Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:10459:361TJ Sokol Borová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Bezdíček Martin
 
 
Šesták Radek
Valdhans Rudolf
 
 
-897-4-62301
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Flodr Tomáš
Dostál Jiří
 
 
-119-76-92302
3.Štrof JaroslavŠesták Radek12-10-5963212
4.Langr LukášDostál Jiří-6563 3122
5.Štieber BřetislavValdhans Rudolf868  3032
6.Bezdíček MartinFlodr Tomáš967  3042
7.Langr Lukᚊesták Radek747  3052
8.Štieber BřetislavDostál Jiří9611  3062
9.Bezdíček MartinValdhans Rudolf866  3072
10.Štrof JaroslavFlodr Tomáš-107138 3182
11.Štieber BřetislavŠesták Radek715  3092
12.Bezdíček MartinDostál Jiří998  30102
13.Štrof JaroslavValdhans Rudolf         
14.Langr LukášFlodr Tomáš         
15.Bezdíček MartinŠesták Radek         
16.Štrof JaroslavDostál Jiří         
17.Langr LukášValdhans Rudolf         
18.Štieber BřetislavFlodr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štrof Jaroslav20Šesták Radek03
Langr Lukáš20Dostál Jiří03
Štieber Břetislav30Valdhans Rudolf02
Bezdíček Martin30Flodr Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30364:439KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
-26-8-8 1301
2.Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
-766-3-62302
3.Rulík JiříMalinský Tomáš-7-3-3  0303
4.Krejčí VladimírDočekal Tomáš-7-7-5  0304
5.Stehlík MilanNetolický Tomáš5-9-87-72305
6.Bureš JaroslavNetolický Jan-9-8-6  0306
7.Krejčí VladimírMalinský Tomáš-7-99-6 1307
8.Stehlík MilanDočekal Tomáš-91012-8-42308
9.Bureš JaroslavNetolický Tomáš8108  3018
10.Rulík JiříNetolický Jan-9-87-6 1319
11.Stehlík MilanMalinský Tomáš-63-89-1223110
12.Bureš JaroslavDočekal Tomáš         
13.Rulík JiříNetolický Tomáš         
14.Krejčí VladimírNetolický Jan         
15.Bureš JaroslavMalinský Tomáš         
16.Rulík JiříDočekal Tomáš         
17.Krejčí VladimírNetolický Tomáš         
18.Stehlík MilanNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rulík Jiří02Malinský Tomáš30
Krejčí Vladimír02Dočekal Tomáš20
Stehlík Milan03Netolický Tomáš11
Bureš Jaroslav11Netolický Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21527:456TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Stránský Matěj
Šťastný Daniel
 
 
-6-10-9  0301
2.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Slavík Miroslav
Příhoda Tomáš
 
 
-8-9-4  0302
3.Slavíček MartinStránský Matěj5-6-5-5 1303
4.Procházka Jiř튝astný Daniel-10-7-6  0304
5.Doležal JanPříhoda Tomáš999  3014
6.Hodas DavidSlavík Miroslav-7749 3124
7.Procházka JiříStránský Matěj-107-913-32325
8.Doležal JanŠťastný Daniel1354  3035
9.Hodas DavidPříhoda Tomáš3109  3045
10.Slavíček MartinSlavík Miroslav542  3055
11.Doležal JanStránský Matěj106-8-573265
12.Hodas DavidŠťastný Daniel577  3075
13.Slavíček MartinPříhoda Tomáš8-9-7683285
14.Procházka JiříSlavík Miroslav3-985 3195
15.Hodas DavidStránský Matěj1311  30105
16.Slavíček MartinŠťastný Daniel568  30  
17.Procházka JiříPříhoda Tomáš         
18.Doležal JanSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavíček Martin21Stránský Matěj22
Procházka Jiří12Šťastný Daniel12
Doležal Jan30Příhoda Tomáš03
Hodas David40Slavík Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14448:374TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
68-94 3110
2.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Dalecký Petr
Řezníček David
 
 
1099  3020
3.Netolický LukášŘezníček David-8-5-9  0321
4.Štantejský OndřejDalecký Petr6127  3031
5.Bezdíček LukášKosek Petr-559-493241
6.Kaplan ZdeněkBříza Martin927  3051
7.Štantejský OndřejŘezníček David5-5310 3161
8.Bezdíček LukášDalecký Petr-10-88-3 1362
9.Kaplan ZdeněkKosek Petr987  3072
10.Netolický LukášBříza Martin716  3082
11.Bezdíček LukášŘezníček David-11-791163292
12.Kaplan ZdeněkDalecký Petr5-85-8532102
13.Netolický LukášKosek Petr         
14.Štantejský OndřejBříza Martin         
15.Kaplan ZdeněkŘezníček David         
16.Netolický LukášDalecký Petr         
17.Štantejský OndřejKosek Petr         
18.Bezdíček LukášBříza Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Netolický Lukáš11Řezníček David12
Štantejský Ondřej20Dalecký Petr12
Bezdíček Lukáš21Kosek Petr02
Kaplan Zdeněk30Bříza Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34508:546TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Joska Miloš
 
 
Hanousek Ondřej
Jirka Lukáš
 
 
46-6-873210
2.Buchal Dušan
Charvát Ondřej
 
 
Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
-6-8-10  0311
3.Buchal DušanŠindelář Pavel10-5-9-7 1312
4.Charvát OndřejRohlík Jan ml.6128  3022
5.Joska MilošHanousek Ondřej-3-9-7  0323
6.Volhejn JanJirka Lukáš2211  3033
7.Charvát OndřejŠindelář Pavel959  3043
8.Joska MilošRohlík Jan ml.-6-9-3  0344
9.Volhejn JanHanousek Ondřej5-10-410-102345
10.Buchal DušanJirka Lukáš79-95 3155
11.Joska MilošŠindelář Pavel-7-3-7  0356
12.Volhejn JanRohlík Jan ml.8-78-7-92357
13.Buchal DušanHanousek Ondřej5-8-6-7 1358
14.Charvát OndřejJirka Lukáš9-957 3168
15.Volhejn JanŠindelář Pavel-7-6-5  0369
16.Buchal DušanRohlík Jan ml.-7-7-6  03610
17.Charvát OndřejHanousek Ondřej         
18.Joska MilošJirka Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buchal Dušan13Šindelář Pavel31
Charvát Ondřej30Rohlík Jan ml.31
Joska Miloš03Hanousek Ondřej30
Volhejn Jan13Jirka Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:27616:569TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-8-589-102301
2.Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
Wávra Pavel
Bako Adam
 
 
969  3011
3.Janák MartinPatka Václav-5-7-7  0312
4.Svojanovský RadimWávra Pavel-95-9-8 1313
5.Čopián ŠtefanBako Adam364  3023
6.Kantorek JiříHýbl Tomáš-9-7-5  0324
7.Svojanovský RadimPatka Václav-8856 3134
8.Čopián ŠtefanWávra Pavel195  3044
9.Kantorek JiříBako Adam101211  3054
10.Janák MartinHýbl Tomáš810-7-4-72355
11.Čopián ŠtefanPatka Václav7610  3065
12.Kantorek JiříWávra Pavel1274  3075
13.Janák MartinBako Adam748  3085
14.Svojanovský RadimHýbl Tomáš-7-76-8 1386
15.Kantorek JiříPatka Václav-9-87-4 1387
16.Janák MartinWávra Pavel-810-6483297
17.Svojanovský RadimBako Adam-47-5-5 1398
18.Čopián ŠtefanHýbl Tomáš758  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janák Martin22Patka Václav22
Svojanovský Radim13Wávra Pavel13
Čopián Štefan40Bako Adam13
Kantorek Jiří22Hýbl Tomáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS