Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Matěj
Peterka Josef
 
 
Gregor Jan
Studený Petr
 
 
     0301
2.Macák MatějGregor Jan     0302
3.Peterka JosefStudený Petr     2303
4.Majzner AlešVomáčková Marie     3113
5.Peterka PetrGregor Jan     0314
6.Macák MatějVomáčková Marie     2315
7.Majzner AlešStudený Petr     1316
8.Peterka PetrVomáčková Marie     3126
9.Majzner AlešGregor Jan     0327
10.Macák MatějStudený Petr     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macák Matěj03Gregor Jan30
Peterka Josef01Studený Petr30
Majzner Aleš12Vomáčková Marie12
Peterka Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 4 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltus Vít
Hylmar Zdeněk
 
 
Šplíchal David
Flídr Adam
 
 
     1301
2.Faltus VítFlídr Adam     0302
3.Cviková VeronikaŠplíchal David     0303
4.Ševčík AlbertMikeska Martin     0304
5.Cviková VeronikaFlídr Adam     0305
6.Faltus VítMikeska Martin     1306
7.Ševčík AlbertŠplíchal David     0307
8.Cviková VeronikaMikeska Martin     0308
9.Hylmar ZdeněkFlídr Adam     0309
10.Faltus VítŠplíchal David     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Faltus Vít03Flídr Adam30
Cviková Veronika03Šplíchal David30
Ševčík Albert02Mikeska Martin30
Hylmar Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:17 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Liebich František
 
 
Fajfrová Michaela
Hyláková Lucie
 
 
     3210
2.Pulc OndřejFajfrová Michaela     1311
3.Liebich DavidHyláková Lucie     3021
4.Liebich FrantišekPeňáz Tomáš     3031
5.Liebich DavidFajfrová Michaela     1332
6.Pulc OndřejPeňáz Tomáš     3042
7.Liebich FrantišekHyláková Lucie     2343
8.Liebich DavidPeňáz Tomáš     3053
9.Liebich FrantišekFajfrová Michaela     2354
10.Pulc OndřejHyláková Lucie     2355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pulc Ondřej12Fajfrová Michaela30
Liebich David21Hyláková Lucie21
Liebich František12Peňáz Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:7 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Natálie
Krupová Soňa
 
 
Hynek Lukáš
Mrkosová Kateřina
 
 
     3010
2.Šedová NatálieLexa Matyáš     2311
3.Kaplan JakubŠkoda Jakub     3021
4.Krupová SoňaTalácko Ben     3031
5.Kaplan JakubLexa Matyáš     3041
6.Šedová NatálieTalácko Ben     0342
7.Krupová SoňaŠkoda Jakub     3052
8.Kaplan JakubTalácko Ben     3062
9.Krupová SoňaLexa Matyáš     3072
10.Šedová NatálieMrkosová Kateřina     3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šedová Natálie12Lexa Matyáš12
Kaplan Jakub30Škoda Jakub02
Krupová Soňa30Talácko Ben12
   Mrkosová Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářová Pavla
Sychrová Hana
 
 
Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
     0301
2.Kazda KryštofDušek Rostislav     0302
3.Kovářová PavlaDušek Jakub     0303
4.Sychrová HanaKurka Michal     1304
5.Kovářová PavlaDušek Rostislav     0305
6.Kazda KryštofKurka Michal     2306
7.Sychrová HanaDušek Jakub     2307
8.Kovářová PavlaKurka Michal     0308
9.Sychrová HanaDušek Rostislav     0309
10.Kazda KryštofDušek Jakub     23010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kazda Kryštof03Dušek Rostislav30
Kovářová Pavla03Dušek Jakub30
Sychrová Hana03Kurka Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZálšíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu v ZálšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Martin II.
Peterka Petr
 
 
Přichystal Adam
Marek Lukáš
 
 
     1301
2.Peterka PetrŠilarová Lucie     0302
3.Lásko Martin II.Přichystal Adam     0303
4.Peterka JosefMarek Lukáš     0304
5.Lásko Martin II.Šilarová Lucie     0305
6.Peterka PetrMarek Lukáš     0306
7.Peterka JosefPřichystal Adam     0307
8.Lásko Martin II.Marek Lukáš     1308
9.Peterka JosefŠilarová Lucie     0309
10.Peterka PetrPřichystal Adam     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Peterka Petr03Šilarová Lucie30
Lásko Martin II.03Přichystal Adam30
Peterka Josef03Marek Lukáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 4 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:20 TJ Sokol Sudslava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltus Vít
Hylmar Zdeněk
 
 
Hyláková Lucie
Fajfrová Michaela
 
 
     0301
2.Faltus VítFajfrová Michaela     1302
3.Cviková VeronikaHyláková Lucie     1303
4.Hylmar ZdeněkPeňáz Tomáš     3013
5.Cviková VeronikaFajfrová Michaela     2314
6.Faltus VítPeňáz Tomáš     3024
7.Hylmar ZdeněkHyláková Lucie     2325
8.Cviková VeronikaPeňáz Tomáš     3035
9.Ševčík AlbertFajfrová Michaela     0336
10.Faltus VítHyláková Lucie     3246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Faltus Vít21Fajfrová Michaela30
Cviková Veronika12Hyláková Lucie21
Hylmar Zdeněk11Peňáz Tomáš03
Ševčík Albert01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:40Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:26 KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Liebich František
 
 
Flídr Adam
Šplíchal David
 
 
     0301
2.Pulc OndřejFlídr Adam     0302
3.Liebich DavidŠplíchal David     0303
4.Liebich FrantišekMikeska Martin     2304
5.Liebich DavidFlídr Adam     0305
6.Pulc OndřejMikeska Martin     0306
7.Liebich FrantišekŠplíchal David     3016
8.Liebich DavidMikeska Martin     3226
9.Liebich FrantišekFlídr Adam     0327
10.Pulc OndřejŠplíchal David     1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pulc Ondřej03Flídr Adam30
Liebich David12Šplíchal David21
Liebich František12Mikeska Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TisováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Jakub
Krupová Soňa
 
 
Dušek Jakub
Dušek Rostislav
 
 
     3210
2.Šedová NatálieKurka Michal     0311
3.Krupová SoňaDušek Jakub     3021
4.Kaplan JakubDušek Rostislav     3031
5.Krupová SoňaKurka Michal     3041
6.Šedová NatálieDušek Rostislav     0342
7.Kaplan JakubDušek Jakub     3052
8.Krupová SoňaDušek Rostislav     2353
9.Kaplan JakubKurka Michal     3063
10.Šedová NatálieDušek Jakub     0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šedová Natálie03Kurka Michal12
Krupová Soňa21Dušek Jakub12
Kaplan Jakub30Dušek Rostislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářová Pavla
Sychrová Hana
 
 
Lexa Matyáš
Talácko Ben
 
 
     2301
2.Sychrová HanaŠkoda Jakub     0302
3.Kovářová PavlaHynek Lukáš     3012
4.Kazda KryštofMrkosová Kateřina     3122
5.Kovářová PavlaŠkoda Jakub     2323
6.Sychrová HanaMrkosová Kateřina     1324
7.Kazda KryštofHynek Lukáš     3234
8.Kovářová PavlaMrkosová Kateřina     3044
9.Kazda KryštofŠkoda Jakub     3254
10.Sychrová HanaHynek Lukáš     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sychrová Hana03Škoda Jakub21
Kovářová Pavla21Hynek Lukáš12
Kazda Kryštof30Mrkosová Kateřina12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy