Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32674:645TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Polach Miroslav
Dočekal Tomáš
 
 
6-101211 3110
2.Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
-6-3-10  0311
3.Rohlík Jan ml.Malinský Tomáš8111  3021
4.Rubeš MichalNetolický Tomáš-4-6-7  0322
5.Hanousek OndřejDočekal Tomáš-6-7-2  0323
6.Šindelář PavelPolach Miroslav84-8-1163233
7.Rubeš MichalMalinský Tomáš-8-378-72334
8.Hanousek OndřejNetolický Tomáš104-5-4-92335
9.Šindelář PavelDočekal Tomáš7-9-6-7 1336
10.Rohlík Jan ml.Polach Miroslav-66-93-92337
11.Hanousek OndřejMalinský Tomáš798  3047
12.Šindelář PavelNetolický Tomáš-86-9873257
13.Rohlík Jan ml.Dočekal Tomáš784  3067
14.Rubeš MichalPolach Miroslav5-10610 3177
15.Šindelář PavelMalinský Tomáš10-10-10-9 1378
16.Rohlík Jan ml.Netolický Tomáš-10879 3188
17.Rubeš MichalDočekal Tomáš6-1289 3198
18.Hanousek OndřejPolach Miroslav41212  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.31Malinský Tomáš22
Rubeš Michal22Netolický Tomáš22
Hanousek Ondřej22Dočekal Tomáš22
Šindelář Pavel22Polach Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17483:422TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Bureš Jaroslav
Rulík Jiří
 
 
2131  3010
2.Charvát Ondřej
Joska Miloš
 
 
Tajovský Václav
Krejčí Vladimír
 
 
697  3020
3.Charvát OndřejRulík Jiří7-1189 3130
4.Volhejn JanBureš Jaroslav8-10310 3140
5.Joska MilošTajovský Václav-4675 3150
6.Buchal DušanKrejčí Vladimír793  3060
7.Volhejn JanRulík Jiří-5-212683270
8.Joska MilošBureš Jaroslav9-8-76-72371
9.Buchal DušanTajovský Václav-7937 3181
10.Charvát OndřejKrejčí Vladimír9-10118 3191
11.Joska MilošRulík Jiří-2-9-7  0392
12.Buchal DušanBureš Jaroslav-9-7-8  0393
13.Charvát OndřejTajovský Václav7-888 31103
14.Volhejn JanKrejčí Vladimír8    10  
15.Buchal DušanRulík Jiří         
16.Charvát OndřejBureš Jaroslav         
17.Volhejn JanTajovský Václav         
18.Joska MilošKrejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Ondřej30Rulík Jiří12
Volhejn Jan20Bureš Jaroslav21
Joska Miloš12Tajovský Václav03
Buchal Dušan21Krejčí Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37658:667KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Dočekal Tomáš
Polach Miroslav
 
 
-1029-4-62301
2.Charvát Ondřej
Joska Miloš
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
98-5-9-52302
3.Charvát OndřejMalinský Tomáš-3944 3112
4.Volhejn JanNetolický Tomáš-83-9973222
5.Joska MilošDočekal Tomáš9-3-41-82323
6.Buchal DušanPolach Miroslav1097  3033
7.Volhejn JanMalinský Tomáš98-11-1093243
8.Joska MilošNetolický Tomáš-49-7-6 1344
9.Buchal DušanDočekal Tomáš-78-9-972345
10.Charvát OndřejPolach Miroslav879  3055
11.Joska MilošMalinský Tomáš-9-3-5  0356
12.Buchal DušanNetolický Tomáš-10-6-4  0357
13.Charvát OndřejDočekal Tomáš3811  3067
14.Volhejn JanPolach Miroslav1166  3077
15.Buchal DušanMalinský Tomáš-5-8-6  0378
16.Charvát OndřejNetolický Tomáš-58-8883288
17.Volhejn JanDočekal Tomáš-81-9-8 1389
18.Joska MilošPolach Miroslav-10-946-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charvát Ondřej40Malinský Tomáš22
Volhejn Jan31Netolický Tomáš22
Joska Miloš04Dočekal Tomáš31
Buchal Dušan13Polach Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:148TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Steklý Tibor
Krejčí Vladimír
 
 
576  3010
2.Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Hanousek OndřejKrejčí Vladimír6108  3030
4.Šindelář PavelSteklý Tibor5810  3040
5.Rohlík Jan ml.Joska Vojtěch987  3050
6.Rubeš MichalWO    3060
7.Šindelář PavelKrejčí Vladimír648  3070
8.Rohlík Jan ml.Steklý Tibor496  3080
9.Rubeš MichalJoska Vojtěch877  3090
10.Hanousek OndřejWO    30100
11.Rohlík Jan ml.Krejčí Vladimír         
12.Rubeš MichalSteklý Tibor         
13.Hanousek OndřejJoska Vojtěch         
14.Šindelář Pavel         
15.Rubeš MichalKrejčí Vladimír         
16.Hanousek OndřejSteklý Tibor         
17.Šindelář PavelJoska Vojtěch         
18.Rohlík Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanousek Ondřej10Krejčí Vladimír02
Šindelář Pavel20Steklý Tibor02
Rohlík Jan ml.20Joska Vojtěch02
Rubeš Michal10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
Slavík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22535:500KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jan
Stránský Matěj
 
 
Procházka Jiří
Doležal Jan
 
 
7-986 3110
2.Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
Slavíček Martin
Hodas David
 
 
-82-79123220
3.Stránský MatějHodas David-7898 3130
4.Šťastný DanielProcházka Jiří8-598 3140
5.Kršiak TomášDoležal Jan-6-7-8  0341
6.Dostál JanSlavíček Martin898  3051
7.Šťastný DanielHodas David8-9-9-10 1352
8.Kršiak TomášProcházka Jiří3-5-4-8 1353
9.Dostál JanDoležal Jan97-9-953263
10.Stránský MatějSlavíček Martin-7637 3173
11.Kršiak TomášHodas David-16-8-5  0374
12.Dostál JanProcházka Jiří899  3084
13.Stránský MatějDoležal Jan5910  3094
14.Šťastný DanielSlavíček Martin-9-81311932104
15.Dostál JanHodas David         
16.Stránský MatějProcházka Jiří         
17.Šťastný DanielDoležal Jan         
18.Kršiak TomášSlavíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Matěj30Hodas David21
Šťastný Daniel21Procházka Jiří12
Kršiak Tomáš03Doležal Jan12
Dostál Jan30Slavíček Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21539:476TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Řezníček David
 
 
Bezdíček Lukáš
Štantejský Ondřej
 
 
9-67-893210
2.Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Bohumil
 
 
-69117 3120
3.Rybenský DušanŠtantejský Ondřej252  3030
4.Řezníček DavidNetolický Lukáš7-8-9773240
5.Dalecký PetrBezdíček Lukáš-69-6963250
6.Kosek PetrBezdíček Bohumil857  3060
7.Řezníček DavidŠtantejský Ondřej-9-79-9 1361
8.Dalecký PetrNetolický Lukáš859  3071
9.Kosek PetrBezdíček Lukáš-8-6-9  0372
10.Rybenský DušanBezdíček Bohumil47-8-9163282
11.Dalecký PetrŠtantejský Ondřej48-99 3192
12.Kosek PetrNetolický Lukáš-10-876-82393
13.Rybenský DušanBezdíček Lukáš9-7-119632103
14.Řezníček DavidBezdíček Bohumil711-8  21  
15.Kosek PetrŠtantejský Ondřej         
16.Rybenský DušanNetolický Lukáš         
17.Řezníček DavidBezdíček Lukáš         
18.Dalecký PetrBezdíček Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybenský Dušan30Štantejský Ondřej12
Řezníček David11Netolický Lukáš12
Dalecký Petr30Bezdíček Lukáš12
Kosek Petr12Bezdíček Bohumil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl AVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 TJ Jiskra Litomyšl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šesták Radek
Valdhans Rudolf
 
 
Bezdíček Martin
Štrof Jaroslav
 
 
     1301
2.Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
     1302
3.Křepelka TomášBezdíček Martin     1303
4.Valdhans RudolfLangr Lukáš     3113
5.Flodr Tomᚊtrof Jaroslav     3223
6.Šesták RadekLorenc Milan     3033
7.Valdhans RudolfBezdíček Martin     0334
8.Flodr TomášLangr Lukáš     0335
9.Šesták RadekŠtrof Jaroslav     3045
10.Křepelka TomášLorenc Milan     3055
11.Flodr TomášBezdíček Martin     0356
12.Šesták RadekLangr Lukáš     3166
13.Křepelka Tomᚊtrof Jaroslav     3076
14.Valdhans RudolfLorenc Milan     3286
15.Šesták RadekBezdíček Martin     0387
16.Křepelka TomášLangr Lukáš     3097
17.Valdhans RudolfŠtrof Jaroslav     1398
18.Flodr TomášLorenc Milan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepelka Tomáš31Bezdíček Martin40
Valdhans Rudolf22Langr Lukáš13
Flodr Tomáš22Štrof Jaroslav13
Šesták Radek31Lorenc Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Geldner
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Rybka
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Plíva
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34 TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kantorek Jiří
Janák Martin
 
 
WO    0301
2.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
     3011
3.Mikulecký JanJanák Martin4-1-12-6 1312
4.Hýbl TomášČopián Štefan-5-912-10 1313
5.Kantorek JiříWO    0314
6.Patka VáclavSvojanovský Radim6-4911 3124
7.Hýbl TomášJanák Martin-6-787-42325
8.Čopián ŠtefanWO    0326
9.Patka VáclavKantorek Jiří798  3036
10.Mikulecký JanSvojanovský Radim8-109-943246
11.Janák MartinWO    0347
12.Patka VáclavČopián Štefan-3-3-9  0348
13.Mikulecký JanKantorek Jiří-66-4-2 1349
14.Hýbl TomášSvojanovský Radim-10977 3159
15.Patka VáclavJanák Martin-65-7-7 13510
16.Mikulecký JanČopián Štefan         
17.Hýbl TomášKantorek Jiří         
18.Svojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikulecký Jan12Janák Martin30
Hýbl Tomáš12Čopián Štefan20
Patka Václav22Kantorek Jiří11
   Svojanovský Radim03
WO04WO40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS