Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:9 Orel Vysoké Mýto

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynek Lukáš
Mrkosová Kateřina
 
 
Macák Matěj
Peterka Petr
 
 
     1301
2.Škoda JakubMacák Matěj     3011
3.Hynek LukášPeterka Petr     3021
4.Mrkosová KateřinaPeterka Josef     3031
5.Hynek LukášMacák Matěj     3041
6.Škoda JakubPeterka Josef     3051
7.Mrkosová KateřinaPeterka Petr     0352
8.Hynek LukášPeterka Josef     3062
9.Mrkosová KateřinaMacák Matěj     0363
10.Škoda JakubPeterka Petr     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škoda Jakub30Macák Matěj12
Hynek Lukáš30Peterka Petr12
Mrkosová Kateřina12Peterka Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:13 TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Šedová Natálie
 
 
Šplíchal David
Flídr Adam
 
 
     0301
2.Krupová SoňaMikeska Martin     3011
3.Šedová NatálieŠplíchal David     0312
4.Kaplan JakubFlídr Adam     3022
5.Šedová NatálieMikeska Martin     0323
6.Krupová SoňaFlídr Adam     3033
7.Kaplan JakubŠplíchal David     3143
8.Šedová NatálieFlídr Adam     0344
9.Kaplan JakubMikeska Martin     3054
10.Krupová SoňaŠplíchal David     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krupová Soňa30Mikeska Martin12
Šedová Natálie03Šplíchal David12
Kaplan Jakub30Flídr Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Řetová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Jan
Kazda Kryštof
 
 
Peňáz Tomáš
Hyláková Lucie
 
 
WO    3010
2.Hladil JanPeňáz TomášWO    3020
3.Kazda KryštofHyláková LucieWO    3030
4.Kovářová PavlaHájek LeonWO    3040
5.Kazda KryštofPeňáz TomášWO    3050
6.Hladil JanHájek LeonWO    3060
7.Kovářová PavlaHyláková LucieWO    3070
8.Kazda KryštofHájek LeonWO    3080
9.Kovářová PavlaPeňáz TomášWO    3090
10.Hladil JanHyláková LucieWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
Králík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltus Vít
Ševčík Albert
 
 
Studený Petr
Gregor Jan
 
 
     0301
2.Cviková VeronikaStudený Petr     0302
3.Faltus VítGregor Jan     2303
4.Ševčík AlbertVomáčková Marie     0304
5.Faltus VítStudený Petr     3014
6.Cviková VeronikaVomáčková Marie     3124
7.Ševčík AlbertGregor Jan     0325
8.Faltus VítVomáčková Marie     3135
9.Ševčík AlbertStudený Petr     1336
10.Cviková VeronikaGregor Jan     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cviková Veronika12Studený Petr21
Faltus Vít21Gregor Jan30
Ševčík Albert03Vomáčková Marie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:26 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Liebich František
 
 
Najmanová Markéta
Pavlíček Martin
 
 
     1301
2.Pulc OndřejŠilarová Lucie     0302
3.Liebich DavidNajmanová Markéta     0303
4.Liebich FrantišekPavlíček Martin     3113
5.Liebich DavidŠilarová Lucie     0314
6.Pulc OndřejPavlíček Martin     1315
7.Liebich FrantišekNajmanová Markéta     0316
8.Liebich DavidPavlíček Martin     3126
9.Liebich FrantišekŠilarová Lucie     0327
10.Pulc OndřejNajmanová Markéta     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pulc Ondřej03Šilarová Lucie30
Liebich David12Najmanová Markéta30
Liebich František12Pavlíček Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TisováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ZálšíRozhodčí:Peterka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TisováRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:3350:189Sokol Tisová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Kurka Michal
 
 
Peterka Josef
Lásko Martin II.
 
 
636  3010
2.Dušek RostislavPeterka Josef345  3020
3.Dušek JakubLásko Martin II.956  3030
4.Kurka MichalPeterka Petr-11-1275-82331
5.Dušek JakubPeterka Josef253  3041
6.Dušek RostislavPeterka Petr576  3051
7.Kurka MichalLásko Martin II.964  3061
8.Dušek JakubPeterka Petr467  3071
9.Kurka MichalPeterka Josef586  3081
10.Dušek RostislavLásko Martin II.423  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Rostislav30Peterka Josef03
Dušek Jakub30Lásko Martin II.03
Kurka Michal21Peterka Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 16:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:25 KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Kryštof
Kovářová Pavla
 
 
Flídr Adam
Mikeska Martin
 
 
     0301
2.Kovářová PavlaKubíček Filip     3111
3.Kazda KryštofMikeska Martin     0312
4.Flídr AdamWO    0313
5.Kazda KryštofKubíček Filip     3023
6.Kovářová PavlaFlídr Adam     0324
7.Mikeska MartinWO    0325
8.Kazda KryštofFlídr Adam     0326
9.Kubíček FilipWO    0327
10.Kovářová PavlaMikeska Martin     2328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovářová Pavla12Kubíček Filip02
Kazda Kryštof12Mikeska Martin20
   Flídr Adam20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SudslavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 16:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TTC Ústí nad Orlicí "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Šedová Natálie
 
 

 
 
WO    3010
2.Krupová SoňaWO    3020
3.Kaplan JakubWO    3030
4.Šedová NatálieWO    3040
5.Kaplan JakubWO    3050
6.Krupová SoňaWO    3060
7.Šedová NatálieWO    3070
8.Kaplan JakubWO    3080
9.Šedová NatálieWO    3090
10.Krupová SoňaWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:25Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21 TJ Sokol Česká Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liebich David
Liebich František
 
 
Studený Petr
Gregor Jan
 
 
     0301
2.Pulc OndřejStudený Petr     2302
3.Liebich DavidGregor Jan     2303
4.Liebich FrantišekVomáčková Marie     3013
5.Liebich DavidStudený Petr     1314
6.Pulc OndřejVomáčková Marie     3024
7.Liebich FrantišekGregor Jan     0325
8.Liebich DavidVomáčková Marie     3135
9.Liebich FrantišekStudený Petr     3245
10.Pulc OndřejGregor Jan     0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pulc Ondřej12Studený Petr21
Liebich David12Gregor Jan30
Liebich František21Vomáčková Marie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1.tř žactvo Kolo: 9 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽamberkVrchní
rozhodčí:
Králík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:25Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30 TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltus Vít
Cviková Veronika
 
 
Najmanová Markéta
Šilarová Lucie
 
 
     1301
2.Cviková VeronikaŠilarová Lucie     0302
3.Faltus VítNajmanová Markéta     0303
4.Ševčík AlbertPavlíček Martin     0304
5.Faltus VítŠilarová Lucie     1305
6.Cviková VeronikaPavlíček Martin     0306
7.Ševčík AlbertNajmanová Markéta     0307
8.Faltus VítPavlíček Martin     2308
9.Ševčík AlbertŠilarová Lucie     0309
10.Cviková VeronikaNajmanová Markéta     03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cviková Veronika03Šilarová Lucie30
Faltus Vít03Najmanová Markéta30
Ševčík Albert03Pavlíček Martin30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy