Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:19 Orel Vysoké Mýto

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Matěj
Majzner Aleš
 
 
Mrkosová Kateřina
Hynek Lukáš
 
 
     1301
2.Macák MatějMrkosová Kateřina     3011
3.Majzner AlešHynek Lukáš     2312
4.Peterka PetrŠkoda Jakub     0313
5.Majzner AlešMrkosová Kateřina     3023
6.Macák MatějŠkoda Jakub     2324
7.Peterka JosefHynek Lukáš     1325
8.Majzner AlešŠkoda Jakub     1326
9.Peterka JosefMrkosová Kateřina     3136
10.Macák MatějHynek Lukáš     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macák Matěj21Mrkosová Kateřina03
Majzner Aleš12Hynek Lukáš21
Peterka Petr01Škoda Jakub30
Peterka Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21260:314TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Adam
Pohl Pavel ml.
 
 
Krupová Soňa
Kaplan Jakub
 
 
-638-2-72301
2.Pohl Pavel ml.Krupová Soňa-3-2-3  0302
3.Šplíchal DavidKaplan Jakub-7-6-7  0303
4.Flídr AdamŠedová Natálie725  3013
5.Šplíchal DavidKrupová Soňa-4-4-4  0314
6.Pohl Pavel ml.Šedová Natálie664  3024
7.Flídr AdamKaplan Jakub-9-477-82325
8.Šplíchal DavidŠedová Natálie41014  3035
9.Flídr AdamKrupová Soňa-4-9-7  0336
10.Pohl Pavel ml.Kaplan Jakub-2-6-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pohl Pavel ml.12Krupová Soňa30
Šplíchal David12Kaplan Jakub30
Flídr Adam12Šedová Natálie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16 TJ Sokol Sudslava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
Kovářová Pavla
Hladil Jan
 
 
     3110
2.Fajfrová MichaelaHladil Jan     3220
3.Hyláková LucieKazda Kryštof     3030
4.Peňáz TomášKovářová Pavla     1331
5.Hyláková LucieHladil Jan     0332
6.Fajfrová MichaelaSychrová Hana     3142
7.Peňáz TomášKazda Kryštof     0343
8.Hyláková LucieSychrová Hana     3053
9.Peňáz TomášHladil Jan     0354
10.Fajfrová MichaelaKazda Kryštof     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fajfrová Michaela30Hladil Jan21
Hyláková Lucie21Kazda Kryštof12
Peňáz Tomáš03Kovářová Pavla10
   Sychrová Hana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Studený Petr
 
 
Veselý Ondřej
Hylmar Zdeněk
 
 
     3210
2.Gregor JanVeselý Ondřej     3020
3.Studený PetrHylmar Zdeněk     2321
4.Vomáčková MarieŠevčík Albert     3131
5.Studený PetrVeselý Ondřej     3041
6.Gregor JanŠevčík Albert     3051
7.Vomáčková MarieHylmar Zdeněk     1352
8.Studený PetrŠevčík Albert     3162
9.Vomáčková MarieVeselý Ondřej     3072
10.Gregor JanHylmar Zdeněk     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gregor Jan30Veselý Ondřej03
Studený Petr21Hylmar Zdeněk21
Vomáčková Marie21Ševčík Albert03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:29251:376Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Martin
Chládek David ml.
 
 
Kalousek Jiří
Liebich David
 
 
-6-8-7  0301
2.Pavlíček MartinLiebich David99-8-863211
3.Chládek David ml.Kalousek Jiří-7-810-4 1312
4.Marek FilipLiebich František-2-6-6  0313
5.Chládek David ml.Liebich David-5-6-1  0314
6.Pavlíček MartinLiebich František-96-810-32315
7.Marek FilipKalousek Jiří-10-5-10  0316
8.Chládek David ml.Liebich František-4-4-3  0317
9.Marek FilipLiebich David-2-4-4  0318
10.Pavlíček MartinKalousek Jiří-9-85-7 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlíček Martin12Liebich David21
Chládek David ml.03Kalousek Jiří30
Marek Filip03Liebich František30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:27 Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Matěj
Peterka Petr
 
 
Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
     0301
2.Macák MatějDušek Jakub     1302
3.Lásko Martin II.Kurka Michal     1303
4.Peterka PetrDušek Rostislav     1304
5.Lásko Martin II.Dušek Jakub     0305
6.Macák MatějDušek Rostislav     3115
7.Peterka PetrKurka Michal     0316
8.Lásko Martin II.Dušek Rostislav     0317
9.Peterka JosefDušek Jakub     0318
10.Macák MatějKurka Michal     3228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macák Matěj21Dušek Jakub30
Lásko Martin II.03Kurka Michal21
Peterka Petr02Dušek Rostislav21
Peterka Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:40Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:229KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Adam
Pohl Pavel ml.
 
 
Kovářová Pavla
Kazda Kryštof
 
 
655  3010
2.Pohl Pavel ml.Kovářová Pavla-74-91143220
3.Šplíchal DavidKazda Kryštof-124510 3130
4.Flídr AdamSychrová Hana1037  3040
5.Šplíchal DavidKovářová Pavla3-2122 3150
6.Pohl Pavel ml.Sychrová Hana1074  3060
7.Flídr AdamHladil Jan5-752 3170
8.Šplíchal DavidSychrová Hana417  3080
9.Flídr AdamKovářová Pavla273  3090
10.Pohl Pavel ml.Hladil Jan-4453 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pohl Pavel ml.30Kovářová Pavla03
Šplíchal David30Kazda Kryštof01
Flídr Adam30Sychrová Hana03
   Hladil Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:27 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
Krupová Soňa
Šedová Natálie
 
 
     1301
2.Fajfrová MichaelaKrupová Soňa     0302
3.Hyláková LucieKaplan Jakub     0303
4.Peňáz Tomᚊedová Natálie     0304
5.Hyláková LucieKrupová Soňa     0305
6.Fajfrová MichaelaŠedová Natálie     3115
7.Peňáz TomášKaplan Jakub     0316
8.Hyláková LucieŠedová Natálie     3226
9.Peňáz TomášKrupová Soňa     0327
10.Fajfrová MichaelaKaplan Jakub     2328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fajfrová Michaela12Krupová Soňa30
Hyláková Lucie12Kaplan Jakub30
Peňáz Tomáš03Šedová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Vomáčková Marie
 
 
Kalousek Jiří
Liebich David
 
 
     3110
2.Gregor JanLiebich David     3220
3.Studený PetrKalousek Jiří     1321
4.Vomáčková MarieLiebich František     0322
5.Studený PetrLiebich David     0323
6.Gregor JanLiebich František     3033
7.Vomáčková MarieKalousek Jiří     1334
8.Studený PetrLiebich František     3244
9.Vomáčková MarieLiebich David     0345
10.Gregor JanKalousek Jiří     3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gregor Jan30Liebich David21
Studený Petr12Kalousek Jiří21
Vomáčková Marie03Liebich František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 3 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20319:322TJ Sokol Žamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Martin
Marek Filip
 
 
Ševčík Albert
Hylmar Zdeněk
 
 
-7-8-4  0301
2.Pavlíček MartinVeselý Ondřej144  3011
3.Chládek David ml.Hylmar Zdeněk6-6-48-92312
4.Marek FilipŠevčík Albert-4-410-9 1313
5.Chládek David ml.Veselý Ondřej8-10-5-8 1314
6.Pavlíček MartinŠevčík Albert633  3024
7.Marek FilipHylmar Zdeněk-10-9-8  0325
8.Chládek David ml.Ševčík Albert6-66-653235
9.Marek FilipVeselý Ondřej-5-8-9  0336
10.Pavlíček MartinHylmar Zdeněk11910  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlíček Martin30Veselý Ondřej21
Chládek David ml.12Hylmar Zdeněk21
Marek Filip03Ševčík Albert12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy