Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:4344:216TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přichystal Adam
Pavlíček Martin
 
 
Vomáčková Marie
Studený Petr
 
 
786  3010
2.Najmanová MarkétaGregor Jan8108  3020
3.Přichystal AdamVomáčková Marie332  3030
4.Pavlíček MartinStudený Petr8-866 3140
5.Přichystal AdamGregor Jan1378  3050
6.Najmanová MarkétaStudený Petr285  3060
7.Pavlíček MartinVomáčková Marie343  3070
8.Přichystal AdamStudený Petr867  3080
9.Pavlíček MartinGregor Jan-67-8-9 1381
10.Najmanová MarkétaVomáčková Marie367  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Najmanová Markéta30Gregor Jan12
Přichystal Adam30Vomáčková Marie03
Pavlíček Martin21Studený Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:86:25 Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cviková Veronika
Faltus Vojtěch
 
 
Liebich František
Pulc Ondřej
 
 
     0301
2.Faltus VojtěchPulc Ondřej     0302
3.Havlíček MatějLiebich František     0303
4.Cviková VeronikaKvičera Adam     3013
5.Havlíček MatějPulc Ondřej     0314
6.Faltus VojtěchKvičera Adam     0315
7.Cviková VeronikaLiebich František     0316
8.Havlíček MatějKvičera Adam     0317
9.Cviková VeronikaPulc Ondřej     3127
10.Faltus VojtěchLiebich František     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Faltus Vojtěch03Pulc Ondřej21
Havlíček Matěj03Liebich František30
Cviková Veronika21Kvičera Adam21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:26 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Jan
Sychrová Hana
 
 
Krupová Soňa
Šedová Natálie
 
 
     0301
2.Hladil JanKaplan Jakub     0302
3.Kazda KryštofKrupová Soňa     0303
4.Sychrová HanaŠedová Natálie     3213
5.Kazda KryštofKaplan Jakub     0314
6.Hladil JanŠedová Natálie     1315
7.Sychrová HanaKrupová Soňa     1316
8.Kazda KryštofŠedová Natálie     3026
9.Sychrová HanaKaplan Jakub     0327
10.Hladil JanKrupová Soňa     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hladil Jan03Kaplan Jakub30
Kazda Kryštof12Krupová Soňa30
Sychrová Hana12Šedová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična TisováRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7375:230Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
Mrkosová Kateřina
Hynek Lukáš
 
 
177  3010
2.Dušek RostislavŠkoda Jakub1564  3020
3.Dušek JakubMrkosová Kateřina445  3030
4.Eliášová MarieHynek Lukáš1228  3040
5.Dušek JakubŠkoda Jakub34-10-833250
6.Dušek RostislavHynek Lukáš613  3060
7.Eliášová MarieMrkosová Kateřina10-9-11593270
8.Dušek JakubHynek Lukáš362  3080
9.Javůrková SáraŠkoda Jakub-12-8-9  0381
10.Dušek RostislavMrkosová Kateřina1025  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Rostislav30Škoda Jakub12
Dušek Jakub30Mrkosová Kateřina03
Eliášová Marie20Hynek Lukáš03
Javůrková Sára01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaVrchní
rozhodčí:
Buben Petr
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30 KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
Flídr Adam
Pohl Pavel ml.
 
 
     0301
2.Fajfrová MichaelaPohl Pavel ml.     0302
3.Hyláková LucieMikeska Martin     0303
4.Peňáz TomášFlídr Adam     0304
5.Hyláková LuciePohl Pavel ml.     0305
6.Fajfrová MichaelaFlídr Adam     2306
7.Peňáz TomášMikeska Martin     0307
8.Hyláková LucieFlídr Adam     0308
9.Peňáz TomášPohl Pavel ml.     0309
10.Fajfrová MichaelaMikeska Martin     13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fajfrová Michaela03Pohl Pavel ml.30
Hyláková Lucie03Mikeska Martin30
Peňáz Tomáš03Flídr Adam30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy