Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11433:342KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
696  3010
2.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
8-989 3120
3.Malinský TomášStehlík Milan6-236 3130
4.Netolický JanBureš Jaroslav8-2-77-62331
5.Dočekal TomášRulík Jiří518  3041
6.Netolický TomášKrejčí Vladimír88-96 3151
7.Netolický JanStehlík Milan-867-853261
8.Dočekal TomášBureš Jaroslav9-994 3171
9.Netolický TomášRulík Jiří237  3081
10.Malinský TomášKrejčí Vladimír13105  3091
11.Dočekal TomášStehlík Milan8-79-61232101
12.Netolický TomášBureš Jaroslav9810  30  
13.Malinský TomášRulík Jiří         
14.Netolický JanKrejčí Vladimír         
15.Netolický TomášStehlík Milan         
16.Malinský TomášBureš Jaroslav         
17.Netolický JanRulík Jiří         
18.Dočekal TomášKrejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš20Stehlík Milan03
Netolický Jan11Bureš Jaroslav11
Dočekal Tomáš30Rulík Jiří02
Netolický Tomáš20Krejčí Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35485:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Charvát Ondřej
Joska Miloš
 
 
858  3010
2.
 
 
Buchal Dušan
Volhejn Jan
 
 
WO    0311
3.Šindelář PavelCharvát Ondřej-10-95883221
4.Jirka LukášVolhejn Jan-6-4-7  0322
5.Buchal DušanWO    0323
6.Rohlík Jan ml.Joska Miloš6144  3033
7.Jirka LukášCharvát Ondřej-29-76-32334
8.Volhejn JanWO    0335
9.Rohlík Jan ml.Buchal Dušan487  3045
10.Šindelář PavelJoska Miloš867  3055
11.Charvát OndřejWO    0356
12.Rohlík Jan ml.Volhejn Jan3-1063 3166
13.Šindelář PavelBuchal Dušan8-771 3176
14.Jirka LukášJoska Miloš7-88-883286
15.Rohlík Jan ml.Charvát Ondřej-5-39-5 1387
16.Šindelář PavelVolhejn Jan66-4-1043297
17.Jirka LukášBuchal Dušan-64-25-122398
18.Joska MilošWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šindelář Pavel40Charvát Ondřej21
Jirka Lukáš13Volhejn Jan12
Rohlík Jan ml.31Buchal Dušan12
   Joska Miloš03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34625:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Stránský Matěj
 
 
Bezdíček Bohumil
Netolický Lukáš
 
 
8-5-8-6 1301
2.Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Bezdíček Lukáš
Štantejský Ondřej
 
 
-78-9-9 1302
3.Šťastný DanielBezdíček Lukáš10-128-653212
4.Kršiak TomášNetolický Lukáš-74-69-62313
5.Příhoda Tomᚊtantejský Ondřej-67-6-5 1314
6.Stránský MatějBezdíček Bohumil7-7-9593224
7.Kršiak TomášBezdíček Lukáš795  3034
8.Příhoda TomášNetolický Lukáš-2-2-6  0335
9.Stránský MatějŠtantejský Ondřej-10-6-10  0336
10.Šťastný DanielBezdíček Bohumil6-895 3146
11.Příhoda TomášBezdíček Lukáš885  3056
12.Stránský MatějNetolický Lukáš5-85-7-72357
13.Šťastný DanielŠtantejský Ondřej55-74 3167
14.Kršiak TomášBezdíček Bohumil-7868 3177
15.Stránský MatějBezdíček Lukáš10105  3087
16.Šťastný DanielNetolický Lukáš-7-5-8  0388
17.Kršiak Tomᚊtantejský Ondřej8-9-7-7 1389
18.Příhoda TomášBezdíček Bohumil878  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šťastný Daniel31Bezdíček Lukáš04
Kršiak Tomáš22Netolický Lukáš40
Příhoda Tomáš22Štantejský Ondřej31
Stránský Matěj22Bezdíček Bohumil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9431:344TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Kosek Petr
Řezníček David
 
 
10105  3010
2.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Dalecký Petr
Polanský Jiří
 
 
1187  3020
3.Slavíček MartinDalecký Petr118-6-4-72321
4.Procházka JiříŘezníček David699  3031
5.Doležal JanKosek Petr498  3041
6.Hodas DavidPolanský Jiří448  3051
7.Procházka JiříDalecký Petr4-1086 3161
8.Doležal JanŘezníček David6-887 3171
9.Hodas DavidKosek Petr109-98 3181
10.Slavíček MartinPolanský Jiří-7158-733291
11.Doležal JanDalecký Petr-78310 31101
12.Hodas DavidŘezníček David         
13.Slavíček MartinKosek Petr         
14.Procházka JiříPolanský Jiří         
15.Hodas DavidDalecký Petr         
16.Slavíček MartinŘezníček David         
17.Procházka JiříKosek Petr         
18.Doležal JanPolanský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavíček Martin11Dalecký Petr12
Procházka Jiří20Řezníček David02
Doležal Jan30Kosek Petr02
Hodas David20Polanský Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:55Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37595:635TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Stránský Matěj
 
 
Dalecký Petr
Řezníček David
 
 
-8-6-8  0301
2.Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Kosek Petr
Polanský Jiří
 
 
-78-5-8 1302
3.Šťastný DanielDalecký Petr-10-7-9  0303
4.Kršiak TomášŘezníček David-106-6-7 1304
5.Příhoda TomášKosek Petr9-784 3114
6.Stránský MatějPolanský Jiří967  3024
7.Kršiak TomášDalecký PetrWO    0325
8.Příhoda TomášŘezníček David-4797 3135
9.Stránský MatějKosek Petr898  3045
10.Šťastný DanielPolanský Jiří-6-8-10  0346
11.Příhoda TomášDalecký Petr-88-96-52347
12.Stránský MatějŘezníček David7-85-7-72348
13.Šťastný DanielKosek Petr-755-863258
14.Kršiak TomášPolanský Jiří810-59 3168
15.Stránský MatějDalecký Petr8310  3078
16.Šťastný DanielŘezníček David-37-10773288
17.Kršiak TomášKosek Petr7-8-9-8 1389
18.Příhoda TomášPolanský Jiří-10-5-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šťastný Daniel22Dalecký Petr21
Kršiak Tomáš12Řezníček David22
Příhoda Tomáš22Kosek Petr13
Stránský Matěj31Polanský Jiří22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:25Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18545:463TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Bohumil
 
 
-8-89-10 1301
2.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Štantejský Ondřej
Bezdíček Lukáš
 
 
-9955 3111
3.Slavíček MartinŠtantejský Ondřej811-7-3-62312
4.Procházka JiříNetolický Lukáš-5-128-8 1313
5.Doležal JanBezdíček Lukáš46-43 3123
6.Hodas DavidBezdíček Bohumil9-7123 3133
7.Procházka JiříŠtantejský Ondřej6-7-79-72334
8.Doležal JanNetolický Lukáš88-11-793244
9.Hodas DavidBezdíček Lukáš8-1173 3154
10.Slavíček MartinBezdíček Bohumil1455  3064
11.Doležal JanŠtantejský Ondřej844  3074
12.Hodas DavidNetolický Lukáš10510  3084
13.Slavíček MartinBezdíček Lukáš886  3094
14.Procházka JiříBezdíček Bohumil668  30104
15.Hodas DavidŠtantejský Ondřej         
16.Slavíček MartinNetolický Lukáš         
17.Procházka JiříBezdíček Lukáš         
18.Doležal JanBezdíček Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin21Štantejský Ondřej21
Procházka Jiří12Netolický Lukáš12
Doležal Jan30Bezdíček Lukáš03
Hodas David30Bezdíček Bohumil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29579:547TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
Flodr Tomáš
Křepelka Tomáš
 
 
8-9610 3110
2.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Šesták Radek
Dostál Jiří
 
 
-10-97-7 1311
3.Čopián ŠtefanŠesták Radek35-106 3121
4.Janák MartinKřepelka Tomáš-6769 3131
5.Kantorek JiříDostál Jiří8-545 3141
6.Svojanovský RadimFlodr Tomáš10-9-411-52342
7.Janák MartinŠesták Radek-7-7-8  0343
8.Kantorek JiříKřepelka Tomáš8-692 3153
9.Svojanovská JanaDostál Jiří-7-2-7  0354
10.Čopián ŠtefanFlodr Tomáš676  3064
11.Kantorek JiříŠesták Radek6-10-9783274
12.Svojanovská JanaKřepelka Tomáš-3-8-6  0375
13.Čopián ŠtefanDostál Jiří-9-8-5  0376
14.Janák MartinFlodr Tomáš79-52 3186
15.Svojanovská JanaŠesták Radek-6-13-12  0387
16.Čopián ŠtefanKřepelka Tomáš292  3097
17.Janák MartinDostál Jiří869  30107
18.Kantorek JiříFlodr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čopián Štefan31Šesták Radek22
Janák Martin31Křepelka Tomáš13
Kantorek Jiří30Dostál Jiří22
Svojanovský Radim01Flodr Tomáš12
Svojanovská Jana03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Bako Adam
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
     3110
2.Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
Vrba Jan
Bezdíček Martin
 
 
     1311
3.Wávra PavelVrba Jan     0312
4.Bako AdamBezdíček Martin     1313
5.Patka VáclavLangr Lukáš     2314
6.Mikulecký JanLorenc Milan     3024
7.Bako AdamVrba Jan     3234
8.Patka VáclavBezdíček Martin     1335
9.Mikulecký JanLangr Lukáš     1336
10.Wávra PavelŠtrof Jaroslav     3246
11.Patka VáclavVrba Jan     1347
12.Mikulecký JanBezdíček Martin     3257
13.Wávra PavelLangr Lukáš     3267
14.Bako AdamŠtrof Jaroslav     3277
15.Mikulecký JanVrba Jan     1378
16.Wávra PavelBezdíček Martin     1379
17.Bako AdamLangr Lukáš     3189
18.Patka VáclavŠtrof Jaroslav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wávra Pavel22Vrba Jan31
Bako Adam31Bezdíček Martin31
Patka Václav13Langr Lukáš22
Mikulecký Jan22Lorenc Milan01
   Štrof Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:29 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Bako Adam
 
 
Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
     3110
2.Mikulecký Jan
Wávra Pavel
 
 
Šesták Radek
Dostál Jiří
 
 
     3220
3.Wávra PavelŠesták Radek     3130
4.Bako AdamDostál Jiří     2331
5.Patka VáclavKřepelka Tomáš     0332
6.Mikulecký JanFlodr Tomáš     3042
7.Bako AdamŠesták Radek     3152
8.Patka VáclavDostál Jiří     3162
9.Mikulecký JanKřepelka Tomáš     0363
10.Wávra PavelFlodr Tomáš     3273
11.Patka VáclavŠesták Radek     0374
12.Mikulecký JanDostál Jiří     3084
13.Wávra PavelKřepelka Tomáš     0385
14.Bako AdamFlodr Tomáš     3195
15.Mikulecký JanŠesták Radek     1396
16.Wávra PavelDostál Jiří     32106
17.Bako AdamKřepelka Tomáš         
18.Patka VáclavFlodr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wávra Pavel31Šesták Radek22
Bako Adam21Dostál Jiří13
Patka Václav12Křepelka Tomáš30
Mikulecký Jan22Flodr Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38652:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Krupa Michal
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
5-877 3110
2.Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
Bezdíček Martin
Vrba Jan
 
 
-5-8-7  0311
3.Hortlík TomášVrba Jan-1-7-8  0312
4.Janák MartinBezdíček Martin108-7-8-72313
5.Kantorek JiříLangr Lukáš-6-9-6  0314
6.Čopián ŠtefanŠtrof Jaroslav-10253 3124
7.Janák MartinVrba Jan-7-8-7  0325
8.Kantorek JiříBezdíček Martin4-7-5693235
9.Čopián ŠtefanLangr Lukáš7-910-1053245
10.Hortlík Tomᚊtrof Jaroslav92-88 3155
11.Kantorek JiříVrba Jan9-69-383265
12.Čopián ŠtefanBezdíček Martin-93-8-9 1366
13.Hortlík TomášLangr Lukáš-7-7-8  0367
14.Janák MartinLorenc Milan724  3077
15.Čopián ŠtefanVrba Jan4-7-10-7 1378
16.Hortlík TomášBezdíček Martin8-8-69113288
17.Janák MartinLangr Lukáš-9-1069-92389
18.Kantorek JiříLorenc Milan1413  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hortlík Tomáš22Vrba Jan31
Janák Martin13Bezdíček Martin22
Kantorek Jiří31Langr Lukáš31
Čopián Štefan22Štrof Jaroslav02
   Lorenc Milan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS