Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33675:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
87-6-9-92301
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Beránek Michal
Andrle David
 
 
877  3011
3.Zelenka AdolfBeránek Michal98-36 3121
4.Vanžura JakubZelinka Robert5-8-98-92322
5.Herynek FrantišekBezdíček Bohumil9-8-6-7 1323
6.Rejent MarekAndrle David634  3033
7.Vanžura JakubBeránek Michal976  3043
8.Herynek FrantišekZelinka Robert-6-8-7  0344
9.Rejent MarekBezdíček Bohumil-6-9-10  0345
10.Zelenka AdolfNetolický Lukáš98-86 3155
11.Herynek FrantišekBeránek Michal-9-8-9  0356
12.Rejent MarekZelinka Robert9-10-11-6 1357
13.Zelenka AdolfBezdíček Bohumil-1010-11-12 1358
14.Vanžura JakubNetolický Lukáš976  3068
15.Rejent MarekBeránek Michal6-9-89103278
16.Zelenka AdolfZelinka Robert99-810 3188
17.Vanžura JakubBezdíček Bohumil-9-769-112389
18.Herynek FrantišekNetolický Lukáš-10698 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelenka Adolf31Beránek Michal13
Vanžura Jakub22Zelinka Robert31
Herynek František13Bezdíček Bohumil40
Rejent Marek22Andrle David01
   Netolický Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30636:608TJ Jiskra Heřmanův Městec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kachlík Jan ml.
Wagner Max Richard
 
 
Šula Petr
Laubová Žaneta
 
 
-88-6873210
2.Charvát Jaroslav
Mikula Jan
 
 
Foltýn Lukáš
Komárek Adam
 
 
109-8-9-92311
3.Kachlík Jan ml.Foltýn Lukáš-4-68-9 1312
4.Mikula JanKomárek Adam-9-5-9  0313
5.Wagner Max RichardŠula Petr5-89-963223
6.Charvát JaroslavLaubová Žaneta969  3033
7.Mikula JanFoltýn Lukáš-7-9-8  0334
8.Wagner Max RichardKomárek Adam5-9-108-62335
9.Charvát JaroslavŠula Petr848  3045
10.Kachlík Jan ml.Laubová Žaneta79-89 3155
11.Wagner Max RichardFoltýn Lukáš9105  3065
12.Charvát JaroslavKomárek Adam-8989 3175
13.Kachlík Jan ml.Šula Petr867  3085
14.Mikula JanLaubová Žaneta6-9-8-9 1386
15.Charvát JaroslavFoltýn Lukáš4-9710 3196
16.Kachlík Jan ml.Komárek Adam-6-6-7  0397
17.Mikula JanŠula Petr-787-91232107
18.Wagner Max RichardLaubová Žaneta9-977 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kachlík Jan ml.22Foltýn Lukáš22
Mikula Jan13Komárek Adam31
Wagner Max Richard21Šula Petr04
Charvát Jaroslav40Laubová Žaneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36690:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
Polach Miroslav
Michek Jakub
 
 
9-11-98-72301
2.Sourada Petr
Tajovský Václav
 
 
Pilař Jaroslav
Chlebeček Marek
 
 
993  3011
3.Sourada PetrPolach Miroslav3-6-816-82312
4.Hort MilošChlebeček Marek858  3022
5.Krejčí VladimírMichek Jakub-5-6-7  0323
6.Tajovský VáclavPilař Jaroslav34-6-243233
7.Hort MilošPolach Miroslav7-6-4-10 1334
8.Krejčí VladimírBudinský Petr5-898 3144
9.Tajovský VáclavMichek Jakub635  3054
10.Sourada PetrPilař Jaroslav9-648 3164
11.Krejčí VladimírPolach Miroslav8-8-8-8 1365
12.Tajovský VáclavBudinský Petr-99510 3175
13.Sourada PetrMichek Jakub8-6-5-8 1376
14.Hort MilošPilař Jaroslav5-6-4893286
15.Tajovský VáclavPolach Miroslav4-10-39-82387
16.Sourada PetrBudinský Petr7-310-653297
17.Hort MilošMichek Jakub-978-5-82398
18.Krejčí VladimírPilař Jaroslav-465-5-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sourada Petr22Polach Miroslav40
Hort Miloš22Chlebeček Marek01
Krejčí Vladimír13Michek Jakub31
Tajovský Václav31Pilař Jaroslav13
   Budinský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34457:565TJ Trojovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
WO    0301
2.Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
Mattuš Milan ml.
Kopecký Pavel st.
 
 
995  3011
3.Bříza MartinNeufinger Petr5-99-9-82312
4.Černý StanislavNeufinger Ivo-9-7-7  0313
5.Kopecký Pavel st.WO    0314
6.Polanský JiříMattuš Milan ml.4-97-723224
7.Černý StanislavNeufinger Petr-6-6-4  0325
8.Neufinger IvoWO    0326
9.Polanský JiříKopecký Pavel st.767  3036
10.Bříza MartinMattuš Milan ml.5912  3046
11.Neufinger PetrWO    0347
12.Polanský JiříNeufinger Ivo87-710 3157
13.Bříza MartinKopecký Pavel st.963  3067
14.Černý StanislavMattuš Milan ml.-5-2-3  0368
15.Polanský JiříNeufinger Petr18-12-9-52369
16.Bříza MartinNeufinger Ivo9-597 3179
17.Černý StanislavKopecký Pavel st.6-99-9-923710
18.Mattuš Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bříza Martin31Neufinger Petr30
Černý Stanislav04Neufinger Ivo12
Polanský Jiří31Kopecký Pavel st.12
   Mattuš Milan ml.12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16512:421TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Špaňůr Josef
Kortus Petr
 
 
10-9-6863210
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Licek Radim
Mudruňka Karel
 
 
6-1077 3120
3.Michalec RomanŠpaňůr Josef876  3030
4.Kopecký PavelMudruňka Karel734  3040
5.Malinský MartinLicek Radim266  3050
6.Tesner TomášKortus Petr-98149 3160
7.Kopecký PavelŠpaňůr Josef-3-5104-92361
8.Malinský MartinMudruňka Karel-2-675-82362
9.Tesner TomášLicek Radim476  3072
10.Michalec RomanKortus Petr-88-10-7 1373
11.Malinský MartinŠpaňůr Josef-81012-763283
12.Tesner TomášMudruňka Karel-9929 3193
13.Michalec RomanLicek Radim767  30103
14.Kopecký PavelKortus Petr         
15.Tesner Tomᚊpaňůr Josef         
16.Michalec RomanMudruňka Karel         
17.Kopecký PavelLicek Radim         
18.Malinský MartinKortus Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michalec Roman21Špaňůr Josef12
Kopecký Pavel11Mudruňka Karel12
Malinský Martin21Licek Radim03
Tesner Tomáš30Kortus Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26572:544TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek René
Vraštil Lukáš
 
 
Kudýn Petr
Lukeš Marek
 
 
1099  3010
2.Socha Zdeněk
Frolík Tomáš
 
 
Petřík Tomáš
Kalhous Vlastimil
 
 
-6-97-7 1311
3.Vraštil LukášKudýn Petr-847-743221
4.Koubek RenéLukeš Marek89-7-6-72322
5.Frolík TomášPetřík Tomáš2-571 3132
6.Socha ZdeněkKalhous Vlastimil-6-5-9  0333
7.Koubek RenéKudýn Petr1087  3043
8.Frolík TomášLukeš Marek95-1-1-122344
9.Socha ZdeněkPetřík Tomáš998  3054
10.Vraštil LukášKalhous Vlastimil8-1179 3164
11.Frolík TomášKudýn Petr-7-9-6  0365
12.Socha ZdeněkLukeš Marek-6-10-8  0366
13.Vraštil LukášPetřík Tomáš764  3076
14.Koubek RenéKalhous Vlastimil109-65 3186
15.Socha ZdeněkKudýn Petr4-884 3196
16.Vraštil LukášLukeš Marek99-5-12832106
17.Koubek RenéPetřík Tomáš89-9-5832  
18.Frolík TomášKalhous Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraštil Lukáš40Kudýn Petr13
Koubek René21Lukeš Marek31
Frolík Tomáš12Petřík Tomáš03
Socha Zdeněk22Kalhous Vlastimil12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:128TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Kudýn Petr
Novotný Luboš
 
 
895  3010
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Michalec RomanKudýn Petr738  3030
4.Kopecký PavelNovotný Luboš998  3040
5.Malinský MartinŠtěpánek Petr232  3050
6.Tesner TomášWO    3060
7.Kopecký PavelKudýn Petr10810  3070
8.Malinský MartinNovotný Luboš539  3080
9.Tesner Tomᚊtěpánek Petr334  3090
10.Michalec RomanWO    30100
11.Malinský MartinKudýn Petr         
12.Tesner TomášNovotný Luboš         
13.Michalec RomanŠtěpánek Petr         
14.Kopecký Pavel         
15.Tesner TomášKudýn Petr         
16.Michalec RomanNovotný Luboš         
17.Kopecký PavelŠtěpánek Petr         
18.Malinský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Michalec Roman10Kudýn Petr02
Kopecký Pavel20Novotný Luboš02
Malinský Martin20Štěpánek Petr02
Tesner Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13439:348TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Licek Radim
Mudruňka Karel
 
 
72-47 3110
2.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Kortus Petr
Špaňůr Josef
 
 
765  3020
3.Socha ZdeněkŠpaňůr Josef48-92 3130
4.Frolík TomášMudruňka Karel3-949 3140
5.Hladík MiroslavLicek Radim1067  3050
6.Vraštil LukášKortus Petr1166  3060
7.Frolík Tomᚊpaňůr Josef67-810 3170
8.Hladík MiroslavMudruňka Karel78-4-8-72371
9.Vraštil LukášLicek Radim-8864 3181
10.Socha ZdeněkKortus Petr-9-1-8  0382
11.Hladík MiroslavŠpaňůr Josef8-596 3192
12.Vraštil LukášMudruňka Karel3-367 31102
13.Socha ZdeněkLicek Radim         
14.Frolík TomášKortus Petr         
15.Vraštil Lukᚊpaňůr Josef         
16.Socha ZdeněkMudruňka Karel         
17.Frolík TomášLicek Radim         
18.Hladík MiroslavKortus Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Socha Zdeněk11Špaňůr Josef03
Frolík Tomáš20Mudruňka Karel12
Hladík Miroslav21Licek Radim02
Vraštil Lukáš30Kortus Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS