Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19 TJ Sokol Žamberk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Matěj
Lásko Martin II.
 
 
Cviková Veronika
Ševčík Albert
 
 
     2301
2.Peterka JosefCviková Veronika     0302
3.Lásko Martin II.Ševčík Albert     1303
4.Macák MatějHavlíček Matěj     3013
5.Lásko Martin II.Cviková Veronika     0314
6.Peterka JosefHavlíček Matěj     3124
7.Macák MatějŠevčík Albert     3034
8.Lásko Martin II.Havlíček Matěj     3044
9.Macák MatějCviková Veronika     0345
10.Peterka JosefŠevčík Albert     2346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Peterka Josef12Cviková Veronika30
Lásko Martin II.12Ševčík Albert21
Macák Matěj21Havlíček Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:12 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Jakub
Šedová Natálie
 
 
Gregor Jan
Studený Petr
 
 
     0301
2.Krupová SoňaGregor Jan     3011
3.Kaplan JakubStudený Petr     3021
4.Šedová NatálieVomáčková Marie     3031
5.Kaplan JakubGregor Jan     1332
6.Krupová SoňaVomáčková Marie     3042
7.Šedová NatálieStudený Petr     2343
8.Kaplan JakubVomáčková Marie     3053
9.Šedová NatálieGregor Jan     0354
10.Krupová SoňaStudený Petr     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krupová Soňa30Gregor Jan21
Kaplan Jakub21Studený Petr12
Šedová Natálie12Vomáčková Marie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:21 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Jan
Kazda Kryštof
 
 
Přichystal Adam
Marek Lukáš
 
 
     1301
2.Hladil JanPřichystal Adam     1302
3.Kazda KryštofMarek Lukáš     0303
4.Kovářová PavlaMarek Filip     3013
5.Kazda KryštofPřichystal Adam     0314
6.Hladil JanMarek Filip     3024
7.Kovářová PavlaMarek Lukáš     0325
8.Kazda KryštofMarek Filip     3035
9.Kovářová PavlaPřichystal Adam     0336
10.Hladil JanMarek Lukáš     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hladil Jan12Přichystal Adam30
Kazda Kryštof12Marek Lukáš30
Kovářová Pavla12Marek Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5344:160KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Adam
Pohl Pavel ml.
 
 
Mrkosová Kateřina
Hynek Lukáš
 
 
434  3010
2.Kubíček FilipMrkosová Kateřina8-8-7-6 1311
3.Pohl Pavel ml.Hynek Lukáš626  3021
4.Šplíchal DavidWO    3031
5.Pohl Pavel ml.Mrkosová Kateřina556  3041
6.Kubíček FilipWO    3051
7.Šplíchal DavidHynek Lukáš565  3061
8.Pohl Pavel ml.WO    3071
9.Šplíchal DavidMrkosová Kateřina493  3081
10.Kubíček FilipHynek Lukáš8-87-793291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubíček Filip11Mrkosová Kateřina12
Pohl Pavel ml.20Hynek Lukáš03
Šplíchal David20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28 Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
     3110
2.Fajfrová MichaelaDušek Rostislav     1311
3.Hyláková LucieDušek Jakub     1312
4.Peňáz TomášKurka Michal     0313
5.Hyláková LucieDušek Rostislav     1314
6.Fajfrová MichaelaKurka Michal     0315
7.Peňáz TomášDušek Jakub     0316
8.Hyláková LucieKurka Michal     0317
9.Peňáz TomášDušek Rostislav     0318
10.Fajfrová MichaelaDušek Jakub     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fajfrová Michaela03Dušek Rostislav30
Hyláková Lucie03Dušek Jakub30
Peňáz Tomáš03Kurka Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29 Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Matěj
Peterka Josef
 
 
Liebich David
Liebich František
 
 
     0301
2.Lásko Martin II.Kvičera Adam     3211
3.Peterka JosefLiebich David     0312
4.Macák MatějLiebich František     0313
5.Peterka JosefKvičera Adam     0314
6.Lásko Martin II.Liebich František     2315
7.Macák MatějLiebich David     2316
8.Peterka JosefLiebich František     0317
9.Macák MatějKvičera Adam     2318
10.Lásko Martin II.Liebich David     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lásko Martin II.12Kvičera Adam21
Peterka Josef03Liebich David30
Macák Matěj03Liebich František30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15342:299TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Jakub
Krupová Soňa
 
 
Přichystal Adam
Marek Lukáš
 
 
-846-1193210
2.Kaplan JakubPřichystal Adam93-11-10-82311
3.Krupová SoňaMarek Lukáš745  3021
4.Šedová NatálieMarek Filip121012  3031
5.Krupová SoňaPřichystal Adam6-10812 3141
6.Kaplan JakubMarek Filip347  3051
7.Šedová NatálieMarek Lukáš-3-9-7  0352
8.Krupová SoňaMarek Filip132  3062
9.Šedová NatáliePřichystal Adam-3-6-2  0363
10.Kaplan JakubMarek Lukáš-10-8-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaplan Jakub12Přichystal Adam21
Krupová Soňa30Marek Lukáš21
Šedová Natálie12Marek Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Jan
Kazda Kryštof
 
 
Gregor Jan
Studený Petr
 
 
     1301
2.Kovářová PavlaGregor Jan     0302
3.Kazda KryštofStudený Petr     3012
4.Sychrová HanaČečotková Petra     3022
5.Hladil JanGregor Jan     0323
6.Kovářová PavlaČečotková Petra     3033
7.Sychrová HanaStudený Petr     3243
8.Hladil JanČečotková Petra     3053
9.Sychrová HanaGregor Jan     0354
10.Kovářová PavlaStudený Petr     1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovářová Pavla12Gregor Jan30
Kazda Kryštof10Studený Petr12
Sychrová Hana21Čečotková Petra03
Hladil Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30 Orel Vysoké Mýto

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyláková Lucie
Fajfrová Michaela
 
 
Mrkosová Kateřina
Škoda Jakub
 
 
     0301
2.Fajfrová MichaelaMrkosová Kateřina     0302
3.Hyláková LucieHynek Lukáš     0303
4.Peňáz Tomᚊkoda Jakub     0304
5.Hyláková LucieMrkosová Kateřina     0305
6.Fajfrová MichaelaŠkoda Jakub     0306
7.Peňáz TomášHynek Lukáš     0307
8.Hyláková LucieŠkoda Jakub     0308
9.Peňáz TomášMrkosová Kateřina     0309
10.Fajfrová MichaelaHynek Lukáš     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fajfrová Michaela03Mrkosová Kateřina30
Hyláková Lucie03Hynek Lukáš30
Peňáz Tomáš03Škoda Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 4 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16365:323KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Adam
Pohl Pavel ml.
 
 
Dušek Rostislav
Dušek Jakub
 
 
-7495 3110
2.Šplíchal DavidDušek Jakub2-469 3120
3.Pohl Pavel ml.Dušek Rostislav-49-68-12321
4.Flídr AdamKurka Michal23-55 3131
5.Pohl Pavel ml.Dušek Jakub-11-11-9  0332
6.Šplíchal DavidKurka Michal5-125-6-72333
7.Flídr AdamDušek Rostislav866  3043
8.Pohl Pavel ml.Kurka Michal2511  3053
9.Flídr AdamDušek Jakub98-99 3163
10.Šplíchal DavidDušek Rostislav-13-9-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šplíchal David12Dušek Jakub12
Pohl Pavel ml.12Dušek Rostislav21
Flídr Adam30Kurka Michal12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy