Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herana stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:27 KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Martin II.
Peterka Petr
 
 
Šplíchal David
Mikeska Martin
 
 
     0301
2.Lásko Martin II.Kubíček Filip     3011
3.Peterka PetrŠplíchal David     1312
4.Majzner AlešMikeska Martin     0313
5.Peterka PetrKubíček Filip     1314
6.Peterka JosefMikeska Martin     0315
7.Majzner AlešŠplíchal David     0316
8.Peterka PetrMikeska Martin     0317
9.Majzner AlešKubíček Filip     0318
10.Peterka JosefŠplíchal David     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lásko Martin II.10Kubíček Filip21
Peterka Petr03Šplíchal David30
Majzner Aleš03Mikeska Martin30
Peterka Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:3 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Studený Petr
 
 
Mrkosová Kateřina
Hynek Lukáš
 
 
     3010
2.Gregor JanŠkoda Jakub     3020
3.Vomáčková MarieMrkosová Kateřina     3030
4.Studený PetrHynek Lukáš     3040
5.Vomáčková MarieŠkoda Jakub     3050
6.Gregor JanHynek Lukáš     3060
7.Studený PetrMrkosová Kateřina     3070
8.Vomáčková MarieHynek Lukáš     3080
9.Studený PetrŠkoda Jakub     2381
10.Gregor JanMrkosová Kateřina     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gregor Jan30Škoda Jakub12
Vomáčková Marie30Mrkosová Kateřina03
Studený Petr21Hynek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Sladce Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12392:322TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Lukáš
Přichystal Adam
 
 
Dušek Rostislav
Dušek Jakub
 
 
8-12810 3110
2.Přichystal AdamDušek Rostislav38-8-9-82311
3.Marek LukášDušek Jakub88-910 3121
4.Najmanová MarkétaKurka Michal58-57 3131
5.Marek LukášDušek Rostislav-8-4-5  0332
6.Přichystal AdamKurka Michal51-86 3142
7.Najmanová MarkétaDušek Jakub4-1148 3152
8.Marek LukášKurka Michal986  3062
9.Najmanová MarkétaDušek Rostislav39-816 3172
10.Přichystal AdamDušek Jakub6611  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přichystal Adam21Dušek Rostislav21
Marek Lukáš21Dušek Jakub03
Najmanová Markéta30Kurka Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:3 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Jakub
Šedová Natálie
 
 
Cviková Veronika
Faltus Vojtěch
 
 
     3010
2.Krupová SoňaCviková Veronika     3020
3.Šedová NatálieFaltus Vojtěch     3030
4.Kaplan JakubHavlíček Matěj     3040
5.Šedová NatálieCviková Veronika     0341
6.Krupová SoňaHavlíček Matěj     3051
7.Kaplan JakubFaltus Vojtěch     3061
8.Šedová NatálieHavlíček Matěj     3071
9.Kaplan JakubCviková Veronika     3081
10.Krupová SoňaFaltus Vojtěch     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krupová Soňa30Cviková Veronika12
Šedová Natálie21Faltus Vojtěch03
Kaplan Jakub30Havlíček Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:20 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Jan
Kazda Kryštof
 
 
Liebich David
Liebich František
 
 
     1301
2.Kazda KryštofLiebich David     0302
3.Hladil JanKvičera Adam     3112
4.Kovářová PavlaLiebich František     3122
5.Hladil JanLiebich David     2323
6.Kazda KryštofLiebich František     1324
7.Kovářová PavlaKvičera Adam     3034
8.Hladil JanLiebich František     3244
9.Kovářová PavlaLiebich David     3154
10.Kazda KryštofKvičera Adam     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kazda Kryštof03Liebich David21
Hladil Jan21Kvičera Adam12
Kovářová Pavla30Liebich František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:24 TJ Sokol Sudslava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majzner Aleš
Peterka Josef
 
 
Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
     1301
2.Peterka JosefFajfrová Michaela     0302
3.Majzner AlešHyláková Lucie     2303
4.Peterka PetrPeňáz Tomáš     3013
5.Majzner AlešFajfrová Michaela     0314
6.Lásko Martin II.Peňáz Tomáš     1315
7.Peterka PetrHyláková Lucie     0316
8.Majzner AlešPeňáz Tomáš     3026
9.Peterka PetrFajfrová Michaela     0327
10.Lásko Martin II.Hyláková Lucie     1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Peterka Josef01Fajfrová Michaela30
Majzner Aleš12Hyláková Lucie30
Peterka Petr12Peňáz Tomáš12
Lásko Martin II.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25 Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Jan
Studený Petr
 
 
Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
     1301
2.Gregor JanDušek Rostislav     2302
3.Vomáčková MarieDušek Jakub     0303
4.Studený PetrKurka Michal     0304
5.Vomáčková MarieDušek Rostislav     0305
6.Gregor JanKurka Michal     3115
7.Studený PetrDušek Jakub     0316
8.Vomáčková MarieKurka Michal     0317
9.Studený PetrDušek Rostislav     0318
10.Gregor JanDušek Jakub     3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gregor Jan21Dušek Rostislav30
Vomáčková Marie03Dušek Jakub21
Studený Petr03Kurka Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Sladce Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1334:154TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najmanová Markéta
Přichystal Adam
 
 
Mrkosová Kateřina
Hynek Lukáš
 
 
253  3010
2.Najmanová MarkétaŠkoda Jakub755  3020
3.Marek LukášMrkosová Kateřina343  3030
4.Přichystal AdamHynek Lukáš623  3040
5.Marek Lukᚊkoda Jakub759  3050
6.Najmanová MarkétaHynek Lukáš558  3060
7.Přichystal AdamMrkosová Kateřina586  3070
8.Marek LukášHynek Lukáš-4531 3180
9.Přichystal AdamŠkoda Jakub544  3090
10.Najmanová MarkétaMrkosová Kateřina537  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Najmanová Markéta30Škoda Jakub03
Marek Lukáš30Mrkosová Kateřina03
Přichystal Adam30Hynek Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7 TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Jan
Kovářová Pavla
 
 
Cviková Veronika
Faltus Vojtěch
 
 
     3110
2.Kazda KryštofCviková Veronika     3220
3.Hladil JanFaltus Vojtěch     3030
4.Kovářová PavlaHavlíček Matěj     3040
5.Hladil JanCviková Veronika     1341
6.Kazda KryštofHavlíček Matěj     3051
7.Kovářová PavlaFaltus Vojtěch     3061
8.Hladil JanHavlíček Matěj     3071
9.Kovářová PavlaCviková Veronika     3181
10.Kazda KryštofFaltus Vojtěch     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kazda Kryštof30Cviková Veronika12
Hladil Jan21Faltus Vojtěch03
Kovářová Pavla30Havlíček Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 5 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Kaplan Jakub
 
 
Liebich David
Liebich František
 
 
     3010
2.Krupová SoňaLiebich David     3020
3.Šedová NatálieLiebich František     1321
4.Kaplan JakubKvičera Adam     3131
5.Šedová NatálieLiebich David     1332
6.Krupová SoňaKvičera Adam     3142
7.Kaplan JakubLiebich František     3052
8.Šedová NatálieKvičera Adam     3162
9.Kaplan JakubLiebich David     3072
10.Krupová SoňaLiebich František     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krupová Soňa30Liebich David12
Šedová Natálie12Liebich František12
Kaplan Jakub30Kvičera Adam03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy