Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34 TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
-8-6-5  0301
2.Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 

 
 
     3011
3.Rejent MarekBříza Martin8-49-563221
4.Vanžura JakubPolanský Jiří-8-9610-92322
5.Herynek FrantišekŠkarvada Vladimír9-8-411-92323
6.Zelenka Adolf     3033
7.Vanžura JakubBříza Martin-9-81110-72334
8.Herynek FrantišekPolanský Jiří-6-8-9  0335
9.Zelenka AdolfŠkarvada Vladimír-898-6103245
10.Rejent Marek     3055
11.Herynek FrantišekBříza Martin-6-6-7  0356
12.Zelenka AdolfPolanský Jiří-8-910-16 1357
13.Rejent MarekŠkarvada Vladimír-986-9-92358
14.Vanžura Jakub     3068
15.Zelenka AdolfBříza Martin-9-6-7  0369
16.Rejent MarekPolanský Jiří6-8-49-1123610
17.Vanžura JakubŠkarvada Vladimír         
18.Herynek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Marek22Bříza Martin31
Vanžura Jakub12Polanský Jiří40
Herynek František03Škarvada Vladimír21
Zelenka Adolf2203



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32441:498TJ Trojovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Robert
Beránek Michal
 
 
Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
-77-68-102301
2.Bezdíček Bohumil
Andrle David
 
 
Pavlík Stanislav
Mattuš Milan ml.
 
 
-8-12-9  0302
3.Andrle DavidNeufinger Petr-6-24-4 1303
4.Beránek MichalPavlík Stanislav785  3013
5.Bezdíček BohumilNeufinger Ivo5107  3023
6.Zelinka RobertMattuš Milan ml.-775-11-92324
7.Beránek MichalNeufinger Petr-4-8-2  0325
8.Bezdíček BohumilPavlík Stanislav-96711 3135
9.Zelinka RobertNeufinger Ivo-8886 3145
10.Andrle DavidMattuš Milan ml.-6-6-7  0346
11.Bezdíček BohumilNeufinger Petr-8-9-8  0347
12.Zelinka RobertPavlík Stanislav974  3057
13.Andrle DavidNeufinger Ivo-6-5-2  0358
14.Beránek MichalMattuš Milan ml.-7-10-3  0359
15.Zelinka RobertNeufinger Petr-6-6-7  03510
16.Andrle DavidPavlík Stanislav-8-6-10  03  
17.Beránek MichalNeufinger Ivo         
18.Bezdíček BohumilMattuš Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Andrle David03Neufinger Petr40
Beránek Michal12Pavlík Stanislav03
Bezdíček Bohumil21Neufinger Ivo12
Zelinka Robert22Mattuš Milan ml.30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33651:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikula Jan
Charvát Jaroslav
 
 
Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
-6-56963210
2.Volhejn Dan
Wagner Max Richard
 
 
Sourada Petr
Tajovský Václav
 
 
-7-8-10  0311
3.Volhejn DanHort Miloš-7-8-10  0312
4.Mikula JanTajovský Václav10-69-2-72313
5.Wagner Max RichardSourada Petr7810  3023
6.Charvát JaroslavKrejčí Vladimír927  3033
7.Mikula JanHort Miloš8-710-9-62334
8.Wagner Max RichardTajovský Václav10-89-8-72335
9.Charvát JaroslavSourada Petr1178  3045
10.Volhejn DanKrejčí Vladimír-8-79483255
11.Wagner Max RichardHort Miloš-8-7-9  0356
12.Charvát JaroslavTajovský Václav91013  3066
13.Volhejn DanSourada Petr854  3076
14.Mikula JanKrejčí Vladimír-8-7-8  0377
15.Charvát JaroslavHort Miloš45-87 3187
16.Volhejn DanTajovský Václav10-587 3197
17.Mikula JanSourada Petr-78-6-10 1398
18.Wagner Max RichardKrejčí Vladimír-810-93-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volhejn Dan31Hort Miloš31
Mikula Jan04Tajovský Václav22
Wagner Max Richard13Sourada Petr13
Charvát Jaroslav40Krejčí Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32600:618TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Šula Petr
 
 
Chlebeček Marek
Procházka Petr
 
 
-7897 3110
2.Komárek Adam
Starka Martin
 
 
Michek Jakub
Budinský Petr
 
 
8-684 3120
3.Komárek AdamMichek Jakub749  3030
4.Sedláčková TerezaBudinský Petr-76-11-6 1331
5.Šula PetrChlebeček Marek-6-4-2  0332
6.Starka MartinProcházka Petr-68-11-7 1333
7.Sedláčková TerezaMichek Jakub81-79 3143
8.Šula PetrBudinský Petr-71139 3153
9.Starka MartinChlebeček Marek-4-7-8  0354
10.Komárek AdamProcházka Petr5-796 3164
11.Šula PetrMichek Jakub-699-7-22365
12.Starka MartinBudinský Petr-15-6-5 1366
13.Komárek AdamChlebeček Marek-5-2-6  0367
14.Sedláčková TerezaProcházka Petr676  3077
15.Starka MartinMichek Jakub7-3-9783287
16.Komárek AdamBudinský Petr-5610-10-32388
17.Sedláčková TerezaChlebeček Marek-51147 3198
18.Šula PetrProcházka Petr794  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komárek Adam22Michek Jakub13
Sedláčková Tereza31Budinský Petr31
Šula Petr22Chlebeček Marek31
Starka Martin13Procházka Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35662:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
87-106 3110
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Pavlík Stanislav
Mattuš Milan ml.
 
 
-8-5-7  0311
3.Rejent MarekNeufinger Petr-9-79-7 1312
4.Vanžura JakubPavlík Stanislav855  3022
5.Herynek FrantišekNeufinger Ivo-9-3-4  0323
6.Zelenka AdolfMattuš Milan ml.159  3033
7.Vanžura JakubNeufinger Petr99-810 3143
8.Herynek FrantišekPavlík Stanislav79-6-8-82344
9.Zelenka AdolfNeufinger Ivo999  3054
10.Rejent MarekMattuš Milan ml.97-6-5103264
11.Herynek FrantišekNeufinger Petr9-8-7-6 1365
12.Zelenka AdolfPavlík Stanislav-10879 3175
13.Rejent MarekNeufinger Ivo-9-89-6 1376
14.Vanžura JakubMattuš Milan ml.49-810 3186
15.Zelenka AdolfNeufinger Petr-9-8109-52387
16.Rejent MarekPavlík Stanislav-87-9653297
17.Vanžura JakubNeufinger Ivo-6-788-102398
18.Herynek FrantišekMattuš Milan ml.-10-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejent Marek22Neufinger Petr31
Vanžura Jakub31Pavlík Stanislav13
Herynek František04Neufinger Ivo31
Zelenka Adolf31Mattuš Milan ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28571:460TTC Skuteč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
Polanský Jiří
Bříza Martin
 
 
538  3010
2.Beránek Michal
Andrle David
 
 

 
 
WO    3020
3.Andrle DavidBříza Martin-7-5-9  0321
4.Zelinka RobertPolanský Jiří8-7910 3131
5.Bezdíček BohumilŠkarvada Vladimír4-1075 3141
6.Beránek MichalWO    3051
7.Zelinka RobertBříza Martin11107  3061
8.Bezdíček BohumilPolanský Jiří-1396-1163271
9.Beránek MichalŠkarvada Vladimír-8-1-2  0372
10.Andrle DavidWO    3082
11.Bezdíček BohumilBříza Martin3-8-57-112383
12.Beránek MichalPolanský Jiří7-6-5-3 1384
13.Andrle DavidŠkarvada Vladimír-5-8-3  0385
14.Zelinka RobertWO    3095
15.Beránek MichalBříza Martin77-13-6-82396
16.Andrle DavidPolanský Jiří-6-3-6  0397
17.Zelinka RobertŠkarvada Vladimír-7-1-5  0398
18.Bezdíček BohumilWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Andrle David03Bříza Martin31
Zelinka Robert21Polanský Jiří22
Bezdíček Bohumil21Škarvada Vladimír31
Beránek Michal03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33635:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Mikula Jan
 
 
Chlebeček Marek
Budinský Petr
 
 
-85-89-132301
2.Volhejn Dan
Wagner Max Richard
 
 
Procházka Petr
Michek Jakub
 
 
97-89 3111
3.Volhejn DanProcházka Petr897  3021
4.Mikula JanChlebeček Marek9-29-7-72322
5.Wagner Max RichardMichek Jakub-7-8-4  0323
6.Charvát JaroslavBudinský Petr89-8-9-72324
7.Mikula JanProcházka Petr-78-9-7 1325
8.Wagner Max RichardChlebeček Marek-8-6-6  0326
9.Charvát JaroslavMichek Jakub-7-88-9 1327
10.Volhejn DanBudinský Petr8-810-993237
11.Wagner Max RichardProcházka PetrWO    3047
12.Charvát JaroslavChlebeček Marek897  3057
13.Volhejn DanMichek Jakub8-910-7113267
14.Mikula JanBudinský Petr-8-7-3  0368
15.Charvát JaroslavProcházka PetrWO    3078
16.Volhejn DanChlebeček Marek-6-8-6  0379
17.Mikula JanMichek Jakub8-989 3189
18.Wagner Max RichardBudinský Petr1299  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volhejn Dan31Procházka Petr11
Mikula Jan13Chlebeček Marek31
Wagner Max Richard12Michek Jakub22
Charvát Jaroslav12Budinský Petr22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26628:571TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Foltýn Lukáš
 
 
Steklý Tibor
Hort Miloš
 
 
-4-76-10 1301
2.Komárek Adam
Starka Martin
 
 
Pospíšil Jaroslav
Pavlas Petr
 
 
-677-973211
3.Starka MartinPospíšil Jaroslav865  3021
4.Komárek AdamSteklý Tibor-9-1071393231
5.Foltýn LukášPavlas Petr48-105 3141
6.Sedláčková TerezaHort Miloš8-7-612-92342
7.Komárek AdamPospíšil Jaroslav67-10-783252
8.Foltýn LukášSteklý Tibor-98-97-62353
9.Sedláčková TerezaPavlas Petr1088  3063
10.Starka MartinHort Miloš-8-11-10  0364
11.Foltýn LukášPospíšil Jaroslav-8895 3174
12.Sedláčková TerezaSteklý Tibor10-657 3184
13.Starka MartinPavlas Petr-8-66573294
14.Komárek AdamHort Miloš8-7-614-72395
15.Sedláčková TerezaPospíšil Jaroslav3116  30105
16.Starka MartinSteklý Tibor         
17.Komárek AdamPavlas Petr         
18.Foltýn LukášHort Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Starka Martin21Pospíšil Jaroslav04
Komárek Adam21Steklý Tibor12
Foltýn Lukáš21Pavlas Petr03
Sedláčková Tereza31Hort Miloš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
     1301
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
     3111
3.Michalec RomanSocha Zdeněk     1312
4.Kopecký PavelFrolík Tomáš     3222
5.Malinský MartinVraštil Lukáš     1323
6.Tesner TomášHladík Miroslav     3233
7.Kopecký PavelSocha Zdeněk     1334
8.Malinský MartinFrolík Tomáš     2335
9.Tesner TomášVraštil Lukáš     3145
10.Michalec RomanHladík Miroslav     3055
11.Malinský MartinSocha Zdeněk     0356
12.Tesner TomášFrolík Tomáš     3066
13.Michalec RomanVraštil Lukáš     3176
14.Kopecký PavelHladík Miroslav     0377
15.Tesner TomášSocha Zdeněk     2378
16.Michalec RomanFrolík Tomáš     3188
17.Kopecký PavelVraštil Lukáš     3098
18.Malinský MartinHladík Miroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman31Socha Zdeněk40
Kopecký Pavel22Frolík Tomáš13
Malinský Martin13Vraštil Lukáš13
Tesner Tomáš31Hladík Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37530:592TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
Kudýn Petr
Marel David
 
 
13-567 3110
2.Kortus Petr
Voženílek Martin
 
 
Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
7-897 3120
3.Kortus PetrKudýn Petr-4-4-5  0321
4.Ecler MichalMarel David-76-8-5 1322
5.Voženílek MartinNovotný Luboš-78-74-72323
6.Mudruňka KarelPetřík Tomáš-99117 3133
7.Ecler MichalKudýn Petr-5-6-8  0334
8.Voženílek MartinMarel David9-10-4453244
9.Mudruňka KarelNovotný Luboš-5-6-8  0345
10.Kortus PetrPetřík Tomáš-9-5-9  0346
11.Voženílek MartinKudýn Petr-9577 3156
12.Mudruňka KarelMarel David94-5-6-122357
13.Kortus PetrNovotný Luboš-28-74-92358
14.Ecler MichalPetřík Tomáš29-24 3168
15.Mudruňka KarelKudýn Petr10-6-6-2 1369
16.Kortus PetrMarel David-7-8-5  03610
17.Ecler MichalNovotný Luboš         
18.Voženílek MartinPetřík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Petr04Kudýn Petr31
Ecler Michal12Marel David31
Voženílek Martin21Novotný Luboš30
Mudruňka Karel13Petřík Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30294:386TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
67-6-8-62301
2.Mattuš Milan ml.
Pavlík Stanislav
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
7-5-5-8 1302
3.Neufinger PetrMichalec Roman-6-7-8  0303
4.Pavlík StanislavTesner Tomáš-879-6-82304
5.Mattuš Milan ml.Malinský Martin-7-11-8  0305
6.Neufinger IvoKopecký Pavel4-8-56-42306
7.Pavlík StanislavMichalec Roman8-7-8-9 1307
8.Mattuš Milan ml.Tesner Tomáš-7-6-6  0308
9.Neufinger IvoMalinský Martin-8-5-7  0309
10.Neufinger PetrKopecký Pavel-7-8-4  03010
11.Mattuš Milan ml.Michalec Roman         
12.Neufinger IvoTesner Tomáš         
13.Neufinger PetrMalinský Martin         
14.Pavlík StanislavKopecký Pavel         
15.Neufinger IvoMichalec Roman         
16.Neufinger PetrTesner Tomáš         
17.Pavlík StanislavMalinský Martin         
18.Mattuš Milan ml.Kopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Neufinger Petr02Michalec Roman20
Pavlík Stanislav02Tesner Tomáš20
Mattuš Milan ml.02Malinský Martin20
Neufinger Ivo02Kopecký Pavel20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS