Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18 TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Štantejský Ondřej
Bezdíček Lukáš
 
 
     3010
2.Kantorek Jiří
Janák Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Svojanovský RadimBezdíček Lukáš     3230
4.Čopián ŠtefanŠtantejský Ondřej     3140
5.Kantorek JiříNetolický Lukáš     3250
6.Janák MartinWO    3060
7.Čopián ŠtefanBezdíček Lukáš     1361
8.Kantorek JiříŠtantejský Ondřej     2362
9.Janák MartinNetolický Lukáš     3172
10.Svojanovský RadimWO    3082
11.Kantorek JiříBezdíček Lukáš     3192
12.Janák MartinŠtantejský Ondřej     1393
13.Svojanovský RadimNetolický Lukáš     32103
14.Čopián Štefan         
15.Janák MartinBezdíček Lukáš         
16.Svojanovský RadimŠtantejský Ondřej         
17.Čopián ŠtefanNetolický Lukáš         
18.Kantorek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svojanovský Radim20Bezdíček Lukáš12
Čopián Štefan11Štantejský Ondřej21
Kantorek Jiří21Netolický Lukáš03
Janák Martin11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Gregor Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko ARozhodčí:Geldner
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Horský
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38558:614TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký Jan
Plíva Roman
 
 
Řezníček David
Kosek Petr
 
 
8-7-45-52301
2.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Dalecký Petr
Rybenský Dušan
 
 
78-6-773211
3.Mikulecký JanDalecký Petr-7-1012-2 1312
4.Hýbl TomášŘezníček David610-5-1453222
5.Plíva RomanRybenský Dušan-7-9-4  0323
6.Patka VáclavKosek Petr-65-9863233
7.Hýbl TomášDalecký Petr868  3043
8.Plíva RomanŘezníček David-6-5-7  0344
9.Patka VáclavRybenský Dušan-5444 3154
10.Mikulecký JanKosek Petr2-1094 3164
11.Plíva RomanDalecký Petr-7-3-3  0365
12.Patka VáclavŘezníček David9-7-64-72366
13.Mikulecký JanRybenský Dušan8-4-79-72367
14.Hýbl TomášKosek Petr-1-93-4 1368
15.Patka VáclavDalecký Petr-68-69-122369
16.Mikulecký JanŘezníček David-8-6-8  03610
17.Hýbl TomášRybenský Dušan         
18.Plíva RomanKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulecký Jan13Dalecký Petr31
Hýbl Tomáš21Řezníček David31
Plíva Roman03Rybenský Dušan21
Patka Václav22Kosek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34 KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Slavík Miroslav
Šťastný Daniel
 
 
     3010
2.Sedláčková Tereza
Komárek Adam
 
 
Dostál Jan
Stránský Matěj
 
 
     1311
3.Rohlík Jan ml.Dostál Jan     3221
4.Sedláčková TerezaStránský Matěj     2322
5.Komárek AdamŠťastný Daniel     2323
6.Šindelář PavelSlavík Miroslav     3133
7.Sedláčková TerezaDostál Jan     2334
8.Komárek AdamStránský Matěj     1335
9.Šindelář PavelŠťastný Daniel     3045
10.Rohlík Jan ml.Slavík Miroslav     3055
11.Komárek AdamDostál Jan     0356
12.Šindelář PavelStránský Matěj     3166
13.Rohlík Jan ml.Šťastný Daniel     3076
14.Sedláčková TerezaSlavík Miroslav     0377
15.Šindelář PavelDostál Jan     2378
16.Rohlík Jan ml.Stránský Matěj     0379
17.Sedláčková TerezaŠťastný Daniel     13710
18.Komárek AdamSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.31Dostál Jan31
Sedláčková Tereza04Stránský Matěj31
Komárek Adam03Šťastný Daniel22
Šindelář Pavel31Slavík Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33634:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Hodas David
Doležal Jan
 
 
89-910 3110
2.Charvát Ondřej
Joska Miloš
 
 
Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
896  3020
3.Charvát OndřejHodas David61110  3030
4.Volhejn JanDoležal Jan9-510-8-82331
5.Joska MilošSlavíček Martin-5-3-9  0332
6.Buchal DušanBezdíčková Lenka348  3042
7.Volhejn JanHodas David-6-8108-62343
8.Joska MilošDoležal Jan7-8-3-9 1344
9.Buchal DušanSlavíček Martin989  3054
10.Charvát OndřejBezdíčková Lenka897  3064
11.Joska MilošHodas David-10-7-6  0365
12.Buchal DušanDoležal Jan-9-7-8  0366
13.Charvát OndřejSlavíček Martin-8-85383276
14.Volhejn JanBezdíčková Lenka58-105 3186
15.Buchal DušanHodas David-6-88-6 1387
16.Charvát OndřejDoležal Jan-7-89-7 1388
17.Volhejn JanSlavíček Martin14-9-3-7 1389
18.Joska MilošBezdíčková Lenka-895-993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Ondřej31Hodas David31
Volhejn Jan13Doležal Jan40
Joska Miloš13Slavíček Martin22
Buchal Dušan22Bezdíčková Lenka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl AVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
Dočekal Tomáš
Michek Jakub
 
 
     3010
2.Šesták Radek
Valdhans Rudolf
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
     3120
3.Křepelka TomášMalinský Tomáš     1321
4.Valdhans RudolfNetolický Tomáš     1322
5.Flodr TomášDočekal Tomáš     1323
6.Šesták RadekMichek Jakub     3133
7.Valdhans RudolfMalinský Tomáš     0334
8.Flodr TomášNetolický Tomáš     2335
9.Šesták RadekDočekal Tomáš     3245
10.Křepelka TomášMichek Jakub     3055
11.Flodr TomášMalinský Tomáš     2356
12.Šesták RadekNetolický Tomáš     3266
13.Křepelka TomášDočekal Tomáš     3076
14.Valdhans RudolfMichek Jakub     3086
15.Šesták RadekMalinský Tomáš     1387
16.Křepelka TomášNetolický Tomáš     0388
17.Valdhans RudolfDočekal Tomáš     0389
18.Flodr TomášMichek Jakub     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křepelka Tomáš22Malinský Tomáš40
Valdhans Rudolf13Netolický Tomáš31
Flodr Tomáš13Dočekal Tomáš22
Šesták Radek31Michek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13 TJ Sokol Borová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Bezdíček Martin
 
 
Bureš Jaroslav
Stehlík Vojtěch
 
 
     3010
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
     3120
3.Lorenc MilanBureš Jaroslav     2321
4.Langr LukášRulík Jiří     1322
5.Štieber BřetislavStehlík Vojtěch     3032
6.Bezdíček MartinStehlík Milan     3042
7.Langr LukášBureš Jaroslav     3152
8.Štieber BřetislavRulík Jiří     3162
9.Bezdíček MartinStehlík Vojtěch     3072
10.Lorenc MilanStehlík Milan     0373
11.Štieber BřetislavBureš Jaroslav     3083
12.Bezdíček MartinRulík Jiří     3193
13.Štrof JaroslavStehlík Vojtěch     30103
14.Langr LukášStehlík Milan         
15.Bezdíček MartinBureš Jaroslav         
16.Štrof JaroslavRulík Jiří         
17.Langr LukášStehlík Vojtěch         
18.Štieber BřetislavStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lorenc Milan02Bureš Jaroslav12
Langr Lukáš11Rulík Jiří12
Štieber Břetislav30Stehlík Vojtěch03
Bezdíček Martin30Stehlík Milan11
Štrof Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36665:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Řezníček David
Kosek Petr
 
 
6-10-12-6 1301
2.Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
6-695 3111
3.Svojanovský RadimDalecký Petr-8-9-2  0312
4.Čopián ŠtefanŘezníček David75-10-773222
5.Kantorek JiříRybenský Dušan-74-76-62323
6.Janák MartinKosek Petr119-4-763233
7.Čopián ŠtefanDalecký Petr68-96 3143
8.Kantorek JiříŘezníček David865  3053
9.Janák MartinRybenský Dušan-7-8-10  0354
10.Svojanovský RadimKosek Petr-38-47-62355
11.Kantorek JiříDalecký Petr83-5-993265
12.Janák MartinŘezníček David-9-8-10  0366
13.Svojanovský RadimRybenský Dušan-6109-6-92367
14.Čopián ŠtefanKosek Petr9-743 3177
15.Janák MartinDalecký Petr-4-968-52378
16.Svojanovský RadimŘezníček David-78-2-10 1379
17.Čopián ŠtefanRybenský Dušan693  3089
18.Kantorek JiříKosek Petr6105  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svojanovský Radim04Dalecký Petr22
Čopián Štefan40Řezníček David22
Kantorek Jiří31Rybenský Dušan31
Janák Martin13Kosek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:Geldner
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Malina
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:30651:526nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Mikulecký Jan
Plíva Roman
 
 
Bezdíček Lukáš
Štantejský Ondřej
 
 
8-910-12-72311
3.Plíva RomanŠtantejský Ondřej-6-39-8 1312
4.Patka VáclavBezdíček Lukáš-98-79-52313
5.Hýbl TomášNetolický Lukáš8-68-3-82314
6.Mikulecký JanWO    3024
7.Patka VáclavŠtantejský Ondřej1266  3034
8.Hýbl TomášBezdíček Lukáš-10-3-4  0335
9.Mikulecký JanNetolický Lukáš76-7-11-32336
10.Plíva RomanWO    3046
11.Hýbl Tomᚊtantejský Ondřej6-776 3156
12.Mikulecký JanBezdíček Lukáš887  3066
13.Plíva RomanNetolický Lukáš-6-4-4  0367
14.Patka VáclavWO    3077
15.Mikulecký JanŠtantejský Ondřej7-104-10103287
16.Plíva RomanBezdíček Lukáš-6-778-102388
17.Patka VáclavNetolický Lukáš8-84-5-82389
18.Hýbl TomášWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plíva Roman03Štantejský Ondřej13
Patka Václav12Bezdíček Lukáš31
Hýbl Tomáš12Netolický Lukáš40
Mikulecký Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Hodas David
Doležal Jan
 
 
     3210
2.Komárek Adam
Sedláčková Tereza
 
 
Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
     3020
3.Rohlík Jan ml.Hodas David     3130
4.Sedláčková TerezaDoležal Jan     0331
5.Komárek AdamSlavíček Martin     0332
6.Šindelář PavelBezdíčková Lenka     3242
7.Sedláčková TerezaHodas David     1343
8.Komárek AdamDoležal Jan     0344
9.Šindelář PavelSlavíček Martin     3154
10.Rohlík Jan ml.Bezdíčková Lenka     1355
11.Komárek AdamHodas David     1356
12.Šindelář PavelDoležal Jan     0357
13.Rohlík Jan ml.Slavíček Martin     2358
14.Sedláčková TerezaBezdíčková Lenka     3168
15.Šindelář PavelHodas David     0369
16.Rohlík Jan ml.Doležal Jan     3079
17.Sedláčková TerezaSlavíček Martin     3189
18.Komárek AdamBezdíčková Lenka     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.22Hodas David31
Sedláčková Tereza22Doležal Jan31
Komárek Adam04Slavíček Martin22
Šindelář Pavel22Bezdíčková Lenka22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34560:589KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
Slavík Miroslav
Šťastný Daniel
 
 
872  3010
2.Joska Miloš
Charvát Ondřej
 
 
Stránský Matěj
Dostál Jan
 
 
-8-9-7  0311
3.Buchal DušanDostál Jan-87-10483221
4.Joska MilošStránský Matěj-910-2-2 1322
5.Volhejn JanŠťastný Daniel727  3032
6.Charvát OndřejSlavík Miroslav798  3042
7.Joska MilošDostál Jan-7-68-4 1343
8.Volhejn JanStránský Matěj-5-48-4 1344
9.Charvát OndřejŠťastný Daniel78-14-853254
10.Buchal DušanSlavík Miroslav978  3064
11.Volhejn JanDostál Jan-9-3-10  0365
12.Charvát OndřejStránský Matěj893  3075
13.Buchal DušanŠťastný Daniel55-1-11-82376
14.Joska MilošSlavík Miroslav-5-4-6  0377
15.Charvát OndřejDostál Jan10-8-7-9 1378
16.Buchal DušanStránský Matěj-12-9-8  0379
17.Joska MilošŠťastný Daniel7-7-510-923710
18.Volhejn JanSlavík Miroslav3-5-9  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buchal Dušan22Dostál Jan31
Joska Miloš04Stránský Matěj31
Volhejn Jan12Šťastný Daniel22
Charvát Ondřej31Slavík Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl AVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21 TJ Jiskra Litomyšl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Tomáš
Křepelka Tomáš
 
 
Bureš Jaroslav
Stehlík Vojtěch
 
 
     1301
2.Šesták Radek
Valdhans Rudolf
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
     3211
3.Křepelka TomášBureš Jaroslav     2312
4.Valdhans RudolfRulík Jiří     0313
5.Flodr TomášStehlík Vojtěch     3023
6.Šesták RadekStehlík Milan     3033
7.Valdhans RudolfBureš Jaroslav     3143
8.Flodr TomášRulík Jiří     2344
9.Šesták RadekStehlík Vojtěch     3054
10.Křepelka TomášStehlík Milan     3164
11.Flodr TomášBureš Jaroslav     1365
12.Šesták RadekRulík Jiří     3075
13.Křepelka TomášStehlík Vojtěch     3085
14.Valdhans RudolfStehlík Milan     3295
15.Šesták RadekBureš Jaroslav     30105
16.Křepelka TomášRulík Jiří         
17.Valdhans RudolfStehlík Vojtěch         
18.Flodr TomášStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepelka Tomáš21Bureš Jaroslav22
Valdhans Rudolf21Rulík Jiří21
Flodr Tomáš12Stehlík Vojtěch03
Šesták Radek40Stehlík Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21 TJ Sokol Borová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štieber Břetislav
Bezdíček Martin
 
 
Dočekal Tomáš
Michek Jakub
 
 
     3010
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
     0311
3.Langr LukášMalinský Tomáš     0312
4.Štrof JaroslavNetolický Tomáš     0313
5.Štieber BřetislavDočekal Tomáš     3023
6.Bezdíček MartinMichek Jakub     3033
7.Štrof JaroslavMalinský Tomáš     1334
8.Štieber BřetislavNetolický Tomáš     3044
9.Bezdíček MartinDočekal Tomáš     3054
10.Langr LukášMichek Jakub     3264
11.Štieber BřetislavMalinský Tomáš     2365
12.Bezdíček MartinNetolický Tomáš     3075
13.Langr LukášDočekal Tomáš     3285
14.Štrof JaroslavMichek Jakub     3195
15.Bezdíček MartinMalinský Tomáš     31105
16.Langr LukášNetolický Tomáš         
17.Štrof JaroslavDočekal Tomáš         
18.Štieber BřetislavMichek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš21Malinský Tomáš31
Štrof Jaroslav12Netolický Tomáš12
Štieber Břetislav21Dočekal Tomáš03
Bezdíček Martin40Michek Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS