Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34540:598TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štantejský Ondřej
Netolický Lukáš
 
 
Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
-8-4-8  0301
2.Bezdíček Lukáš
Netolický Lukáš
 
 
Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
-9999 3111
3.Bezdíček LukášČopián Štefan9109  3021
4.Netolický LukášJanák Martin10-56-7-42322
5.Netolický LukášKantorek Jiří-8-6-2  0323
6.Štantejský OndřejSvojanovský Radim8-9-9-3 1324
7.Netolický LukášČopián Štefan95-87 3134
8.Netolický LukášJanák Martin-3-2-3  0335
9.Štantejský OndřejKantorek Jiří-8-791-112336
10.Bezdíček LukášSvojanovský Radim576  3046
11.Netolický LukášČopián Štefan-1-5-2  0347
12.Štantejský OndřejJanák Martin-7-77383257
13.Bezdíček LukášKantorek Jiří874  3067
14.Netolický LukášSvojanovský Radim857  3077
15.Štantejský OndřejČopián Štefan-67-8-3 1378
16.Bezdíček LukášJanák Martin-8-611-7 1379
17.Netolický LukášKantorek Jiří1315  3089
18.Netolický LukášSvojanovský Radim-1-4-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezdíček Lukáš31Čopián Štefan22
Netolický Lukáš31Janák Martin31
Netolický Lukáš04Kantorek Jiří22
Štantejský Ondřej13Svojanovský Radim22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21566:497TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Řezníček David
 
 
Plíva Roman
Mikulecký Jan
 
 
989  3010
2.Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
5913  3020
3.Rybenský DušanHýbl Tomáš-4-93983230
4.Kosek PetrPlíva Roman-88-86-92331
5.Řezníček DavidPatka Václav2-5-9-10 1332
6.Dalecký PetrMikulecký Jan768  3042
7.Kosek PetrHýbl Tomáš-108-2-7 1343
8.Řezníček DavidPlíva Roman384  3053
9.Dalecký PetrPatka Václav67-96 3163
10.Rybenský DušanMikulecký Jan396  3073
11.Řezníček DavidHýbl Tomáš7-7-4-5 1374
12.Dalecký PetrPlíva Roman365  3084
13.Bříza MartinPatka Václav-7-79-10 1385
14.Kosek PetrMikulecký Jan12911  3095
15.Dalecký PetrHýbl Tomáš6-7-9-4 1396
16.Bříza MartinPlíva Roman799  30106
17.Kosek PetrPatka Václav         
18.Řezníček DavidMikulecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybenský Dušan20Hýbl Tomáš31
Kosek Petr12Plíva Roman13
Řezníček David12Patka Václav21
Dalecký Petr31Mikulecký Jan03
Bříza Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:16484:400KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jan
Stránský Matěj
 
 
Šindelář Pavel
Sedláčková Tereza
 
 
5710  3010
2.Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
7-78-9-112311
3.Stránský MatějHanousek Ondřej-3-871103221
4.Kršiak Tomᚊindelář Pavel6-995 3131
5.Šťastný DanielRubeš Michal57-95 3141
6.Dostál JanSedláčková Tereza399  3051
7.Kršiak TomášHanousek Ondřej-8-108923261
8.Šťastný DanielŠindelář Pavel9-998 3171
9.Dostál JanRubeš Michal98-9-1063281
10.Stránský MatějSedláčková Tereza8-76-753291
11.Šťastný DanielHanousek Ondřej-677-8632101
12.Dostál JanŠindelář Pavel         
13.Stránský MatějRubeš Michal         
14.Kršiak TomášSedláčková Tereza         
15.Dostál JanHanousek Ondřej         
16.Stránský MatějŠindelář Pavel         
17.Kršiak TomášRubeš Michal         
18.Šťastný DanielSedláčková Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Matěj20Hanousek Ondřej03
Kršiak Tomáš20Šindelář Pavel02
Šťastný Daniel30Rubeš Michal02
Dostál Jan20Sedláčková Tereza02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28612:555TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Volhejn Jan
Charvát Ondřej
 
 
7-6-34-62301
2.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Volhejn Dan
Charvát Jaroslav
 
 
597  3011
3.Slavíček MartinVolhejn Dan697  3021
4.Procházka JiříCharvát Ondřej-9-4-6  0322
5.Doležal JanCharvát Jaroslav8-4-7763232
6.Hodas DavidVolhejn Jan856  3042
7.Procházka JiříVolhejn Dan336  3052
8.Doležal JanCharvát Ondřej6-6-6-5 1353
9.Hodas DavidCharvát Jaroslav7-1155 3163
10.Slavíček MartinVolhejn Jan-6-56-9 1364
11.Doležal JanVolhejn Dan2-8-101193274
12.Hodas DavidCharvát Ondřej-64-1010-62375
13.Slavíček MartinCharvát Jaroslav9-997 3185
14.Procházka JiříVolhejn Jan-8-89-8 1386
15.Hodas DavidVolhejn Dan357  3096
16.Slavíček MartinCharvát Ondřej-13-7-8  0397
17.Procházka JiříCharvát Jaroslav-8874 31107
18.Doležal JanVolhejn Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin22Volhejn Dan04
Procházka Jiří22Charvát Ondřej40
Doležal Jan21Charvát Jaroslav04
Hodas David31Volhejn Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:34717:711nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Šesták Radek
Valdhans Rudolf
 
 
896  3010
2.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
8-89-4-62311
3.Malinský Tomᚊesták Radek4-710-5-82312
4.Netolický JanFlodr Tomáš-5-11-2  0313
5.Dočekal TomášValdhans Rudolf528  3023
6.Netolický TomášSyrová Lucie8-611-683233
7.Netolický JanŠesták Radek-105-10-9 1334
8.Dočekal TomášFlodr Tomáš9910  3044
9.Netolický TomášValdhans Rudolf10-7108 3154
10.Malinský TomášSyrová Lucie65-89 3164
11.Dočekal Tomᚊesták Radek-699-9-62365
12.Netolický TomášFlodr Tomáš-2-7410-122366
13.Malinský TomášValdhans Rudolf767  3076
14.Netolický JanSyrová Lucie10-2-8-9 1377
15.Netolický Tomᚊesták Radek8-10-1012-62378
16.Malinský TomášFlodr Tomáš5-889 3188
17.Netolický JanValdhans Rudolf-8-1088-82389
18.Dočekal TomášSyrová Lucie8-12-81183299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš31Šesták Radek40
Netolický Jan04Flodr Tomáš22
Dočekal Tomáš31Valdhans Rudolf13
Netolický Tomáš22Syrová Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34500:550TJ Sokol Borová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
-5-328-52301
2.Joska Vojtěch
Rulík Jiří
 
 
Štrof Jaroslav
Bezdíček Martin
 
 
89-106 3111
3.Krejčí VladimírLorenc Milan3158  3021
4.Joska VojtěchBezdíček Martin-7-8-5  0322
5.Bureš JaroslavLangr Lukáš-9-9-4  0323
6.Rulík JiříŠtrof Jaroslav-8787 3133
7.Joska VojtěchLorenc Milan-89-715-92334
8.Bureš JaroslavBezdíček Martin5-4-8-8 1335
9.Rulík JiříLangr Lukáš9-10163 3145
10.Krejčí VladimírVrba Jan-9-5-6  0346
11.Bureš JaroslavLorenc Milan-9396 3156
12.Rulík JiříBezdíček Martin-6-12-8  0357
13.Krejčí VladimírLangr Lukáš-6-3-5  0358
14.Joska VojtěchVrba Jan-7-8-5  0359
15.Rulík JiříLorenc Milan-98-67-823510
16.Krejčí VladimírBezdíček Martin         
17.Joska VojtěchLangr Lukáš         
18.Bureš JaroslavVrba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Vladimír12Lorenc Milan22
Joska Vojtěch03Bezdíček Martin30
Bureš Jaroslav12Langr Lukáš21
Rulík Jiří22Štrof Jaroslav01
   Vrba Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32653:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Řezníček David
 
 
Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
-9-611-9 1301
2.Dalecký Petr
Rybenský Dušan
 
 
Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
-9793 3111
3.Bříza MartinČopián Štefan-3-9-7  0312
4.Řezníček DavidJanák Martin8-7-77-102313
5.Rybenský DušanKantorek Jiří878  3023
6.Dalecký PetrSvojanovský Radim49-88 3133
7.Řezníček DavidČopián Štefan-4-119263243
8.Kosek PetrJanák Martin-48-9-10 1344
9.Dalecký PetrKantorek Jiří735  3054
10.Bříza MartinSvojanovský Radim-12-71310-72355
11.Kosek PetrČopián Štefan9-7-4-8 1356
12.Dalecký PetrJanák Martin589  3066
13.Bříza MartinKantorek Jiří-710-3-10 1367
14.Řezníček DavidSvojanovský Radim9-9710 3177
15.Dalecký PetrČopián Štefan-34-9-6 1378
16.Bříza MartinJanák Martin295  3088
17.Řezníček DavidKantorek Jiří787  3098
18.Kosek PetrSvojanovský Radim-64-10-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bříza Martin13Čopián Štefan31
Řezníček David31Janák Martin22
Rybenský Dušan10Kantorek Jiří13
Dalecký Petr31Svojanovský Radim22
Kosek Petr03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37599:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Lukáš
Netolický Lukáš
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-6-109773210
2.Štantejský Ondřej
Netolický Lukáš
 
 
Mikulecký Jan
Plíva Roman
 
 
-3-99-8 1311
3.Netolický LukášHýbl Tomáš-10-8-8  0312
4.Bezdíček LukášPatka Václav-8-8-8  0313
5.Netolický LukášPlíva Roman-4-5-7  0314
6.Štantejský OndřejMikulecký Jan7-810-393224
7.Bezdíček LukášHýbl Tomáš-6-6-6  0325
8.Netolický LukášPatka Václav-5-3-8  0326
9.Štantejský OndřejPlíva Roman658  3036
10.Netolický LukášMikulecký JanWO    3046
11.Netolický LukášHýbl Tomáš-4-1-5  0347
12.Štantejský OndřejPatka Václav7-659 3157
13.Netolický LukášPlíva Roman1178  3067
14.Bezdíček LukášMikulecký Jan5-11-128-92368
15.Štantejský OndřejHýbl Tomáš-741111 3178
16.Netolický LukášPatka Václav9-93-4133288
17.Bezdíček LukášPlíva Roman11-139-8103298
18.Netolický LukášMikulecký Jan9-3-1-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolický Lukáš21Hýbl Tomáš31
Bezdíček Lukáš13Patka Václav22
Netolický Lukáš04Plíva Roman13
Štantejský Ondřej40Mikulecký Jan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32715:682TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Procházka Jiří
 
 
Šindelář Pavel
Sedláčková Tereza
 
 
6178  3010
2.Slavíček Martin
Doležal Jan
 
 
Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
3-4-98-72311
3.Slavíček MartinHanousek Ondřej-6-5-9  0312
4.Procházka JiříŠindelář Pavel-789-8-92313
5.Doležal JanRubeš Michal8-6-185-72314
6.Hodas DavidSedláčková Tereza7-967 3124
7.Procházka JiříHanousek Ondřej8-3-88-82325
8.Doležal JanŠindelář Pavel5109  3035
9.Hodas DavidRubeš Michal6-11-7-10 1336
10.Slavíček MartinSedláčková Tereza8910  3046
11.Doležal JanHanousek Ondřej810-610 3156
12.Hodas DavidŠindelář Pavel-42-4-6 1357
13.Slavíček MartinRubeš Michal45-65 3167
14.Procházka JiříSedláčková Tereza69-136 3177
15.Hodas DavidHanousek Ondřej6-96-3-92378
16.Slavíček MartinŠindelář Pavel7-4-48103288
17.Procházka JiříRubeš Michal89-77 3198
18.Doležal JanSedláčková Tereza-101354 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin31Hanousek Ondřej31
Procházka Jiří22Šindelář Pavel22
Doležal Jan31Rubeš Michal22
Hodas David13Sedláčková Tereza04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20566:481KST SK US Steinerová Choceň z.s B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Matěj
Dostál Jan
 
 
Volhejn Jan
Charvát Ondřej
 
 
8711  3010
2.Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Volhejn Dan
Charvát Jaroslav
 
 
-10784 3120
3.Stránský MatějVolhejn Dan-6838 3130
4.Kršiak TomášCharvát Ondřej-81-9-10 1331
5.Šťastný DanielCharvát Jaroslav5-869 3141
6.Dostál JanVolhejn Jan8413  3051
7.Kršiak TomášVolhejn Dan-7-10-11  0352
8.Šťastný DanielCharvát Ondřej-312-128-72353
9.Dostál JanCharvát Jaroslav1235  3063
10.Stránský MatějVolhejn Jan-35-68-92364
11.Šťastný DanielVolhejn Dan488  3074
12.Dostál JanCharvát Ondřej-82-10893284
13.Stránský MatějCharvát Jaroslav12-98-863294
14.Kršiak TomášVolhejn Jan-12885 31104
15.Dostál JanVolhejn Dan         
16.Stránský MatějCharvát Ondřej         
17.Kršiak TomášCharvát Jaroslav         
18.Šťastný DanielVolhejn Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Matěj21Volhejn Dan12
Kršiak Tomáš12Charvát Ondřej21
Šťastný Daniel21Charvát Jaroslav03
Dostál Jan30Volhejn Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35430:484TJ Jiskra Litomyšl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Jaroslav
Krejčí Vladimír
 
 
Šesták Radek
Dostál Jiří
 
 
-6-8-6  0301
2.Joska Vojtěch
Rulík Jiří
 
 
Flodr Tomáš
Syrová Lucie
 
 
-8-6-9  0302
3.Krejčí VladimírŠesták Radek-6-69-7 1303
4.Joska VojtěchDostál Jiří-115-8493213
5.Bureš JaroslavFlodr Tomáš2-855 3123
6.Rulík JiříValdhans Rudolf610-64 3133
7.Joska VojtěchŠesták Radek-87-7-9 1334
8.Bureš JaroslavDostál Jiří56-31 3144
9.Rulík JiříFlodr Tomáš-76-9-9 1345
10.Krejčí VladimírValdhans Rudolf-5-78-7 1346
11.Bureš JaroslavŠesták Radek-8-6-4  0347
12.Rulík JiříDostál Jiří-5-6-8  0348
13.Krejčí VladimírFlodr Tomáš-6-8-7  0349
14.Joska VojtěchValdhans Rudolf-8-7-14  03410
15.Rulík JiříŠesták Radek         
16.Krejčí VladimírDostál Jiří         
17.Joska VojtěchFlodr Tomáš         
18.Bureš JaroslavValdhans Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Vladimír03Šesták Radek30
Joska Vojtěch12Dostál Jiří12
Bureš Jaroslav21Flodr Tomáš21
Rulík Jiří12Valdhans Rudolf21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34661:628KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Bezdíček Martin
Vrba Jan
 
 
-4-6-10  0301
2.Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
Lorenc Milan
Langr Lukáš
 
 
7-8810 3111
3.Malinský TomášVrba Jan811-8-9123221
4.Netolický JanBezdíček Martin-7-5-7  0322
5.Netolický TomášLangr Lukáš4610  3032
6.Dočekal TomášLorenc Milan9-1088 3142
7.Netolický JanVrba Jan-5-8-5  0343
8.Netolický TomášBezdíček Martin9-10-9-8 1344
9.Dočekal TomášLangr Lukáš-8-9-7  0345
10.Malinský TomášLorenc Milan69-86 3155
11.Netolický TomášVrba Jan9-108-983265
12.Dočekal TomášBezdíček Martin-86-98-62366
13.Malinský TomášLangr Lukáš641  3076
14.Netolický JanLorenc Milan5-9-7713286
15.Dočekal TomášVrba Jan-8-6-7  0387
16.Malinský TomášBezdíček Martin8-517-8-82388
17.Netolický JanLangr Lukáš72-107 3198
18.Netolický TomášLorenc Milan644  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš31Vrba Jan22
Netolický Jan22Bezdíček Martin40
Netolický Tomáš31Langr Lukáš13
Dočekal Tomáš13Lorenc Milan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS