Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:40605:661TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Dostál Jan
 
 
Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
98-8-1283210
2.Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
-12-5-5  0311
3.Stránský MatějČopián Štefan68-812 3121
4.Šťastný DanielJanák Martin-8-9-8  0322
5.Kršiak TomášKantorek Jiří-8-8-3  0323
6.Dostál JanSvojanovský Radim93-77 3133
7.Šťastný DanielČopián Štefan-1-3-10  0334
8.Kršiak TomášJanák Martin-9-76-9 1335
9.Dostál JanKantorek Jiří9-88-9-62336
10.Stránský MatějSvojanovský Radim-797-983246
11.Kršiak TomášČopián Štefan10-7-3-9 1347
12.Dostál JanJanák Martin4-499 3157
13.Stránský MatějKantorek Jiří-6-78-8 1358
14.Šťastný DanielSvojanovský Radim-12-76-7 1359
15.Dostál JanČopián Štefan510-97 3169
16.Stránský MatějJanák Martin117-2-923279
17.Šťastný DanielKantorek Jiří-9-86-4 13710
18.Kršiak TomášSvojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Matěj31Čopián Štefan22
Šťastný Daniel04Janák Martin22
Kršiak Tomáš03Kantorek Jiří40
Dostál Jan31Svojanovský Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33653:648TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
6-4-7-9 1301
2.Doležal Tomáš
Slavíček Martin
 
 
Mikulecký Jan
Plíva Roman
 
 
-996-613211
3.Doležal TomášPatka Václav-11-65-11 1312
4.Procházka JiříMikulecký Jan6-6-7-7 1313
5.Slavíček MartinHýbl Tomáš-5-710-3 1314
6.Hodas DavidPlíva Roman-75513 3124
7.Procházka JiříPatka Václav5-5510 3134
8.Slavíček MartinMikulecký Jan8-5-7-5 1335
9.Hodas DavidHýbl Tomáš678  3045
10.Doležal TomášPlíva Roman-6-6-7  0346
11.Slavíček MartinPatka Václav49-6-883256
12.Hodas DavidMikulecký Jan12611  3066
13.Doležal TomášHýbl Tomáš-4-512-6 1367
14.Procházka JiříPlíva Roman-8-967103277
15.Hodas DavidPatka Václav62-69 3187
16.Doležal TomášMikulecký Jan798  3097
17.Procházka JiříHýbl Tomáš-96-69-72398
18.Slavíček MartinPlíva Roman988  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Tomáš13Patka Václav13
Procházka Jiří22Mikulecký Jan22
Slavíček Martin22Hýbl Tomáš31
Hodas David40Plíva Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29648:601TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
910-65 3110
2.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
9-683 3120
3.Netolický LukášMalinský Tomáš68-8-7-42321
4.Kaplan ZdeněkNetolický Tomáš9-5-7-6 1322
5.Bezdíček LukášDočekal Tomáš359  3032
6.Štantejský OndřejNetolický Jan4-937 3142
7.Kaplan ZdeněkMalinský Tomáš7-8-6-10 1343
8.Bezdíček LukášNetolický Tomáš-6-10116-92344
9.Štantejský OndřejDočekal Tomáš-3-8-4  0345
10.Netolický LukášNetolický Jan7-781 3155
11.Bezdíček LukášMalinský Tomáš-9866 3165
12.Štantejský OndřejNetolický Tomáš7-7-8-6 1366
13.Netolický LukášDočekal Tomáš-8-96-11 1367
14.Kaplan ZdeněkNetolický Jan788  3077
15.Štantejský OndřejMalinský Tomáš-15-8-6  0378
16.Netolický LukášNetolický Tomáš7714  3088
17.Kaplan ZdeněkDočekal Tomáš11913  3098
18.Bezdíček LukášNetolický Jan755  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Netolický Lukáš22Malinský Tomáš31
Kaplan Zdeněk22Netolický Tomáš31
Bezdíček Lukáš31Dočekal Tomáš22
Štantejský Ondřej13Netolický Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13444:371TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
-79-6-10 1301
2.Kosek Petr
Řezníček David
 
 
Bureš Jaroslav
Stehlík Vojtěch
 
 
9113  3011
3.Kosek PetrRulík Jiří4-95-683221
4.Řezníček DavidStehlík Vojtěch667  3031
5.Rybenský DušanBureš Jaroslav5-377 3141
6.Dalecký PetrStehlík Milan6-956 3151
7.Řezníček DavidRulík Jiří-10105-693261
8.Rybenský DušanStehlík Vojtěch8103  3071
9.Dalecký PetrBureš Jaroslav66-1210 3181
10.Kosek PetrStehlík Milan9-36-6133291
11.Rybenský DušanRulík Jiří6-799 31101
12.Dalecký PetrStehlík Vojtěch3    10  
13.Kosek PetrBureš Jaroslav         
14.Řezníček DavidStehlík Milan         
15.Dalecký PetrRulík Jiří         
16.Kosek PetrStehlík Vojtěch         
17.Řezníček DavidBureš Jaroslav         
18.Rybenský DušanStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosek Petr20Rulík Jiří03
Řezníček David20Stehlík Vojtěch02
Rybenský Dušan30Bureš Jaroslav02
Dalecký Petr20Stehlík Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23586:528TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
897  3010
2.Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 
Šesták Radek
Dostál Jiří
 
 
-14-458-52311
3.Šindelář PavelŠesták Radek-68-7663221
4.Hanousek OndřejDostál Jiří456  3031
5.Rubeš MichalFlodr Tomáš-4748 3141
6.Rohlík Jan ml.Syrová Lucie975  3051
7.Hanousek OndřejŠesták Radek-79-3-11 1352
8.Rubeš MichalDostál Jiří-75-6-4 1353
9.Rohlík Jan ml.Flodr Tomáš-61185 3163
10.Šindelář PavelSyrová Lucie10117  3073
11.Rubeš MichalŠesták Radek8-7-9-3 1374
12.Rohlík Jan ml.Dostál Jiří973  3084
13.Šindelář PavelFlodr Tomáš976  3094
14.Hanousek OndřejSyrová Lucie-5-9-8  0395
15.Rohlík Jan ml.Šesták Radek-1275-8-102396
16.Šindelář PavelDostál Jiří86-128 31106
17.Hanousek OndřejFlodr Tomáš         
18.Rubeš MichalSyrová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindelář Pavel40Šesták Radek31
Hanousek Ondřej12Dostál Jiří13
Rubeš Michal12Flodr Tomáš03
Rohlík Jan ml.31Syrová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34498:558TJ Sokol Borová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchal Dušan
Charvát Ondřej
 
 
Štrof Jaroslav
Langr Lukáš
 
 
85-17 3110
2.Volhejn Jan
Charvát Jaroslav
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-2-9-8  0311
3.Buchal DušanBezdíček Martin-57-13-4 1312
4.Volhejn JanLangr Lukáš9-8-9-9 1313
5.Charvát JaroslavŠtieber Břetislav-710-7-3 1314
6.Charvát OndřejŠtrof Jaroslav978  3024
7.Volhejn JanBezdíček Martin-6-7-7  0325
8.Charvát JaroslavLangr Lukáš-5-9-7  0326
9.Charvát OndřejŠtieber Břetislav-879-883236
10.Buchal DušanŠtrof Jaroslav1162  3046
11.Charvát JaroslavBezdíček Martin-3-7-6  0347
12.Charvát OndřejLangr Lukáš-6-537-62348
13.Buchal DušanŠtieber Břetislav-8-168-8 1349
14.Volhejn JanŠtrof Jaroslav11-1048 3159
15.Charvát OndřejBezdíček Martin117-6-7-823510
16.Buchal DušanLangr Lukáš-6-94-7 13  
17.Volhejn JanŠtieber Břetislav         
18.Charvát JaroslavŠtrof Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buchal Dušan12Bezdíček Martin40
Volhejn Jan12Langr Lukáš30
Charvát Jaroslav03Štieber Břetislav21
Charvát Ondřej22Štrof Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:20584:506KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Dostál Jan
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-89-910113210
2.Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Mikulecký Jan
Wávra Petr
 
 
-649-8-62311
3.Stránský MatějPatka Václav8-4-46-122312
4.Šťastný DanielMikulecký Jan3-8-91693222
5.Kršiak TomášHýbl Tomáš13-981 3132
6.Dostál JanWávra Petr55-104 3142
7.Šťastný DanielPatka Václav1096  3052
8.Kršiak TomášMikulecký Jan-68-9-20 1353
9.Dostál JanHýbl Tomáš57-105 3163
10.Stránský MatějWávra Petr849  3073
11.Kršiak TomášPatka Václav8-10-109103283
12.Dostál JanMikulecký Jan712-87 3193
13.Stránský MatějHýbl Tomáš72-1013 31103
14.Šťastný DanielWávra Petr4312  30  
15.Dostál JanPatka Václav         
16.Stránský MatějMikulecký Jan         
17.Šťastný DanielHýbl Tomáš         
18.Kršiak TomášWávra Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Matěj21Patka Václav12
Šťastný Daniel20Mikulecký Jan12
Kršiak Tomáš21Hýbl Tomáš03
Dostál Jan30Wávra Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28658:614TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
5-71210 3110
2.Slavíček Martin
Doležal Tomáš
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
6-948 3120
3.Doležal TomášSvojanovský Radim-7-610-5 1321
4.Procházka JiříJanák Martin-387-6163231
5.Slavíček MartinČopián Štefan1094  3041
6.Hodas DavidKantorek Jiří6618  3051
7.Procházka JiříSvojanovský Radim-7-9-6  0352
8.Slavíček MartinJanák Martin5-8712 3162
9.Hodas DavidČopián Štefan7410  3072
10.Doležal TomášKantorek Jiří-6-107-4 1373
11.Slavíček MartinSvojanovský Radim67-5-10-122374
12.Hodas DavidJanák Martin477  3084
13.Doležal TomášČopián Štefan-68-9-12 1385
14.Procházka JiříKantorek Jiří-8-117-14 1386
15.Hodas DavidSvojanovský Radim12-8-6873296
16.Doležal TomášJanák Martin-9-74-12 1397
17.Procházka JiříČopián Štefan569  30107
18.Slavíček MartinKantorek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Tomáš04Svojanovský Radim31
Procházka Jiří22Janák Martin13
Slavíček Martin21Čopián Štefan13
Hodas David40Kantorek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9409:330TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
87-86 3110
2.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Bureš Jaroslav
Stehlík Vojtěch
 
 
97-78 3120
3.Netolický LukášRulík Jiří6-899 3130
4.Kaplan ZdeněkStehlík Vojtěch566  3040
5.Bezdíček LukášBureš Jaroslav-111088 3150
6.Štantejský OndřejStehlík Milan9-886 3160
7.Kaplan ZdeněkRulík Jiří1077  3070
8.Bezdíček LukášStehlík Vojtěch767  3080
9.Štantejský OndřejBureš Jaroslav6-78-1173290
10.Netolický LukášStehlík Milan-108-79932100
11.Bezdíček LukášRulík Jiří         
12.Štantejský OndřejStehlík Vojtěch         
13.Netolický LukášBureš Jaroslav         
14.Kaplan ZdeněkStehlík Milan         
15.Štantejský OndřejRulík Jiří         
16.Netolický LukášStehlík Vojtěch         
17.Kaplan ZdeněkBureš Jaroslav         
18.Bezdíček LukášStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Netolický Lukáš20Rulík Jiří02
Kaplan Zdeněk20Stehlík Vojtěch02
Bezdíček Lukáš20Bureš Jaroslav02
Štantejský Ondřej20Stehlík Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34563:606KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Řezníček David
 
 
Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
31010  3010
2.Dalecký Petr
Polanský Jiří
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
-8-109-5 1311
3.Polanský JiříMalinský Tomáš9-5-10-9 1312
4.Kosek PetrNetolický Tomáš-1-666-112313
5.Řezníček DavidDočekal Tomáš8-795 3123
6.Dalecký PetrNetolický Jan667  3033
7.Kosek PetrMalinský Tomáš-9-3-5  0334
8.Řezníček DavidNetolický Tomáš-10-107-10 1335
9.Dalecký PetrDočekal Tomáš103-10-4-72336
10.Polanský JiříNetolický Jan106-98 3146
11.Řezníček DavidMalinský Tomáš-886-7-102347
12.Rybenský DušanNetolický Tomáš9-3-39-42348
13.Polanský JiříDočekal Tomáš-78-13473258
14.Kosek PetrNetolický Jan6109  3068
15.Rybenský DušanMalinský TomášWO    0369
16.Polanský JiříNetolický Tomáš-6-95-9 13610
17.Kosek PetrDočekal Tomáš6-6-95 22  
18.Řezníček DavidNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří22Malinský Tomáš30
Kosek Petr12Netolický Tomáš40
Řezníček David12Dočekal Tomáš12
Dalecký Petr11Netolický Jan03
Rybenský Dušan01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33690:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
855  3010
2.Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
999  3020
3.Rohlík Jan ml.Bezdíček Martin12-78-8-62321
4.Hanousek OndřejLangr Lukáš-8119-8-92322
5.Rubeš MichalŠtieber Břetislav11-109-6-82323
6.Šindelář PavelŠtrof Jaroslav643  3033
7.Hanousek OndřejBezdíček Martin-6-8-9  0334
8.Rubeš MichalLangr Lukáš911-87 3144
9.Šindelář PavelŠtieber Břetislav-6-8-7  0345
10.Rohlík Jan ml.Štrof Jaroslav7-654 3155
11.Rubeš MichalBezdíček Martin-8-6-11  0356
12.Šindelář PavelLangr Lukáš10-879 3166
13.Rohlík Jan ml.Štieber Břetislav-4812-9-52367
14.Hanousek OndřejŠtrof Jaroslav8-610-7153277
15.Šindelář PavelBezdíček Martin9912  3087
16.Rohlík Jan ml.Langr Lukáš105-68 3197
17.Hanousek OndřejŠtieber Břetislav-6-57-8 1398
18.Rubeš MichalŠtrof Jaroslav-1056-12-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.22Bezdíček Martin31
Hanousek Ondřej13Langr Lukáš13
Rubeš Michal13Štieber Břetislav40
Šindelář Pavel31Štrof Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35647:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchal Dušan
Charvát Ondřej
 
 
Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
99-26 3110
2.Volhejn Jan
Charvát Jaroslav
 
 
Šesták Radek
Dostál Jiří
 
 
-3-5-6  0311
3.Volhejn JanŠesták Radek-612-7-10 1312
4.Charvát JaroslavDostál Jiří-3-910-6 1313
5.Buchal DušanFlodr Tomáš89-46 3123
6.Charvát OndřejSyrová Lucie989  3033
7.Charvát JaroslavŠesták Radek-7-62-2 1334
8.Buchal DušanDostál Jiří-658-373244
9.Charvát OndřejFlodr Tomáš-8798 3154
10.Volhejn JanSyrová Lucie835  3064
11.Buchal DušanŠesták Radek-1066-6-42365
12.Charvát OndřejDostál Jiří83-77 3175
13.Volhejn JanFlodr Tomáš-76-8-8 1376
14.Charvát JaroslavSyrová Lucie629  3086
15.Charvát OndřejŠesták Radek-988-4-92387
16.Volhejn JanDostál Jiří-81-1011-112388
17.Charvát JaroslavFlodr Tomáš-7-6-6  0389
18.Buchal DušanSyrová Lucie-911-10783299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volhejn Jan13Šesták Radek40
Charvát Jaroslav13Dostál Jiří22
Buchal Dušan31Flodr Tomáš22
Charvát Ondřej31Syrová Lucie04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS