam     3042
7.Peňáz TomášLiebich David     0343
8.Hyláková LucieKvičera Adam     3153
9.Peňáz TomášLiebich František     0354
10.Fajfrová MichaelaLiebich David     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fajfrová Michaela30Liebich František21
Hyláková Lucie21Liebich David12
Peňáz Tomáš03Kvičera Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:27 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lexa Matyáš
Talácko Ben
 
 
Krupová Soňa
Šedová Natálie
 
 
     0301
2.Talácko BenKrupová Soňa     0302
3.Lexa MatyášKaplan Jakub     0303
4.Škoda JakubŠedová Natálie     0304
5.Lexa MatyášKrupová Soňa     0305
6.Talácko BenŠedová Natálie     2306
7.Škoda JakubKaplan Jakub     0307
8.Mrkosová KateřinaŠedová Natálie     3017
9.Škoda JakubKrupová Soňa     0318
10.Talácko BenKaplan Jakub     1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Talácko Ben03Krupová Soňa30
Lexa Matyáš02Kaplan Jakub30
Škoda Jakub03Šedová Natálie21
Mrkosová Kateřina10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OREL Vysoké MýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:6 Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Dušek Jakub
 
 
Kazda Kryštof
Kovářová Pavla
 
 
     3010
2.Dušek RostislavKazda Kryštof     3020
3.Dušek JakubKovářová Pavla     1321
4.Kurka MichalSychrová Hana     3031
5.Dušek JakubKazda Kryštof     3041
6.Dušek RostislavSychrová Hana     3051
7.Kurka MichalKovářová Pavla     2352
8.Dušek JakubSychrová Hana     3062
9.Kurka MichalKazda Kryštof     3072
10.Dušek RostislavKovářová Pavla     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Rostislav30Kazda Kryštof03
Dušek Jakub21Kovářová Pavla21
Kurka Michal21Sychrová Hana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19301:308TJ Zálší

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Lukáš
Chládek David ml.
 
 
Macák Matěj
Peterka Petr
 
 
874  3010
2.Marek LukášLásko Martin II.456  3020
3.Chládek David ml.Peterka Petr-58-9-9 1321
4.Marek FilipMacák Matěj-8-6-8  0322
5.Chládek David ml.Lásko Martin II.-8-59-10 1323
6.Marek LukášMacák Matěj345  3033
7.Marek FilipPeterka Petr-6-118-5 1334
8.Chládek David ml.Macák Matěj-4-2-3  0335
9.Marek FilipLásko Martin II.-7-85-6 1336
10.Marek LukášPeterka Petr-5758 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marek Lukáš30Lásko Martin II.21
Chládek David ml.03Peterka Petr21
Marek Filip03Macák Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
Buben Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 11:00 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:13 TJ Sokol Sudslava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
Cviková Veronika
Ševčík Albert
 
 
     3110
2.Fajfrová MichaelaCviková Veronika     1311
3.Hyláková LucieŠevčík Albert     3021
4.Peňáz TomášHavlíček Matěj     0322
5.Hyláková LucieCviková Veronika     3032
6.Fajfrová MichaelaHavlíček Matěj     3042
7.Peňáz Tomᚊevčík Albert     0343
8.Hyláková LucieHavlíček Matěj     3053
9.Peňáz TomášCviková Veronika     0354
10.Fajfrová MichaelaŠevčík Albert     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fajfrová Michaela21Cviková Veronika21
Hyláková Lucie30Ševčík Albert12
Peňáz Tomáš03Havlíček Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6370:279KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Adam
Šplíchal David
 
 
Liebich David
Liebich František
 
 
759  3010
2.Flídr AdamKvičera Adam563  3020
3.Šplíchal DavidLiebich David5109  3030
4.Mikeska MartinLiebich František-489-973240
5.Šplíchal DavidKvičera Adam-7396 3150
6.Flídr AdamLiebich František892  3060
7.Mikeska MartinLiebich David-6109-363270
8.Šplíchal DavidLiebich František107-57 3180
9.Mikeska MartinKvičera Adam7104  3090
10.Flídr AdamLiebich David8114  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Flídr Adam30Kvičera Adam03
Šplíchal David30Liebich David03
Mikeska Martin30Liebich František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OREL Vysoké MýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Dušek Jakub
 
 
Krupová Soňa
Šedová Natálie
 
 
     3010
2.Dušek RostislavKrupová Soňa     0311
3.Dušek JakubKaplan Jakub     0312
4.Kurka MichalŠedová Natálie     3022
5.Dušek JakubKrupová Soňa     1323
6.Dušek RostislavŠedová Natálie     3033
7.Kurka MichalKaplan Jakub     0334
8.Dušek JakubŠedová Natálie     2335
9.Kurka MichalKrupová Soňa     0336
10.Dušek RostislavKaplan Jakub     3246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Rostislav21Krupová Soňa30
Dušek Jakub03Kaplan Jakub21
Kurka Michal12Šedová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 2 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:24 TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jakub
Hynek Lukáš
 
 
Kovářová Pavla
Sychrová Hana
 
 
     1301
2.Hynek LukášKazda Kryštof     0302
3.Škoda JakubKovářová Pavla     2303
4.Mrkosová KateřinaSychrová Hana     3213
5.Škoda JakubKazda Kryštof     3223
6.Hynek LukášSychrová Hana     2324
7.Mrkosová KateřinaKovářová Pavla     0325
8.Škoda JakubSychrová Hana     3235
9.Lexa MatyášKazda Kryštof     3045
10.Hynek LukášKovářová Pavla     1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hynek Lukáš03Kazda Kryštof12
Škoda Jakub21Kovářová Pavla30
Mrkosová Kateřina11Sychrová Hana12
Lexa Matyáš10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy