Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6412:224TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Němec Jaromír
Kopáček Miroslav
 
 
-86-7-13 1301
2.Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Janák MartinNěmec Jaromír4610  3021
4.Kantorek JiříKopáček Miroslav3-1276 3131
5.Svojanovský RadimTichý Radek559  3041
6.Čopián ŠtefanWO    3051
7.Kantorek JiříNěmec Jaromír78-133 3161
8.Svojanovský RadimKopáček Miroslav-91245 3171
9.Čopián ŠtefanTichý Radek649  3081
10.Janák MartinWO    3091
11.Svojanovský RadimNěmec Jaromír6814  30101
12.Čopián ŠtefanKopáček Miroslav         
13.Janák MartinTichý Radek         
14.Kantorek Jiří         
15.Čopián ŠtefanNěmec Jaromír         
16.Janák MartinKopáček Miroslav         
17.Kantorek JiříTichý Radek         
18.Svojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janák Martin10Němec Jaromír03
Kantorek Jiří20Kopáček Miroslav02
Svojanovský Radim30Tichý Radek02
Čopián Štefan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:Geldner
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Skalický
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32709:640TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Bako Adam
 
 
Buchal Dušan
Volhejn Jan
 
 
7-68-993210
2.Mikulecký Jan
Hýbl Tomáš
 
 
Charvát Ondřej
Joska Miloš
 
 
-8463 3120
3.Bako AdamBuchal Dušan-9-12-9  0321
4.Hýbl TomášCharvát Ondřej-84-10-10 1322
5.Mikulecký JanJoska Miloš1076  3032
6.Patka VáclavVolhejn Jan-978-8-82333
7.Hýbl TomášBuchal Dušan9-11119 3143
8.Mikulecký JanCharvát Ondřej9-7-9-6 1344
9.Patka VáclavJoska Miloš5-10410 3154
10.Bako AdamVolhejn Jan-7-810-7 1355
11.Mikulecký JanBuchal Dušan748  3065
12.Patka VáclavCharvát Ondřej9-810-6-92366
13.Bako AdamJoska Miloš7-676 3176
14.Hýbl TomášVolhejn Jan-8-7-6  0377
15.Patka VáclavBuchal Dušan854  3087
16.Bako AdamCharvát Ondřej-59-127-102388
17.Hýbl TomášJoska Miloš-9554 3198
18.Mikulecký JanVolhejn Jan10-1617 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Adam13Buchal Dušan13
Hýbl Tomáš22Charvát Ondřej40
Mikulecký Jan31Joska Miloš04
Patka Václav22Volhejn Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl AVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:Jirsa Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37637:664TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Tomáš
Křepelka Tomáš
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
-98-10-5 1301
2.Valdhans Rudolf
Šesták Radek
 
 
Štantejský Ondřej
Zelinka Robert
 
 
-4-9-13  0302
3.Křepelka Tomᚊtantejský Ondřej-6-49-7 1303
4.Valdhans RudolfZelinka Robert7-9-8-8 1304
5.Flodr TomášNetolický Lukáš-8-9-8  0305
6.Šesták RadekBezdíček Lukáš-8-88833215
7.Valdhans RudolfŠtantejský Ondřej-4-4-4  0316
8.Flodr TomášZelinka Robert10-98-863226
9.Šesták RadekNetolický Lukáš48-5-12-92327
10.Křepelka TomášBezdíček Lukáš993  3037
11.Flodr Tomᚊtantejský Ondřej6109  3047
12.Šesták RadekZelinka Robert67-54 3157
13.Křepelka TomášNetolický Lukáš1010-610 3167
14.Valdhans RudolfBezdíček Lukáš-6-7-13  0368
15.Šesták RadekŠtantejský Ondřej8-7910 3178
16.Křepelka TomášZelinka Robert778  3088
17.Valdhans RudolfNetolický Lukáš-798-8-62389
18.Flodr TomášBezdíček Lukáš5-10-10-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepelka Tomáš31Štantejský Ondřej22
Valdhans Rudolf04Zelinka Robert13
Flodr Tomáš22Netolický Lukáš31
Šesták Radek31Bezdíček Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 TJ Sokol Borová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Vrba Jan
 
 
Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
     1301
2.Langr Lukáš
Bezdíček Martin
 
 
Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
     3211
3.Langr LukášDalecký Petr     1312
4.Štrof JaroslavBříza Martin     3222
5.Bezdíček MartinKosek Petr     3032
6.Vrba JanRybenský Dušan     3042
7.Štrof JaroslavDalecký Petr     1343
8.Bezdíček MartinBříza Martin     3053
9.Vrba JanKosek Petr     3063
10.Langr LukášRybenský Dušan     2364
11.Bezdíček MartinDalecký Petr     3174
12.Vrba JanBříza Martin     3084
13.Langr LukášKosek Petr     3094
14.Štrof JaroslavRybenský DušanWO    30104
15.Vrba JanDalecký PetrWO    30  
16.Langr LukášBříza Martin         
17.Štrof JaroslavKosek Petr         
18.Bezdíček MartinRybenský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš12Dalecký Petr21
Štrof Jaroslav11Bříza Martin03
Bezdíček Martin30Kosek Petr03
Vrba Jan30Rybenský Dušan11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32497:549KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Tomáš
Polach Miroslav
 
 
Slavík Miroslav
Kršiak Tomáš
 
 
-9-10-9  0301
2.Netolický Jan
Malinský Tomáš
 
 
Šťastný Daniel
Stránský Matěj
 
 
-6-5-10  0302
3.Malinský TomášStránský Matěj9-4-52-72303
4.Netolický JanŠťastný Daniel989  3013
5.Polach MiroslavKršiak Tomáš1097  3023
6.Dočekal TomášSlavík Miroslav9-699 3133
7.Netolický JanStránský Matěj7-9-89-62334
8.Polach MiroslavŠťastný Daniel-94-8-6 1335
9.Dočekal TomášKršiak Tomáš8-975 3145
10.Malinský TomášSlavík Miroslav-910-8-7 1346
11.Polach MiroslavStránský Matěj-1-6-8  0347
12.Dočekal Tomᚊťastný Daniel-9-81011-22348
13.Malinský TomášKršiak Tomáš9-119-4-112349
14.Netolický JanSlavík Miroslav-109-11-8 13410
15.Dočekal TomášStránský Matěj10-569 31  
16.Malinský Tomᚊťastný Daniel         
17.Netolický JanKršiak Tomáš         
18.Polach MiroslavSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malinský Tomáš03Stránský Matěj30
Netolický Jan12Šťastný Daniel21
Polach Miroslav12Kršiak Tomáš12
Dočekal Tomáš21Slavík Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33419:491TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Slavíček Martin
Doležal Jan
 
 
-10-6-9  0301
2.Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
Hodas David
Procházka Jiří
 
 
6-1711-593211
3.Krejčí VladimírSlavíček Martin-6-7-8  0312
4.Rulík JiříDoležal Jan-76-9-5 1313
5.Stehlík MilanHodas David-87-9-8 1314
6.Bureš JaroslavProcházka Jiří7-5-9-8 1315
7.Rulík JiříSlavíček Martin10-7-8-8 1316
8.Stehlík MilanDoležal Jan696  3026
9.Bureš JaroslavHodas David7-3118 3136
10.Krejčí VladimírProcházka Jiří-10-97-8 1337
11.Stehlík MilanSlavíček Martin-8-97-6 1338
12.Bureš JaroslavDoležal Jan-5-5-7  0339
13.Krejčí VladimírHodas David-5-5-10  03310
14.Rulík JiříProcházka Jiří         
15.Bureš JaroslavSlavíček Martin         
16.Krejčí VladimírDoležal Jan         
17.Rulík JiříHodas David         
18.Stehlík MilanProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Vladimír03Slavíček Martin30
Rulík Jiří02Doležal Jan21
Stehlík Milan12Hodas David21
Bureš Jaroslav12Procházka Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17513:415TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
Buchal Dušan
Charvát Ondřej
 
 
10-10-7-4 1301
2.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Wagner Max Richard
Joska Miloš
 
 
999  3011
3.Janák MartinCharvát Ondřej-9-7-5  0312
4.Svojanovský RadimWagner Max Richard634  3022
5.Kantorek JiříBuchal Dušan-10-6-10  0323
6.Čopián ŠtefanJoska Miloš924  3033
7.Svojanovský RadimCharvát Ondřej10-7-10-7 1334
8.Kantorek JiříWagner Max Richard345  3044
9.Čopián ŠtefanBuchal Dušan11510  3054
10.Janák MartinJoska Miloš935  3064
11.Kantorek JiříCharvát Ondřej7-89-6-102365
12.Čopián ŠtefanWagner Max Richard646  3075
13.Janák MartinBuchal Dušan793  3085
14.Svojanovský RadimJoska Miloš691  3095
15.Čopián ŠtefanCharvát Ondřej-11-769932105
16.Janák MartinWagner Max Richard144  30  
17.Svojanovský RadimBuchal Dušan         
18.Kantorek JiříJoska Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janák Martin21Charvát Ondřej31
Svojanovský Radim21Wagner Max Richard03
Kantorek Jiří12Buchal Dušan12
Čopián Štefan40Joska Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:Gregor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Doubrava
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3358:181TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Plíva Roman
 
 

 
 
WO    3010
2.Mikulecký Jan
Hýbl Tomáš
 
 
Němec Jaromír
Kopáček Miroslav
 
 
767  3020
3.Plíva RomanNěmec Jaromír8-766 3130
4.Hýbl TomášKopáček Miroslav9116  3040
5.Mikulecký JanTichý Radek785  3050
6.Patka VáclavWO    3060
7.Hýbl TomášNěmec Jaromír-11868 3170
8.Mikulecký JanKopáček Miroslav867  3080
9.Patka VáclavTichý Radek7-864 3190
10.Plíva RomanWO    30100
11.Mikulecký JanNěmec Jaromír         
12.Patka VáclavKopáček Miroslav         
13.Plíva RomanTichý Radek         
14.Hýbl Tomáš         
15.Patka VáclavNěmec Jaromír         
16.Plíva RomanKopáček Miroslav         
17.Hýbl TomášTichý Radek         
18.Mikulecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Plíva Roman10Němec Jaromír02
Hýbl Tomáš20Kopáček Miroslav02
Mikulecký Jan20Tichý Radek02
Patka Václav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl AVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko ARozhodčí:Jirsa Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29597:572TJ Jiskra Litomyšl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Křepelka Tomáš
 
 
Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
-78-9-6 1301
2.Valdhans Rudolf
Šesták Radek
 
 
Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
-811-9753211
3.Křepelka TomášDalecký Petr1085  3021
4.Dostál JiříBříza Martin-51177 3131
5.Šesták RadekKosek Petr9-6-9-6 1332
6.Valdhans RudolfRybenský Dušan-5-10-7  0333
7.Dostál JiříDalecký Petr-6-5-1  0334
8.Šesták RadekBříza Martin4510  3044
9.Valdhans RudolfKosek Petr-3-6-8  0345
10.Křepelka TomášRybenský Dušan256  3055
11.Šesták RadekDalecký Petr-912107 3165
12.Valdhans RudolfBříza Martin-78-7933275
13.Křepelka TomášKosek Petr15-107 3185
14.Dostál JiříRybenský Dušan95-3-6-62386
15.Valdhans RudolfDalecký Petr-6-877-62387
16.Křepelka TomášBříza Martin-4465 3197
17.Dostál JiříKosek Petr8126  30107
18.Šesták RadekRybenský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepelka Tomáš40Dalecký Petr22
Dostál Jiří22Bříza Martin04
Šesták Radek21Kosek Petr22
Valdhans Rudolf13Rybenský Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14 TJ Sokol Borová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
     2301
2.Bezdíček Martin
Vrba Jan
 
 
Štantejský Ondřej
Kaplan Zdeněk
 
 
     3111
3.Langr Lukᚊtantejský Ondřej     3221
4.Štrof JaroslavNetolický Lukáš     3231
5.Bezdíček MartinKaplan Zdeněk     3041
6.Vrba JanBezdíček Lukáš     3151
7.Štrof JaroslavŠtantejský Ondřej     3261
8.Bezdíček MartinNetolický Lukáš     3171
9.Vrba JanKaplan Zdeněk     3081
10.Langr LukášBezdíček Lukáš     3291
11.Bezdíček MartinŠtantejský Ondřej     30101
12.Vrba JanNetolický Lukáš         
13.Langr LukášKaplan Zdeněk         
14.Štrof JaroslavBezdíček Lukáš         
15.Vrba JanŠtantejský Ondřej         
16.Langr LukášNetolický Lukáš         
17.Štrof JaroslavKaplan Zdeněk         
18.Bezdíček MartinBezdíček Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš20Štantejský Ondřej03
Štrof Jaroslav20Netolický Lukáš02
Bezdíček Martin30Kaplan Zdeněk02
Vrba Jan20Bezdíček Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32395:474TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
-98-9-6 1301
2.Polach Miroslav
Malinský Tomáš
 
 
Hodas David
Procházka Jiří
 
 
7-2-8-5 1302
3.Malinský TomášSlavíček Martin-887-9-92303
4.Polach MiroslavDoležal Jan-98-7-9 1304
5.Netolický JanHodas David-6-5-12  0305
6.Dočekal TomášProcházka Jiří10-9109 3115
7.Polach MiroslavSlavíček Martin-25-6-9 1316
8.Netolický JanDoležal Jan-8-4-11  0317
9.Dočekal TomášHodas David-14121213 3127
10.Malinský TomášProcházka Jiří-7-93-3 1328
11.Netolický JanSlavíček Martin-7-7-5  0329
12.Dočekal TomášDoležal Jan-8-9-9  03210
13.Malinský TomášHodas David         
14.Polach MiroslavProcházka Jiří         
15.Dočekal TomášSlavíček Martin         
16.Malinský TomášDoležal Jan         
17.Polach MiroslavHodas David         
18.Netolický JanProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malinský Tomáš02Slavíček Martin30
Polach Miroslav02Doležal Jan30
Netolický Jan03Hodas David11
Dočekal Tomáš21Procházka Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31448:501KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Stránský Matěj
Šťastný Daniel
 
 
-6-6-6  0301
2.Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
Slavík Miroslav
Kršiak Tomáš
 
 
-99-32-62302
3.Krejčí VladimírStránský Matěj-139-8-6 1303
4.Rulík Jiř튝astný Daniel4-48-8-82304
5.Stehlík MilanKršiak Tomáš538  3014
6.Bureš JaroslavSlavík Miroslav988  3024
7.Rulík JiříStránský Matěj-7-11-8  0325
8.Stehlík MilanŠťastný Daniel91310  3035
9.Bureš JaroslavKršiak Tomáš-11891 3145
10.Krejčí VladimírSlavík Miroslav-2-79-8 1346
11.Stehlík MilanStránský Matěj-10-11-11  0347
12.Bureš JaroslavŠťastný Daniel-4-5-8  0348
13.Krejčí VladimírKršiak Tomáš-8-6-7  0349
14.Rulík JiříSlavík Miroslav7-38-5-823410
15.Bureš JaroslavStránský Matěj-77-8-6 13  
16.Krejčí VladimírŠťastný Daniel         
17.Rulík JiříKršiak Tomáš         
18.Stehlík MilanSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Vladimír03Stránský Matěj30
Rulík Jiří03Šťastný Daniel21
Stehlík Milan21Kršiak Tomáš12
Bureš Jaroslav21Slavík Miroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS