Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:3 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Jakub
Šedová Natálie
 
 
Majzner Aleš
Peterka Petr
 
 
     3010
2.Krupová SoňaMajzner Aleš     3020
3.Kaplan JakubPeterka Petr     3030
4.Šedová NatálieLásko Martin II.     3040
5.Kaplan JakubMajzner Aleš     3050
6.Krupová SoňaLásko Martin II.     3060
7.Šedová NatáliePeterka Petr     1361
8.Kaplan JakubLásko Martin II.     3071
9.Šedová NatáliePeterka Josef     3081
10.Krupová SoňaPeterka Petr     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krupová Soňa30Majzner Aleš02
Kaplan Jakub30Peterka Petr12
Šedová Natálie21Lásko Martin II.03
   Peterka Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:12 Orel Vysoké Mýto

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lexa Matyáš
Sys Tobiáš
 
 
Veselý Ondřej
Hylmar Zdeněk
 
 
     2301
2.Mrkosová KateřinaHylmar Zdeněk     3011
3.Hynek LukášVeselý Ondřej     1312
4.Talácko BenFaltus Vojtěch     3022
5.Hynek LukášHylmar Zdeněk     3232
6.Mrkosová KateřinaFaltus Vojtěch     3042
7.Talácko BenVeselý Ondřej     3052
8.Hynek LukášFaltus Vojtěch     3062
9.Lexa MatyášHylmar Zdeněk     3272
10.Mrkosová KateřinaVeselý Ondřej     3282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mrkosová Kateřina30Hylmar Zdeněk03
Hynek Lukáš21Veselý Ondřej12
Talácko Ben20Faltus Vojtěch03
Lexa Matyáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna vysoké mýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11373:277Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Dušek Jakub
 
 
Liebich David
Liebich František
 
 
7610  3010
2.Dušek RostislavPulc Ondřej786  3020
3.Kurka MichalLiebich David-12-8-9  0321
4.Dušek JakubLiebich František1043  3031
5.Kurka MichalPulc Ondřej-9-62563241
6.Dušek RostislavLiebich František-510-8253251
7.Dušek JakubLiebich David-4238 3161
8.Kurka MichalLiebich František-96-49-82362
9.Dušek JakubPulc Ondřej562  3072
10.Dušek RostislavLiebich David1164  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Rostislav30Pulc Ondřej03
Kurka Michal12Liebich David12
Dušek Jakub30Liebich František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:10332:255KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šplíchal David
Flídr Adam
 
 
Gregor Jan
Studený Petr
 
 
476  3010
2.Mikeska MartinGregor Jan-6-5-7  0311
3.Šplíchal DavidStudený Petr233  3021
4.Flídr AdamVomáčková Marie383  3031
5.Šplíchal DavidGregor Jan-10-6-5  0332
6.Mikeska MartinVomáčková Marie666  3042
7.Flídr AdamStudený Petr5109  3052
8.Šplíchal DavidVomáčková Marie5105  3062
9.Flídr AdamGregor Jan6-71211 3172
10.Mikeska MartinStudený Petr-9-859-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikeska Martin12Gregor Jan21
Šplíchal David21Studený Petr12
Flídr Adam30Vomáčková Marie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
Buben Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:816:25 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyláková Lucie
Fajfrová Michaela
 
 
Přichystal Adam
Pavlíček Martin
 
 
     1301
2.Fajfrová MichaelaPřichystal Adam     2302
3.Hyláková LuciePavlíček Martin     2303
4.Peňáz TomášChládek David ml.     2304
5.Hyláková LuciePřichystal Adam     0305
6.Fajfrová MichaelaChládek David ml.     3115
7.Peňáz TomášPavlíček Martin     1316
8.Hyláková LucieChládek David ml.     3026
9.Peňáz TomášPřichystal Adam     0327
10.Fajfrová MichaelaPavlíček Martin     2328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fajfrová Michaela12Přichystal Adam30
Hyláková Lucie12Pavlíček Martin30
Peňáz Tomáš03Chládek David ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10 TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářová Pavla
Sychrová Hana
 
 
Macák Matěj
Peterka Petr
 
 
     3110
2.Hladil JanPeterka Petr     3020
3.Kovářová PavlaMacák Matěj     3130
4.Sychrová HanaLásko Martin II.     3140
5.Kovářová PavlaPeterka Petr     3050
6.Hladil JanLásko Martin II.     3060
7.Sychrová HanaMacák Matěj     0361
8.Kovářová PavlaLásko Martin II.     3071
9.Sychrová HanaPeterka Petr     2372
10.Hladil JanMacák Matěj     3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hladil Jan30Peterka Petr12
Kovářová Pavla30Macák Matěj12
Sychrová Hana12Lásko Martin II.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkosová Kateřina
Hynek Lukáš
 
 
Liebich František
Liebich David
 
 
     0301
2.Sys TobiášLiebich David     0302
3.Lexa MatyášPulc Ondřej     0303
4.Hynek LukášLiebich František     0304
5.Lexa MatyášLiebich David     0305
6.Sys TobiášLiebich František     1306
7.Talácko BenPulc Ondřej     1307
8.Lexa MatyášLiebich František     0308
9.Talácko BenLiebich David     0309
10.Sys TobiášPulc Ondřej     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sys Tobiáš03Liebich David30
Lexa Matyáš03Pulc Ondřej30
Hynek Lukáš01Liebich František30
Talácko Ben02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna vysoké mýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0333:167Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Kurka Michal
 
 
Hylmar Zdeněk
Veselý Ondřej
 
 
497  3010
2.Dušek RostislavVeselý Ondřej687  3020
3.Dušek JakubHylmar Zdeněk865  3030
4.Kurka MichalFaltus Vojtěch1253  3040
5.Dušek JakubVeselý Ondřej328  3050
6.Dušek RostislavFaltus Vojtěch162  3060
7.Kurka MichalHylmar Zdeněk349  3070
8.Dušek JakubFaltus Vojtěch334  3080
9.Kurka MichalVeselý Ondřej984  3090
10.Dušek RostislavHylmar Zdeněk477  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Rostislav30Veselý Ondřej03
Dušek Jakub30Hylmar Zdeněk03
Kurka Michal30Faltus Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:13374:297KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šplíchal David
Flídr Adam
 
 
Pavlíček Martin
Přichystal Adam
 
 
8-1096 3110
2.Mikeska MartinPřichystal Adam-1814-119-42311
3.Šplíchal DavidPavlíček Martin474  3021
4.Flídr AdamChládek David ml.244  3031
5.Šplíchal DavidPřichystal Adam-10-3-9  0332
6.Mikeska MartinChládek David ml.546  3042
7.Flídr AdamPavlíček Martin357  3052
8.Šplíchal DavidChládek David ml.652  3062
9.Flídr AdamPřichystal Adam3-89-10-82363
10.Mikeska MartinPavlíček Martin-3-468-72364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikeska Martin12Přichystal Adam30
Šplíchal David21Pavlíček Martin12
Flídr Adam21Chládek David ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 6 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
Buben Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyláková Lucie
Fajfrová Michaela
 
 
Gregor Jan
Vomáčková Marie
 
 
     2301
2.Fajfrová MichaelaGregor Jan     0302
3.Hyláková LucieVomáčková Marie     3112
4.Peňáz TomášStudený Petr     1313
5.Hyláková LucieGregor Jan     0314
6.Fajfrová MichaelaStudený Petr     3024
7.Peňáz TomášVomáčková Marie     0325
8.Hyláková LucieStudený Petr     3035
9.Peňáz TomášGregor Jan     0336
10.Fajfrová MichaelaVomáčková Marie     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fajfrová Michaela21Gregor Jan30
Hyláková Lucie21Vomáčková Marie12
Peňáz Tomáš03Studený Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy