Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28606:576KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Kantorek Jiří
Janák Martin
 
 
-2933 3110
2.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
-144109 3120
3.Malinský TomášČopián Štefan-9-7-9  0321
4.Netolický JanJanák Martin14-8-11-9 1322
5.Dočekal TomášKantorek Jiří-66611 3132
6.Netolický TomášSvojanovský Radim6-6-8973242
7.Netolický JanČopián Štefan-7-6-6  0343
8.Dočekal TomášJanák Martin5-4-910-132344
9.Netolický TomášKantorek Jiří98-83 3154
10.Malinský TomášSvojanovský Radim64-35 3164
11.Dočekal TomášČopián Štefan109-4-8-62365
12.Netolický TomášJanák Martin73-104 3175
13.Malinský TomášKantorek Jiří10610  3085
14.Netolický JanSvojanovský Radim549  3095
15.Netolický TomášČopián Štefan-4-99-5 1396
16.Malinský TomášJanák Martin-249-41032106
17.Netolický JanKantorek Jiří         
18.Dočekal TomášSvojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš31Čopián Štefan40
Netolický Jan12Janák Martin22
Dočekal Tomáš12Kantorek Jiří03
Netolický Tomáš31Svojanovský Radim03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32336:429TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Patka Václav
Bako Adam
 
 
-8-9-6  0301
2.Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
Mikulecký Jan
Hýbl Tomáš
 
 
-6-66-6 1302
3.Bureš JaroslavBako Adam-98-9-8 1303
4.Rulík JiříPatka Václav-975-283213
5.Krejčí VladimírMikulecký Jan12-5-8-5 1314
6.Stehlík MilanHýbl Tomáš-6-1310-9 1315
7.Rulík JiříBako Adam-9-8-9  0316
8.Krejčí VladimírPatka Václav-9-7-9  0317
9.Stehlík MilanMikulecký Jan9-6-76-92318
10.Bureš JaroslavHýbl Tomáš-3-11-5  0319
11.Krejčí VladimírBako Adam-8-4-5  03110
12.Stehlík MilanPatka Václav         
13.Bureš JaroslavMikulecký Jan         
14.Rulík JiříHýbl Tomáš         
15.Stehlík MilanBako Adam         
16.Bureš JaroslavPatka Václav         
17.Rulík JiříMikulecký Jan         
18.Krejčí VladimírHýbl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bureš Jaroslav02Bako Adam30
Rulík Jiří11Patka Václav11
Krejčí Vladimír03Mikulecký Jan20
Stehlík Milan02Hýbl Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:31625:603KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Dostál Jan
 
 
Šesták Radek
Flodr Tomáš
 
 
-79-20373210
2.Slavík Miroslav
Kršiak Tomáš
 
 
Křepelka Tomáš
Dostál Jiří
 
 
-7-7-5  0311
3.Dostál JanŠesták Radek-96-66103221
4.Kršiak TomášKřepelka Tomáš-8-8-8  0322
5.Slavík MiroslavDostál Jiří-8-5-7  0323
6.Stránský MatějFlodr Tomáš2810  3033
7.Kršiak Tomᚊesták Radek-10-7-10  0334
8.Slavík MiroslavKřepelka Tomáš4-64-12-82335
9.Stránský MatějDostál Jiří558  3045
10.Dostál JanFlodr Tomáš-1010810 3155
11.Slavík MiroslavŠesták Radek-69-5-5 1356
12.Stránský MatějKřepelka Tomáš-88108 3166
13.Dostál JanDostál Jiří1096  3076
14.Kršiak TomášFlodr Tomáš78-126 3186
15.Stránský MatějŠesták Radek-4-95-4 1387
16.Dostál JanKřepelka Tomáš-51063 3197
17.Kršiak TomášDostál Jiří10-9-84832107
18.Slavík MiroslavFlodr Tomáš7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan40Šesták Radek31
Kršiak Tomáš22Křepelka Tomáš22
Slavík Miroslav03Dostál Jiří13
Stránský Matěj31Flodr Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30621:599TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Vrba Jan
Bezdíček Martin
 
 
10-6-7-8 1301
2.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
489  3011
3.Slavíček MartinVrba Jan-6-62-9 1312
4.Procházka JiříLangr Lukáš99-69 3122
5.Doležal JanBezdíček Martin1279  3032
6.Hodas DavidLorenc Milan1169  3042
7.Procházka JiříVrba Jan9-5-5-5 1343
8.Doležal JanLangr Lukáš5-68-9-102344
9.Hodas DavidBezdíček Martin-5-96-9 1345
10.Slavíček MartinŠtrof Jaroslav-88-10663255
11.Doležal JanVrba Jan-4-5-4  0356
12.Hodas DavidLangr Lukáš-7459 3166
13.Slavíček MartinBezdíček Martin-8-6-7  0367
14.Procházka JiříŠtrof Jaroslav5610  3077
15.Hodas DavidVrba Jan6-967 3187
16.Slavíček MartinLangr Lukáš-6-9-12  0388
17.Procházka JiříBezdíček Martin13-879 3198
18.Doležal JanŠtrof Jaroslav915  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin13Vrba Jan31
Procházka Jiří31Langr Lukáš22
Doležal Jan22Bezdíček Martin22
Hodas David31Lorenc Milan01
   Štrof Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:27631:592TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
8-79-8-62301
2.Štantejský Ondřej
Kaplan Zdeněk
 
 
Foltýn Lukáš
Sedláčková Tereza
 
 
854  3011
3.Netolický LukášRohlík Jan ml.1089  3021
4.Bezdíček Lukᚊindelář Pavel-3-8-8  0322
5.Kaplan ZdeněkSedláčková Tereza-117118 3132
6.Štantejský OndřejFoltýn Lukáš496  3042
7.Bezdíček LukášRohlík Jan ml.-7-101010-82343
8.Kaplan ZdeněkŠindelář Pavel-10-10-9  0344
9.Štantejský OndřejSedláčková Tereza6129  3054
10.Netolický LukášFoltýn Lukáš977  3064
11.Kaplan ZdeněkRohlík Jan ml.4-5-8-7 1365
12.Štantejský OndřejŠindelář Pavel5-4-611-102366
13.Netolický LukášSedláčková Tereza-7-9-8  0367
14.Bezdíček LukášFoltýn Lukáš-61255 3177
15.Štantejský OndřejRohlík Jan ml.-6-88-5 1378
16.Netolický Lukᚊindelář Pavel567  3088
17.Bezdíček LukášSedláčková Tereza-6887 3198
18.Kaplan ZdeněkFoltýn Lukáš976  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolický Lukáš31Rohlík Jan ml.31
Bezdíček Lukáš22Šindelář Pavel31
Kaplan Zdeněk22Sedláčková Tereza13
Štantejský Ondřej22Foltýn Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34665:647TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček David
Dalecký Petr
 
 
Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
-86-78-102301
2.Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
Charvát Ondřej
Joska Miloš
 
 
-86-58-92302
3.Bříza MartinVolhejn Jan8810  3012
4.Kosek PetrBuchal Dušan-6-567-22313
5.Řezníček DavidCharvát Ondřej-5-8-5  0314
6.Dalecký PetrJoska Miloš359  3024
7.Kosek PetrVolhejn Jan-4859 3134
8.Řezníček DavidBuchal Dušan-31046 3144
9.Dalecký PetrCharvát Ondřej-6-10-9  0345
10.Bříza MartinJoska Miloš277  3055
11.Řezníček DavidVolhejn Jan-10-656-82356
12.Dalecký PetrBuchal Dušan886  3066
13.Bříza MartinCharvát Ondřej-7-7-9  0367
14.Kosek PetrJoska Miloš-9-59963277
15.Dalecký PetrVolhejn Jan1010-8-883287
16.Bříza MartinBuchal Dušan5-68-863297
17.Kosek PetrCharvát Ondřej-8-7-6  0398
18.Řezníček DavidJoska Miloš10-108-10432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bříza Martin31Volhejn Jan13
Kosek Petr22Buchal Dušan13
Řezníček David22Charvát Ondřej40
Dalecký Petr31Joska Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39703:738nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Hýbl Tomáš
Mikulecký Jan
 
 
6-69-8113210
2.Netolický Jan
Polach Miroslav
 
 
Patka Václav
Bako Adam
 
 
-78-9-1 1311
3.Malinský TomášBako Adam56-5-653221
4.Polach MiroslavPatka Václav9-11-4-9 1322
5.Netolický JanMikulecký Jan-16-99-4 1323
6.Netolický TomášHýbl Tomáš5115  3033
7.Polach MiroslavBako Adam-99-4-7 1334
8.Netolický JanPatka Václav-101110-4-72335
9.Netolický TomášMikulecký Jan-7-8-6  0336
10.Malinský TomášHýbl Tomáš10-739 3146
11.Netolický JanBako Adam812-3-8-72347
12.Netolický TomášPatka Václav810-911 3157
13.Malinský TomášMikulecký Jan-98-8993267
14.Polach MiroslavHýbl Tomáš912-39 3177
15.Netolický TomášBako Adam44-76 3187
16.Malinský TomášPatka Václav-11-99-7 1388
17.Polach MiroslavMikulecký Jan-710-10-6 1389
18.Dočekal TomášHýbl Tomáš-4-531043299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš31Bako Adam22
Polach Miroslav13Patka Václav31
Netolický Jan03Mikulecký Jan31
Netolický Tomáš31Hýbl Tomáš04
Dočekal Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32326:434TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
-6-5-9  0301
2.Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
-127-5-7 1302
3.Bureš JaroslavČopián Štefan-7-5-9  0303
4.Rulík JiříJanák Martin-4-4-6  0304
5.Krejčí VladimírKantorek Jiří-99-129-92305
6.Stehlík MilanSvojanovský Radim-7-788103215
7.Rulík JiříČopián Štefan-6-7-5  0316
8.Krejčí VladimírJanák Martin-7-5-5  0317
9.Stehlík MilanKantorek Jiří9-4-9-5 1318
10.Bureš JaroslavSvojanovský Radim754  3028
11.Krejčí VladimírČopián Štefan-7-6-6  0329
12.Stehlík MilanJanák Martin-7-7-6  03210
13.Bureš JaroslavKantorek Jiří         
14.Rulík JiříSvojanovský Radim         
15.Stehlík MilanČopián Štefan         
16.Bureš JaroslavJanák Martin         
17.Rulík JiříKantorek Jiří         
18.Krejčí VladimírSvojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bureš Jaroslav11Čopián Štefan30
Rulík Jiří02Janák Martin30
Krejčí Vladimír03Kantorek Jiří20
Stehlík Milan12Svojanovský Radim02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33497:531TJ Sokol Borová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Dostál Jan
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
3-714 3110
2.Slavík Miroslav
Kršiak Tomáš
 
 
Vrba Jan
Bezdíček Martin
 
 
-7-4-6  0311
3.Dostál JanVrba Jan9-107-11-62312
4.Kršiak TomášBezdíček Martin-6-9-7  0313
5.Slavík MiroslavŠtieber Břetislav-47-7-8 1314
6.Stránský MatějLangr Lukáš886  3024
7.Kršiak TomášVrba Jan-7-7-4  0325
8.Slavík MiroslavBezdíček Martin1110-5-7-102326
9.Stránský MatějŠtieber Břetislav5-67-10-62327
10.Dostál JanLangr Lukáš685  3037
11.Slavík MiroslavVrba Jan10-4-6-6 1338
12.Stránský MatějBezdíček Martin-87-6-9 1339
13.Dostál JanŠtieber Břetislav94-84 3149
14.Kršiak TomášLangr Lukáš-910410 3159
15.Stránský MatějVrba Jan-3-9-5  03510
16.Dostál JanBezdíček Martin-7    01  
17.Kršiak Tomᚊtieber Břetislav         
18.Slavík MiroslavLangr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan21Vrba Jan40
Kršiak Tomáš12Bezdíček Martin30
Slavík Miroslav03Štieber Břetislav21
Stránský Matěj13Langr Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:16456:371TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Křepelka Tomáš
Dostál Jiří
 
 
996  3010
2.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Flodr Tomáš
Šesták Radek
 
 
789  3020
3.Slavíček MartinŠesták Radek76-7-383230
4.Procházka JiříKřepelka Tomáš-38-6-6 1331
5.Doležal JanDostál Jiří66-4-543241
6.Hodas DavidFlodr Tomáš964  3051
7.Procházka JiříŠesták Radek-7-7-7  0352
8.Doležal JanKřepelka Tomáš647  3062
9.Hodas DavidDostál Jiří444  3072
10.Slavíček MartinFlodr Tomáš-96-8-6 1373
11.Doležal JanŠesták Radek9107  3083
12.Hodas DavidKřepelka TomášWO    3093
13.Slavíček MartinDostál Jiří-8-8-9  0394
14.Procházka JiříFlodr Tomáš697  30104
15.Hodas DavidŠesták Radek         
16.Slavíček MartinKřepelka Tomáš         
17.Procházka JiříDostál Jiří         
18.Doležal JanFlodr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavíček Martin12Šesták Radek12
Procházka Jiří12Křepelka Tomáš11
Doležal Jan30Dostál Jiří12
Hodas David20Flodr Tomáš12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16486:409TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Volhejn Jan
Buchal Dušan
 
 
447  3010
2.Štantejský Ondřej
Kaplan Zdeněk
 
 
Charvát Ondřej
Joska Miloš
 
 
765  3020
3.Netolický LukášCharvát Ondřej7-7-9-8 1321
4.Bezdíček LukášJoska Miloš-10-65-5 1322
5.Kaplan ZdeněkBuchal Dušan7-94-283232
6.Štantejský OndřejVolhejn Jan484  3042
7.Bezdíček LukášCharvát Ondřej-4-116-8 1343
8.Kaplan ZdeněkJoska Miloš948  3053
9.Štantejský OndřejBuchal Dušan998  3063
10.Netolický LukášVolhejn Jan1154  3073
11.Kaplan ZdeněkCharvát Ondřej1012-4-8123283
12.Štantejský OndřejJoska Miloš85-76 3193
13.Netolický LukášBuchal Dušan-767-71132103
14.Bezdíček LukášVolhejn Jan         
15.Štantejský OndřejCharvát Ondřej         
16.Netolický LukášJoska Miloš         
17.Bezdíček LukášBuchal Dušan         
18.Kaplan ZdeněkVolhejn Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Netolický Lukáš21Charvát Ondřej21
Bezdíček Lukáš02Joska Miloš12
Kaplan Zdeněk30Buchal Dušan03
Štantejský Ondřej30Volhejn Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:34575:604TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
-5-6-4  0301
2.Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
Sedláčková Tereza
Foltýn Lukáš
 
 
79-67 3111
3.Bříza MartinRohlík Jan ml.512-8-6-82312
4.Kosek PetrŠindelář Pavel-867-3-82313
5.Řezníček DavidSedláčková Tereza-59-79-62314
6.Dalecký PetrFoltýn Lukáš867  3024
7.Kosek PetrRohlík Jan ml.6-6-1-7 1325
8.Řezníček DavidŠindelář Pavel-79-99-62326
9.Dalecký PetrSedláčková Tereza552  3036
10.Bříza MartinFoltýn Lukáš7513  3046
11.Řezníček DavidRohlík Jan ml.10-6-3-6 1347
12.Dalecký PetrŠindelář Pavel710-123 3157
13.Bříza MartinSedláčková Tereza-6-11-6  0358
14.Kosek PetrFoltýn Lukáš9-96-763268
15.Dalecký PetrRohlík Jan ml.-6-82-6 1369
16.Bříza MartinŠindelář Pavel-8109-7-723610
17.Kosek PetrSedláčková Tereza-868-71032  
18.Řezníček DavidFoltýn Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bříza Martin13Rohlík Jan ml.40
Kosek Petr12Šindelář Pavel31
Řezníček David03Sedláčková Tereza21
Dalecký Petr31Foltýn Lukáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS