Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12426:361TJ Jiskra Heřmanův Městec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Zdeněk
Kachlík Jan ml.
 
 
Černý Stanislav
Černý Radek
 
 
-8764 3110
2.Charvát Jaroslav
Volhejn Dan
 
 
Saifr Vladimír
Škarvada Vladimír
 
 
8-11-45103220
3.Kachlík Jan ml.Černý Stanislav107-4-1073230
4.Kadlec ZdeněkČerný Radek78-710 3140
5.Volhejn DanSaifr Vladimír107-44 3150
6.Charvát JaroslavŠkarvada Vladimír10-912-873260
7.Kadlec ZdeněkČerný Stanislav1074  3070
8.Volhejn DanČerný Radek-4786 3180
9.Charvát JaroslavSaifr Vladimír769  3090
10.Kachlík Jan ml.Škarvada Vladimír-8-7651232100
11.Volhejn DanČerný Stanislav         
12.Charvát JaroslavČerný Radek         
13.Kachlík Jan ml.Saifr Vladimír         
14.Kadlec ZdeněkŠkarvada Vladimír         
15.Charvát JaroslavČerný Stanislav         
16.Kachlík Jan ml.Černý Radek         
17.Kadlec ZdeněkSaifr Vladimír         
18.Volhejn DanŠkarvada Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kachlík Jan ml.20Černý Stanislav02
Kadlec Zdeněk20Černý Radek02
Volhejn Dan20Saifr Vladimír02
Charvát Jaroslav20Škarvada Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21536:470TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Starka Martin
 
 
Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
-4-16-4  0301
2.Sedláčková Tereza
Foltýn Lukáš
 
 
Kopecký Pavel st.
Mattuš Milan ml.
 
 
-12-751023211
3.Komárek AdamNeufinger Petr-7-10-2  0312
4.Starka MartinNeufinger Ivo-89-7-10 1313
5.Foltýn LukášKopecký Pavel st.-9345 3123
6.Sedláčková TerezaPavlík Stanislav278  3033
7.Starka MartinNeufinger Petr-8-65-12 1334
8.Foltýn LukášNeufinger Ivo844  3044
9.Sedláčková TerezaKopecký Pavel st.-108-9843254
10.Komárek AdamPavlík Stanislav978  3064
11.Foltýn LukášNeufinger Petr795  3074
12.Sedláčková TerezaNeufinger Ivo12-8-8573284
13.Komárek AdamKopecký Pavel st.15-97-783294
14.Starka MartinPavlík Stanislav9910  30104
15.Sedláčková TerezaNeufinger Petr         
16.Komárek AdamNeufinger Ivo         
17.Starka MartinKopecký Pavel st.         
18.Foltýn LukášPavlík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komárek Adam21Neufinger Petr21
Starka Martin12Neufinger Ivo12
Foltýn Lukáš30Kopecký Pavel st.03
Sedláčková Tereza30Pavlík Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9457:337TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Vanžura Jakub
Zelenka Adolf
 
 
-6-699-92301
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Herynek František
Adamec Miloš
 
 
2151  3011
3.Michalec RomanVanžura Jakub684  3021
4.Kopecký PavelZelenka Adolf-667-693231
5.Malinský MartinHerynek František579  3041
6.Tesner TomášAdamec Miloš534  3051
7.Kopecký PavelVanžura Jakub7-108-5-72352
8.Malinský MartinZelenka Adolf78-99 3162
9.Tesner TomášHerynek František2314  3072
10.Michalec RomanAdamec Miloš5136  3082
11.Malinský MartinVanžura Jakub891  3092
12.Tesner TomášZelenka Adolf9136  30102
13.Michalec RomanHerynek František         
14.Kopecký PavelAdamec Miloš         
15.Tesner TomášVanžura Jakub         
16.Michalec RomanZelenka Adolf         
17.Kopecký PavelHerynek František         
18.Malinský MartinAdamec Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman20Vanžura Jakub12
Kopecký Pavel11Zelenka Adolf03
Malinský Martin30Herynek František02
Tesner Tomáš30Adamec Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12446:334TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
-8-98-9 1301
2.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Beránek Michal
Andrle David
 
 
423  3011
3.Vraštil LukášZelinka Robert-9799 3121
4.Frolík TomášBezdíček Bohumil-12-96963231
5.Hladík MiroslavBeránek Michal477  3041
6.Socha ZdeněkAndrle David989  3051
7.Frolík TomášZelinka Robert-8-10-9  0352
8.Hladík MiroslavBezdíček Bohumil679  3062
9.Socha ZdeněkBeránek Michal-99-11853272
10.Vraštil LukášAndrle David793  3082
11.Hladík MiroslavZelinka Robert-2474 3192
12.Socha ZdeněkBezdíček Bohumil335  30102
13.Vraštil LukášBeránek Michal-5    01  
14.Frolík TomášAndrle David         
15.Socha ZdeněkZelinka Robert         
16.Vraštil LukášBezdíček Bohumil         
17.Frolík TomášBeránek Michal         
18.Hladík MiroslavAndrle David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraštil Lukáš20Zelinka Robert12
Frolík Tomáš11Bezdíček Bohumil03
Hladík Miroslav30Beránek Michal02
Socha Zdeněk30Andrle David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9440:310TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Michal
Špaňůr Josef
 
 
Kristek Patrik
Kristek Lukáš
 
 
-10945 3110
2.Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
Sourada Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
638  3020
3.Špaňůr JosefKristek Patrik86-35 3130
4.Kolář MichalKristek Lukáš863  3040
5.Ecler MichalPospíšil Jaroslav935  3050
6.Mudruňka KarelSourada Petr678  3060
7.Kolář MichalKristek Patrik-961-5-72361
8.Ecler MichalKristek Lukáš974  3071
9.Mudruňka KarelPospíšil Jaroslav869  3081
10.Špaňůr JosefSourada Petr7-895 3191
11.Licek RadimKristek Patrik-9-688-92392
12.Mudruňka KarelKristek Lukáš653  30102
13.Špaňůr JosefPospíšil Jaroslav         
14.Kolář MichalSourada Petr         
15.Mudruňka KarelKristek Patrik         
16.Špaňůr JosefKristek Lukáš         
17.Kolář MichalPospíšil Jaroslav         
18.Licek RadimSourada Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaňůr Josef20Kristek Patrik21
Kolář Michal11Kristek Lukáš03
Ecler Michal20Pospíšil Jaroslav02
Mudruňka Karel30Sourada Petr02
Licek Radim01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14431:383TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Vladimír
Kudýn Petr
 
 
Polach Miroslav
Michek Jakub
 
 
-7679 3110
2.Petřík Tomáš
Vitvar Ondřej
 
 
Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
-7-68873220
3.Petřík TomášPolach Miroslav-4-3-7  0321
4.Kudýn VladimírMichek Jakub9118  3031
5.Vitvar OndřejChlebeček Marek1076  3041
6.Kudýn PetrPilař Jaroslav34-56 3151
7.Kudýn VladimírPolach Miroslav6-4-6743261
8.Vitvar OndřejMichek Jakub-8986 3171
9.Kudýn PetrChlebeček Marek798  3081
10.Petřík TomášPilař Jaroslav-99119 3191
11.Vitvar OndřejPolach Miroslav-5-8-12  0392
12.Kudýn PetrMichek Jakub7143  30102
13.Petřík TomášChlebeček Marek         
14.Kudýn VladimírPilař Jaroslav         
15.Kudýn PetrPolach Miroslav         
16.Petřík TomášMichek Jakub         
17.Kudýn VladimírChlebeček Marek         
18.Vitvar OndřejPilař Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petřík Tomáš11Polach Miroslav21
Kudýn Vladimír20Michek Jakub03
Vitvar Ondřej21Chlebeček Marek02
Kudýn Petr30Pilař Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31682:651TJ Jiskra Heřmanův Městec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kachlík Jan ml.
Kadlec Zdeněk
 
 
Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
9-85-4-52301
2.Charvát Jaroslav
Volhejn Dan
 
 
Pavlík Stanislav
Kopecký Pavel st.
 
 
873  3011
3.Kachlík Jan ml.Neufinger Ivo-838-9-22312
4.Kadlec ZdeněkNeufinger Petr-10-12-9  0313
5.Volhejn DanKopecký Pavel st.99-88 3123
6.Charvát JaroslavPavlík Stanislav876  3033
7.Kadlec ZdeněkNeufinger Ivo-78-8-9 1334
8.Volhejn DanNeufinger Petr9-895 3144
9.Charvát JaroslavKopecký Pavel st.8-896 3154
10.Kachlík Jan ml.Pavlík Stanislav-89710 3164
11.Volhejn DanNeufinger Ivo-8-7-11  0365
12.Charvát JaroslavNeufinger Petr89-711 3175
13.Kachlík Jan ml.Kopecký Pavel st.-9-95-8 1376
14.Kadlec ZdeněkPavlík Stanislav8-7-99-52377
15.Charvát JaroslavNeufinger Ivo894  3087
16.Kachlík Jan ml.Neufinger Petr8-1168 3197
17.Kadlec ZdeněkKopecký Pavel st.-6-158-7 1398
18.Volhejn DanPavlík Stanislav9-888 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kachlík Jan ml.22Neufinger Ivo31
Kadlec Zdeněk04Neufinger Petr13
Volhejn Dan31Kopecký Pavel st.22
Charvát Jaroslav40Pavlík Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:18500:479TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laubová Žaneta
Sedláčková Tereza
 
 
Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
8-6-511-82301
2.Starka Martin
Komárek Adam
 
 
Černý Radek
Saifr Vladimír
 
 
-3-95-9 1302
3.Komárek AdamČerný Stanislav-812108 3112
4.Starka MartinŠkarvada Vladimír47-12-473222
5.Sedláčková TerezaČerný Radek1249  3032
6.Laubová ŽanetaSaifr Vladimír10109  3042
7.Starka MartinČerný Stanislav8-77-12103252
8.Sedláčková TerezaŠkarvada Vladimír-6-59973262
9.Laubová ŽanetaČerný Radek98-59 3172
10.Komárek AdamSaifr Vladimír1056  3082
11.Sedláčková TerezaČerný Stanislav127-6-5123292
12.Foltýn Lukᚊkarvada Vladimír-2-688532102
13.Komárek AdamČerný Radek         
14.Starka MartinSaifr Vladimír         
15.Foltýn LukášČerný Stanislav         
16.Komárek AdamŠkarvada Vladimír         
17.Starka MartinČerný Radek         
18.Sedláčková TerezaSaifr Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Komárek Adam20Černý Stanislav03
Starka Martin20Škarvada Vladimír03
Sedláčková Tereza30Černý Radek02
Laubová Žaneta20Saifr Vladimír02
Foltýn Lukáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24601:525TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
-98713 3110
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Beránek Michal
Andrle David
 
 
668  3020
3.Michalec RomanZelinka Robert10-875 3130
4.Kopecký PavelBezdíček Bohumil-6-77-10 1331
5.Malinský MartinBeránek Michal-56-10-1 1332
6.Tesner TomášAndrle David354  3042
7.Kopecký PavelZelinka Robert-85-79-52343
8.Malinský MartinBezdíček Bohumil-97-8-10 1344
9.Tesner TomášBeránek Michal10-88-1073254
10.Michalec RomanAndrle David456  3064
11.Malinský MartinZelinka Robert-87-98-92365
12.Tesner TomášBezdíček Bohumil975  3075
13.Michalec RomanBeránek Michal49-109 3185
14.Kopecký PavelAndrle David-7-77783295
15.Tesner TomášZelinka Robert9-102-7832105
16.Michalec RomanAndrle David         
17.Kopecký PavelZelinka Robert         
18.Malinský MartinAndrle David         
19.Michalec RomanBeránek Michal49-109 31  
20.Malinský MartinBezdíček Bohumil-97-8-10 13  
21.Tesner TomášBeránek Michal10-88-10732  
22.Michalec RomanAndrle David456  30  
23.Malinský MartinZelinka Robert-87-98-923  
24.Tesner TomášBezdíček Bohumil975  30  
25.Michalec RomanBeránek Michal49-109 31  
26.Kopecký PavelAndrle David-7-777 22  
27.Tesner TomášZelinka Robert9-1027 31  
28.Michalec RomanBezdíček Bohumil         
29.Kopecký PavelBeránek Michal         
30.Malinský MartinAndrle David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michalec Roman30Zelinka Robert22
Kopecký Pavel12Bezdíček Bohumil21
Malinský Martin03Beránek Michal12
Tesner Tomáš40Andrle David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6388:295TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
89-76 3110
2.Frolík Tomáš
Zajíček Miroslav
 
 
Herynek František
Rejent Marek
 
 
65-98 3120
3.Socha ZdeněkZelenka Adolf9811  3030
4.Frolík TomášVanžura Jakub-81087 3140
5.Zajíček MiroslavHerynek František594  3050
6.Vraštil LukášRejent Marek7107  3060
7.Frolík TomášZelenka Adolf9-987 3170
8.Zajíček MiroslavVanžura Jakub5-1088 3180
9.Vraštil LukášHerynek František866  3090
10.Socha ZdeněkRejent Marek10-1078 31100
11.Zajíček MiroslavZelenka Adolf         
12.Vraštil LukášVanžura Jakub         
13.Socha ZdeněkHerynek František         
14.Frolík TomášRejent Marek         
15.Vraštil LukášZelenka Adolf         
16.Socha ZdeněkVanžura Jakub         
17.Frolík TomášHerynek František         
18.Zajíček MiroslavRejent Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Socha Zdeněk20Zelenka Adolf02
Frolík Tomáš20Vanžura Jakub02
Zajíček Miroslav20Herynek František02
Vraštil Lukáš20Rejent Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4364:180TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Licek Radim
Voženílek Martin
 
 
Michek Jakub
Chlebeček Marek
 
 
987  3010
2.Ecler Michal
Kolář Michal
 
 
Budinský Petr
 
 
WO    3020
3.Ecler MichalChlebeček Marek-128-11923230
4.Kolář MichalPilař Jaroslav567  3040
5.Licek RadimMichek Jakub8-885 3150
6.Voženílek MartinWO    3060
7.Kolář MichalChlebeček Marek-3852 3170
8.Licek RadimPilař Jaroslav995  3080
9.Voženílek MartinMichek Jakub173  3090
10.Ecler MichalWO    30100
11.Licek RadimChlebeček Marek         
12.Voženílek MartinPilař Jaroslav         
13.Ecler MichalMichek Jakub         
14.Kolář Michal         
15.Voženílek MartinChlebeček Marek         
16.Ecler MichalPilař Jaroslav         
17.Kolář MichalMichek Jakub         
18.Licek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ecler Michal10Chlebeček Marek02
Kolář Michal20Pilař Jaroslav02
Licek Radim20Michek Jakub02
Voženílek Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:214TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Vladimír
Kudýn Petr
 
 
Kristek Patrik
Kristek Lukáš
 
 
896  3010
2.Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
Sourada Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
8-985 3120
3.Novotný LubošKristek Patrik95-106 3130
4.Kudýn VladimírKristek Lukáš04-74 3140
5.Petřík TomášPospíšil Jaroslav864  3050
6.Kudýn PetrSourada Petr479  3060
7.Kudýn VladimírKristek Patrik738  3070
8.Petřík TomášKristek Lukáš466  3080
9.Kudýn PetrPospíšil Jaroslav777  3090
10.Novotný LubošSourada Petr249  30100
11.Petřík TomášKristek Patrik-8    01  
12.Kudýn PetrKristek Lukáš         
13.Novotný LubošPospíšil Jaroslav         
14.Kudýn VladimírSourada Petr         
15.Kudýn PetrKristek Patrik         
16.Novotný LubošKristek Lukáš         
17.Kudýn VladimírPospíšil Jaroslav         
18.Petřík TomášSourada Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Luboš20Kristek Patrik02
Kudýn Vladimír20Kristek Lukáš02
Petřík Tomáš20Pospíšil Jaroslav02
Kudýn Petr20Sourada Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS